0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Przecież to jest czerwień

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Nikt w tym klubie nie widzi co się dzieje z Cubarsim. Przecież on jest tak słaby że nie da się tego nie widzieć.

3

Ta obrona to jest dramat z porażką.

0

Czekajcie bo jeszcze var wyrysuje spalonego haha

2

To sędziowanie to jest jakaś abstrakcja

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Bardzo fajna trójka na rozgrzewce oby jak najszybciej weszli

10

Rysowali piętę dlatego powtórka dopiero teraz ale wałek xD

10

Nie pokazują powtórek z var bo jeszcze rysują stopy xD

0

Zaraz przedłużą Yamalowi pięte xD

3

Teraz jeszcze jedna dla spokoju

2

Bo Rashford nijak ma się do Barcelony i nigdy nie powinien zostać do nas wykupiony.

0

@tbas Ty sam ze sobą pogadałeś też fajnie.

0

A co sądzicie dzisiaj o grze Yamala?

0

@Maysterme haha ok

5

A co to u białych się poobrażali że nie ma nic o tym spotkaniu :)

2

@Marcys11Jest już na Eleven Sports 1 - jest opóźnienie 15 minut

8

Ci komentatorzy to chociaż przy świętowaniu mogliby zamknąć te głupie mordy

8

Cała otoczka tego El Clasico pod RM komentatorzy, sędzia, stadion a zawsze Wielka BARCA Campeones :) Brawo!

5

Rashford - my mamy zamiar go wykupić tylko PO CO ja pytam jak on jest słaby aż za bardzo

5

Ta kartka to dzięki Yamalowi niestety.

2

I zapamiętajcie wszyscy że jak jest 3-2 to.... 'na pewno nie będzie dogrywki bo real walczy o gola' tak wam mówi komentator z eleven xD

4

Raphinha Pan Piłkarz którego nie chce się przestać oglądać. Brawo!

3

Yamal wygląda jakby nie pojechał tam wygrywać pucharu tylko się popisywać a wychodzi mu to beznadziejnie niestety bo nic mu nie wychodzi, a szkoda bo jest naprawdę dobry.

4

Ten sędzia to jest jakaś tragedia!

1

@Sebolinho Oni podobno takie zjebane zachowanie mają wyuczane w klubie. Zauważ że każdy nowy piłkarz realu po miesiącu zachowuje się jak idiota.

14

Nasza obrona to tragedia. Kounde i Cubarsi to niestety nie na Barce obrońcy, zresztą z Balde też nie ma większego pożytku.

0

Ci komentatorzy to kibice białych czy o co chodzi bo oglądać sie nie da tego meczu z tymi zjebami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?