JiXSaw
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@RymsonPL Trzeba strzelać i nie dać mu takiej możliwosci.
4
Aż razi w oczy jak liga ciągnięta jest pod RM kopiący się po czole w każdym meczu. Sędziowie już nawet nie zważają na to jak bardzo widać te wszystkie wałki kręcone pod białych.
0
@RC28 Daj już ludziom spokój każdy wyraźnie widzi w każdym meczu co gra ten twój Real. Jak można wypisywać taki bełkot.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Sędziowie robią co mogą dla RM ale ci nie ogarniają ostatnio gry w piłkę.
1
Wstyd by mi było być kibicem takiego zespołu jak RM.
0
@Kondinho Żele sobie strzel nie pogryziesz xD
1
@Dfd222 Rozkręcił sie w 2 połowie bo pierwsza do zapomnienia.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Dobić wroga! :D
0
@Ilka Tak. Czasem mocno przesadza i przez to traci piłki bezsensownie. Ale brawo za bramkę w końcu wpadło i oby tak dalej.
1
@Sebolinho Żółw nieudolnie kopiuje CR7 więc może niech Yamal zostanie sobą :D
0
Sędzia też nie dojechał! Ręka nieważna, faulu nie widział.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Sebolinho Tylko te wrzutki muszą być a nie wchodzenie do bramki z piłką na siłę.
0
@mildan1704 Nie tylko Ciebie.
3
Yamal to już wqurwia zwyczajnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@damcio24 Totalnie nie rozumiesz tego co mówię/piszę wyżej.
0
@Pablozeusz z tym się zgadzam ale niektórzy tutaj obwiniają go juz za całe zło tego świata. Zjebał ok bez dwóch zdań ale inni też nie grają dobrze, tez psują akcje, a Rapha to wogóle nie gra i nikt na nich nie jęczy tutaj tak jak na Lewego trochę to słabe i mało obiektywne.
8
Lewandowski to Lewandowski tamto a ktoś widział dzisiaj w jakiejś składnej akcji Raphinhie?! Młody Lamine tez jakby na razie nie dojechał, nie wspominając o Olmo czy Casado no i ta jakże bajeczna obrona przy bramce. Ale winny całego meczu i wyniku jest Lewy no jakiś ewidentny stan umysłu tu zaczął panować.
2
Gadanie na Lewego zjeb@ł ok racja ale to co zrobiła obrona to jest qurwa dramat.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@sopa10pl Siostry też są ;) :D
11
Aż dziwne że administracja strony nie wyłapuje tych chorych komentarzy i nie usuwa ich autorów!
0
@Andrzej_Majonez W przeciwieństwie do ciebie wielu ludzi posiada tzw. EMPATIE czego widocznie ciebie nie miał kto nauczyć.
3
Wojtek dzisiaj po prostu błyszczał w bramce.
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Pablozeusz Jemu nie wytłumaczysz NIC bo on ma swój świat.