1

Zaraz będzie remis

6

Powinien zmienić Cancelo bo jest dzisiaj elektryczny i żeby nie złapał czerwa

5

Cała liga wie jakie to jest białe gówno. Widać wałki gołym okiem nie trzeba być znawcą piłki nożnej. Jak można być kibicem tej białej żenady.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Ahahahahaha i dopiął swego sędzina

1

Jak ten mecz ogólnie? Bo wynik widzę 1:1

5

Torres jest tak beznadziejny że ...... qurwa słów brakuje

4

Fermin dzisiaj aż przykro patrzeć jak mu nie idzie

5

Trafił wkońcu do 100 razy sztuka xD

0

@sylw_95 Jest kilku takich normalnych inaczej.

3

Torres. Ja nie rozumiem co on robi nie tyle na boisku co w tym klubie. Jest tak przeciętnie słaby że aż oczy bolą.

1

No już bardziej tragicznym być nie można Torres

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ferminku odpal się wkońcu bo brakuje ciekawych zagrań.

4

Torres to jest taki piłkarz którego czasem chciałoby się odzobaczyć xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Fermin coś dzisiaj nie może złapać wiatru w żagle.

5

Ten już musiał wspomnieć o RM bo by psychika nie wytrzymała.

17

Bramkarz Benfici dobił Real co za akcja haha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Arczi1991 Daj spokój przecież w 15 minucie niektórzy tutaj już ich skreślili. Szkoda słów.

4

No wreszcie bramka z wolnego.

5

Ten żółty oszołom doliczył 1 minutę

0

Raphinha jaki powrót to jest Pan piłkarz

2

Co ten Koundé ma na głowie?! Może on przez to nie widzi xD

1

@DJ6 Jeśli masz rację to będziemy grać taka padake jeszcze długo.

0

Myślicie że w tym klubie ktoś w ogóle myśli o zmianach/transferach w obronie?

1

Ale niektórzy pierd.... Jeszcze 25 minuty nie ma a dla co poniektórych powinniśmy nawet play-offach nie grać. Jak notatnik w tych komentarzach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Yamal wyglądał w końcówce jakby mu już nie zależało bynajmniej takie odnoszę wrażenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?