JiXSaw
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Przecież to jest czerwień
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Nikt w tym klubie nie widzi co się dzieje z Cubarsim. Przecież on jest tak słaby że nie da się tego nie widzieć.
3
Ta obrona to jest dramat z porażką.
0
Czekajcie bo jeszcze var wyrysuje spalonego haha
2
To sędziowanie to jest jakaś abstrakcja
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Bardzo fajna trójka na rozgrzewce oby jak najszybciej weszli
10
Rysowali piętę dlatego powtórka dopiero teraz ale wałek xD
10
Nie pokazują powtórek z var bo jeszcze rysują stopy xD
0
Zaraz przedłużą Yamalowi pięte xD
3
Teraz jeszcze jedna dla spokoju
2
Bo Rashford nijak ma się do Barcelony i nigdy nie powinien zostać do nas wykupiony.
0
@tbas Ty sam ze sobą pogadałeś też fajnie.
0
A co sądzicie dzisiaj o grze Yamala?
0
@Maysterme haha ok
5
A co to u białych się poobrażali że nie ma nic o tym spotkaniu :)
2
@Marcys11Jest już na Eleven Sports 1 - jest opóźnienie 15 minut
8
Ci komentatorzy to chociaż przy świętowaniu mogliby zamknąć te głupie mordy
8
Cała otoczka tego El Clasico pod RM komentatorzy, sędzia, stadion a zawsze Wielka BARCA Campeones :) Brawo!
5
Rashford - my mamy zamiar go wykupić tylko PO CO ja pytam jak on jest słaby aż za bardzo
5
Ta kartka to dzięki Yamalowi niestety.
2
I zapamiętajcie wszyscy że jak jest 3-2 to.... 'na pewno nie będzie dogrywki bo real walczy o gola' tak wam mówi komentator z eleven xD
4
Raphinha Pan Piłkarz którego nie chce się przestać oglądać. Brawo!
3
Yamal wygląda jakby nie pojechał tam wygrywać pucharu tylko się popisywać a wychodzi mu to beznadziejnie niestety bo nic mu nie wychodzi, a szkoda bo jest naprawdę dobry.
4
Ten sędzia to jest jakaś tragedia!
1
@Sebolinho Oni podobno takie zjebane zachowanie mają wyuczane w klubie. Zauważ że każdy nowy piłkarz realu po miesiącu zachowuje się jak idiota.
14
Nasza obrona to tragedia. Kounde i Cubarsi to niestety nie na Barce obrońcy, zresztą z Balde też nie ma większego pożytku.
0
Ci komentatorzy to kibice białych czy o co chodzi bo oglądać sie nie da tego meczu z tymi zjebami.