4

Z tego naszego Yamala chyba za wcześnie zrobili gwiazdora bo on ostatnio gra tragicznie i najgorsze że on teraz na siłę musi być na boisku czym zajmuje miejsce innym.

2

@Gohan93 To jest jakiś absurd że on został na boisku.

1

Torres kończ wstydu oszczędź xD

5

No zobaczymy zaraz czy Olmo cos pokaże ciekawego i ten Torres niech już zejdzie.

16

Ale podanie eleganckie od Fermina.

8

Torres to tak biega bez sensu, nic nie widzi, zero ustawienia się, takie dziecko we mgle które czasem coś strzeli.

4

Typ powinien zobaczyć żółty kartonik za wytrącanie piłki bramkarzowi i to ręką.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Nam to potrzebne są porządne zakupy bo tu nie ma kim grać.

1

Tak patrząc na skład i rezerwy to my musimy udać się na zakupy jakichś konkretnych piłkarzy a nie tylko do szkółki po dzieciaki. Dzieciaki są oczywiście bardzo ważne ale muszą się ogrywać a my w międzyczasie wygrywać a niestety nie ma kim rotować.

2

Z taką piłką to się wjeżdża do bramki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A u nas zero zmian no bo po co !

0

Ten Torres to jest dramat dzisiaj.

1

Brawo Wojtek !!!

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Ten komentator to jest ewidentnie naćpany.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

W tym klubie to nikt nie wpadł na to że my w ogóle nie mamy ataku a sam Pedri nie jest w stanie rozgrywac środka pola.

0

Oni tak cały czas grają jak ostatnie kilka minut czy były jakieś przebłyski?

1

W drugiej połowie wyglądaliśmy na niewydolnych fizycznie. Yamal dalej gwiazdorzy zamiast grać w piłkę. Zero ataku. Olmo bez komentarza a obrona to 3 liga. Wyjaśniło nas rezerwowe PSG.

2

Ale q.... dno !

5

@Sebolinho Podsumował swoją grę xD

5

Ciekawe czy Yamal cos jeszcze wymyśli bo ogólnie to go nie ma w tej połowie.

1

@krisso78 A Ty w jakiej lidze grasz bo aż mnie zaciekawiłeś?

0

@RumbleDelivery Nie trzeba być trenerem żeby widzieć że Olmo dzisiaj w meczu nie ma.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Sebolinho Też uważam że mógłby być do tego idealny. W tej drużynie jest w ogóle wiele rzeczy nie trzymających się niczego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?