JiXSaw
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@czarnatom Aleś mi dogadał szok nie pozbieram się teraz. Nie mierz wszystkich miara z podstawówki. Wyzywasz innych od frajerów a buczysz że ci ktoś prawdę powiedział. Jedź z rodzicami na ferię i pojeździj na sankach znafco.
0
@mati15d bawił się pisią swoją do rana xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Wszyscy spłakani Szczęsnym i Lewym a ślepi na Raphinie, Yamala którzy grają dzisiaj NIC. Raphinia gra tak jakby ostatni mecz mu się przedłużył i kopie się w czoło a Yamalowi ostatnio to nie wiadomo wogóle o co chodzi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komunikacja bramkarz obrońca lvl 0
0
@bosman1992 https://livetv.sx/pl/eventinfo/261225591_benfica_barcelona/#_
0
@Czarny_ck Sądzę że możesz mieć rację i jak można zarobić to teraz.
1
@Cylon1982 tutaj większość teraz to dzieci więc nie ma co się co denerwować bo nie warto ;)
0
@czarnatom Ty zacznij oglądać mecze a nie swoje stop klatki w mózgu. Pojęcia o grze w piłkę brak ale powyzywam innych. idź sie leczyć klaunie.
5
Przecież to jest liga białych. Od dłuższego czasu widać to na każdym kroku. Oni się już nawet z tym nie kryją bo wiedzą że nic im nie zrobią. Cyrk nie liga.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Czarny_ck No akurat co do Rafini to mam spore wątpliwości po dzisiejszym meczu niestety
0
@Elvisek komentować to też trzeba umieć z rozsądkiem
0
@czarnatom Co Ty pie#######! Jakie strzały zza pola karnego mieli oddawać jak i którędy!? Pan trener sprzed tv xD Wyzywasz ich od frajerów to jesteś DUPA a nie kibic.
6
Pełno komentarzy o Raphini czy Balde, Olmo ect. a czemu nie powiecie o dzisiejszej irytującej grze Yamala. Uwielbiam tego gościa ale dzisiaj był irytujący maksymalnie. Momentami to wyglądał jakby grał w kopanego na orliku.
0
Ale klauny z drużyny klaunów xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Czarny_ck a Ty idź w końcu do psychiatry z tym kompleksem Gaviego może to sie leczy
0
Ci piłkarze z getafe są jacyś jeb##ęci i to ewidentnie wszyscy
1
I tak trzeba grać. Nie patrzeć na spalone z d... tylko iść po swoje.
1
@noface u nich to norma, na co dzień nie da się słuchać ich pier.... a co dopiero jak przegrali puchar
0
Gil powinien od Pereza kopertę od razu odebrać i tak wszyscy wiedzą xd xd xd
1
@Sebolinho bo to madryckie dzbany są xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FRANK2020 musiałby je najpierw znaleźć
0
@novy1899 bo oni są mistrzami widzenia tego co chcą xD
2
Hipotetycznie wygrywamy (no bo wiadomo jeszcze cała 2 połowa) ciekawe ilu białych napisze że Superpuchar to takie nic niewarte byle co i że to liga się liczy i ilość wygranych LM