JiXSaw
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nie mamy nikogo kto umie w rzuty wolne. A nasz treneiro dzisiaj chyba śpi.
1
@Sebolinho W życiu mu nie da my to nie Real.
6
Olmo do zmiany i to na cito!
2
@Arnokk Też właśnie na to czekam i jak na razie doopa. Jakby się bali albo musieli wleźć z tą piłką do bramki.
4
Torres kondycyjnie już nie dojeżdża.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Sebolinho Dlatego de Jong go skosił bo szło mocno niebezpiecznie.
4
Franek niech się cieszy że nie ma czerwa.
2
Widać że grają skupieni ale nie zdenerwowani i jak na razie wszystko idzie w dobrym kierunku, oby tak dalej.
0
@Wiking88 Jak wychodzi Lewy też leci hejt, wiesz to zależy którzy się odpalą ;)
1
@Marcys11 Oni zawsze maja jakieś 'ale' szkoda że nie do swoich płaczków
0
@sakasz https://livetv.sx/pl/eventinfo/299114802_barcelona_psg/
0
@FC33 https://livetv.sx/pl/eventinfo/299114802_barcelona_psg/
1
@korn234 Zluzuj gumkę bo za bardzo się ciskasz ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Sebolinho HELEEENA !!! xD
6
Mam mikro zawał
4
Jak można takiego kiepa wystawiać do sędziowania.
4
Bramka potrzebna na cito.
3
@Sebolinho Zauważ ze Franek też często tak robi. Wchodzi na pełnym gazie i nagle się zatrzymuje i podaje do tyłu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Cyt. z rm.pl 'Pedri to jest jakiś wyższy lvl, on sam daje więcej niż cała pomoc Realu razem wzięta' a jednak da się być obiektywnym kibicem RM ;)
2
Oni mają jakąś fazę na włażenie z piłką do bramki zamiast uderzyć z daleka. A przecież mamy kim tak strzelać.
3
@Sebolinho Widzę że nie tylko mnie to już irytuje. Takie klepanie jest spoko jak się wygrywa 3 bramkami. Brakuje totalnie strzałów z daleka.
0
A oni dalej zamiast strzelać z daleka będą klepać i tracić ta piłkę
2
Ależ Pedri ma niewiarygodną technikę utrzymania piłki.
6
Jak się tutaj czasem zagląda to człowieka ogarnia obecność takiej schizofrenii paranoidalnej. W zależności czy jest na murawie Lewy czy Ferran zawsze na któregoś narzekacie.
12
@tomek92 Bo trzeba powiedzieć głośno że Yamal się niestety lekko odkleił. Gra coraz częściej samolubnie i ma coraz więcej strat po których dostajemy bramki.
1
@Blugrn i dziewczyny ;)
4
Mnie cieszy że nie jesteśmy zależni od jednego zawodnika tj. że nie ma np. Yamala i zero gry. Jest wręcz odwrotnie, idą fajne akcje aż miło.