JiXSaw
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
26
Pięknie się ogląda takie gole naszego rodaka w takim klubie jak Barcelona. Brawo Lewy.
1
@RC28 Racja, ale żeby w takim klubie takie podania miał tylko jeden zawodnik to jest dramat.
2
Jak mi u nich brakuje długich podań.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Dejmet No ale jakby kreowali więcej akcji w środku to może byłoby więcej bramek to takie proszenie się o potencjalne wpier...l
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RymsonPL Bzdura. Podanie było mierzone i idealne a wykończenie klasa jak przystało na napastnika.
5
Idealne podanie i strzał.
3
Pomijając obronę to nie wiem czy widzicie ale my nie mamy środka pola, nie ma długich podań, w sumie to wogóle nic się nie dzieje w środku.
1
Oni już nie potrafią w spalone i trzeba od tego odejść jak najszybciej bo tu kontry idą jedna za drugą przez brak dobrego ustawienia obrony.
0
@Rupert_Haubica To nie do końca tak bo z tego co wiadomo to on jest pod opieką lekarzy i leczenie jest na tą chwile farmakologiczne. Na ewentualny ból stosowane są środki przeciwbólowe. Jego kontuzja nie boli go też cały czas tylko przy mocnym napięciu mięśni w obrębie pachwiny (po lekach nie boli). Czy będzie potrzebna operacja nie wiem, ale na razie wraca chłopak do fajnej, luźnej gry w jego stylu i niech tak już zostanie.
10
Barca Pepa gryzłaby własnie glebę żeby to wygrać a Ci mają czas i remis dla nich jest ok
5
Ten jeden komentator to jest chyba nayebany xD
0
Tutaj kartka a wcześniej za kopnięcie z tyłu nie było.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Olmo nadal poszukiwany!!!
Ktokolwiek widział ktokolwiek wie.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Oni wyglądają tak jakby byli nieprzygotowani taktycznie do ostatnich spotkań. Zero pomysłu i logiki w tym wszystkim.
1
@Sebolinho Oni mają tam swój świat xD Wczoraj o Mbappe było że genialnie strzelił ale no jednak nie trafił wiec nie było genialnie.
0
@szczurzysyn To prowokator nie zwracajcie na niego uwagi.
1
@Sebolinho Ciągle to powtarzam. Zachowują się jakby im nie było wolno strzelać z daleka.
5
"Błysk geniuszu - błysk geniuszu by był gdyby celnął w bramkę"
Komentator sam się wyjaśnił w jednym zdaniu xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Vold94 Nie oczekuję od niego dojrzałości bo to dzieciak. Wyraźnie mówię że zrobili z niego gwiazdora za wcześnie i niestety z genialnej zabawy piłką zostają ostatnio częste straty przez co częste bramki na naszą niekorzyść. Mówisz o akcjach w praktycznie każdym meczu to teraz zacznij liczyć ilość strat. Barcelona chce być topowym klubem a gracz na którym opiera się zespół (co też jest chore że na dzieciaku opiera się gra) jest obecnie mentalnie w piaskownicy a Ty każesz mu się bawić.
16
A gdzie w tym meczu jest .....Olmo ?!
Ktokolwiek widział ktokolwiek wie xD
2
@Sebolinho Wpuścił go teraz dopiero absurd!