5

Nie mamy nikogo kto umie w rzuty wolne. A nasz treneiro dzisiaj chyba śpi.

1

@Sebolinho W życiu mu nie da my to nie Real.

6

Olmo do zmiany i to na cito!

2

@Arnokk Też właśnie na to czekam i jak na razie doopa. Jakby się bali albo musieli wleźć z tą piłką do bramki.

4

Torres kondycyjnie już nie dojeżdża.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Sebolinho Dlatego de Jong go skosił bo szło mocno niebezpiecznie.

4

Franek niech się cieszy że nie ma czerwa.

2

Widać że grają skupieni ale nie zdenerwowani i jak na razie wszystko idzie w dobrym kierunku, oby tak dalej.

0

@Wiking88 Jak wychodzi Lewy też leci hejt, wiesz to zależy którzy się odpalą ;)

1

@Marcys11 Oni zawsze maja jakieś 'ale' szkoda że nie do swoich płaczków

1

@korn234 Zluzuj gumkę bo za bardzo się ciskasz ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Sebolinho HELEEENA !!! xD

6

Mam mikro zawał

4

Jak można takiego kiepa wystawiać do sędziowania.

4

Bramka potrzebna na cito.

3

@Sebolinho Zauważ ze Franek też często tak robi. Wchodzi na pełnym gazie i nagle się zatrzymuje i podaje do tyłu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

Cyt. z rm.pl 'Pedri to jest jakiś wyższy lvl, on sam daje więcej niż cała pomoc Realu razem wzięta' a jednak da się być obiektywnym kibicem RM ;)

2

Oni mają jakąś fazę na włażenie z piłką do bramki zamiast uderzyć z daleka. A przecież mamy kim tak strzelać.

3

@Sebolinho Widzę że nie tylko mnie to już irytuje. Takie klepanie jest spoko jak się wygrywa 3 bramkami. Brakuje totalnie strzałów z daleka.

0

A oni dalej zamiast strzelać z daleka będą klepać i tracić ta piłkę

2

Ależ Pedri ma niewiarygodną technikę utrzymania piłki.

6

Jak się tutaj czasem zagląda to człowieka ogarnia obecność takiej schizofrenii paranoidalnej. W zależności czy jest na murawie Lewy czy Ferran zawsze na któregoś narzekacie.

12

@tomek92 Bo trzeba powiedzieć głośno że Yamal się niestety lekko odkleił. Gra coraz częściej samolubnie i ma coraz więcej strat po których dostajemy bramki.

1

@Blugrn i dziewczyny ;)

4

Mnie cieszy że nie jesteśmy zależni od jednego zawodnika tj. że nie ma np. Yamala i zero gry. Jest wręcz odwrotnie, idą fajne akcje aż miło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?