2

@RymsonPL Trzeba strzelać i nie dać mu takiej możliwosci.

4

Aż razi w oczy jak liga ciągnięta jest pod RM kopiący się po czole w każdym meczu. Sędziowie już nawet nie zważają na to jak bardzo widać te wszystkie wałki kręcone pod białych.

0

@RC28 Daj już ludziom spokój każdy wyraźnie widzi w każdym meczu co gra ten twój Real. Jak można wypisywać taki bełkot.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Sędziowie robią co mogą dla RM ale ci nie ogarniają ostatnio gry w piłkę.

1

Wstyd by mi było być kibicem takiego zespołu jak RM.

0

@Kondinho Żele sobie strzel nie pogryziesz xD

1

@Dfd222 Rozkręcił sie w 2 połowie bo pierwsza do zapomnienia.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Dobić wroga! :D

0

@Ilka Tak. Czasem mocno przesadza i przez to traci piłki bezsensownie. Ale brawo za bramkę w końcu wpadło i oby tak dalej.

1

@Sebolinho Żółw nieudolnie kopiuje CR7 więc może niech Yamal zostanie sobą :D

0

Sędzia też nie dojechał! Ręka nieważna, faulu nie widział.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Sebolinho Tylko te wrzutki muszą być a nie wchodzenie do bramki z piłką na siłę.

0

@mildan1704 Nie tylko Ciebie.

3

Yamal to już wqurwia zwyczajnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@damcio24 Totalnie nie rozumiesz tego co mówię/piszę wyżej.

0

@Pablozeusz z tym się zgadzam ale niektórzy tutaj obwiniają go juz za całe zło tego świata. Zjebał ok bez dwóch zdań ale inni też nie grają dobrze, tez psują akcje, a Rapha to wogóle nie gra i nikt na nich nie jęczy tutaj tak jak na Lewego trochę to słabe i mało obiektywne.

8

Lewandowski to Lewandowski tamto a ktoś widział dzisiaj w jakiejś składnej akcji Raphinhie?! Młody Lamine tez jakby na razie nie dojechał, nie wspominając o Olmo czy Casado no i ta jakże bajeczna obrona przy bramce. Ale winny całego meczu i wyniku jest Lewy no jakiś ewidentny stan umysłu tu zaczął panować.

2

Gadanie na Lewego zjeb@ł ok racja ale to co zrobiła obrona to jest qurwa dramat.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@sopa10pl Siostry też są ;) :D

11

Aż dziwne że administracja strony nie wyłapuje tych chorych komentarzy i nie usuwa ich autorów!

0

@Andrzej_Majonez W przeciwieństwie do ciebie wielu ludzi posiada tzw. EMPATIE czego widocznie ciebie nie miał kto nauczyć.

3

Wojtek dzisiaj po prostu błyszczał w bramce.

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Pablozeusz Jemu nie wytłumaczysz NIC bo on ma swój świat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?