JiXSaw
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Z tego naszego Yamala chyba za wcześnie zrobili gwiazdora bo on ostatnio gra tragicznie i najgorsze że on teraz na siłę musi być na boisku czym zajmuje miejsce innym.
2
@Gohan93 To jest jakiś absurd że on został na boisku.
1
Torres kończ wstydu oszczędź xD
5
No zobaczymy zaraz czy Olmo cos pokaże ciekawego i ten Torres niech już zejdzie.
16
Ale podanie eleganckie od Fermina.
8
Torres to tak biega bez sensu, nic nie widzi, zero ustawienia się, takie dziecko we mgle które czasem coś strzeli.
4
Typ powinien zobaczyć żółty kartonik za wytrącanie piłki bramkarzowi i to ręką.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Nam to potrzebne są porządne zakupy bo tu nie ma kim grać.
1
Tak patrząc na skład i rezerwy to my musimy udać się na zakupy jakichś konkretnych piłkarzy a nie tylko do szkółki po dzieciaki. Dzieciaki są oczywiście bardzo ważne ale muszą się ogrywać a my w międzyczasie wygrywać a niestety nie ma kim rotować.
2
Z taką piłką to się wjeżdża do bramki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A u nas zero zmian no bo po co !
0
Ten Torres to jest dramat dzisiaj.
1
Brawo Wojtek !!!
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Ten komentator to jest ewidentnie naćpany.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
W tym klubie to nikt nie wpadł na to że my w ogóle nie mamy ataku a sam Pedri nie jest w stanie rozgrywac środka pola.
0
Oni tak cały czas grają jak ostatnie kilka minut czy były jakieś przebłyski?
1
W drugiej połowie wyglądaliśmy na niewydolnych fizycznie. Yamal dalej gwiazdorzy zamiast grać w piłkę. Zero ataku. Olmo bez komentarza a obrona to 3 liga. Wyjaśniło nas rezerwowe PSG.
2
Ale q.... dno !
5
@Sebolinho Podsumował swoją grę xD
5
Ciekawe czy Yamal cos jeszcze wymyśli bo ogólnie to go nie ma w tej połowie.
1
@krisso78 A Ty w jakiej lidze grasz bo aż mnie zaciekawiłeś?
0
@RumbleDelivery Nie trzeba być trenerem żeby widzieć że Olmo dzisiaj w meczu nie ma.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Sebolinho Też uważam że mógłby być do tego idealny. W tej drużynie jest w ogóle wiele rzeczy nie trzymających się niczego.