0

@czarnatom Aleś mi dogadał szok nie pozbieram się teraz. Nie mierz wszystkich miara z podstawówki. Wyzywasz innych od frajerów a buczysz że ci ktoś prawdę powiedział. Jedź z rodzicami na ferię i pojeździj na sankach znafco.

0

@mati15d bawił się pisią swoją do rana xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Wszyscy spłakani Szczęsnym i Lewym a ślepi na Raphinie, Yamala którzy grają dzisiaj NIC. Raphinia gra tak jakby ostatni mecz mu się przedłużył i kopie się w czoło a Yamalowi ostatnio to nie wiadomo wogóle o co chodzi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komunikacja bramkarz obrońca lvl 0

0

@Czarny_ck Sądzę że możesz mieć rację i jak można zarobić to teraz.

1

@Cylon1982 tutaj większość teraz to dzieci więc nie ma co się co denerwować bo nie warto ;)

0

@czarnatom Ty zacznij oglądać mecze a nie swoje stop klatki w mózgu. Pojęcia o grze w piłkę brak ale powyzywam innych. idź sie leczyć klaunie.

5

Przecież to jest liga białych. Od dłuższego czasu widać to na każdym kroku. Oni się już nawet z tym nie kryją bo wiedzą że nic im nie zrobią. Cyrk nie liga.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Czarny_ck No akurat co do Rafini to mam spore wątpliwości po dzisiejszym meczu niestety

0

@Elvisek komentować to też trzeba umieć z rozsądkiem

0

@czarnatom Co Ty pie#######! Jakie strzały zza pola karnego mieli oddawać jak i którędy!? Pan trener sprzed tv xD Wyzywasz ich od frajerów to jesteś DUPA a nie kibic.

6

Pełno komentarzy o Raphini czy Balde, Olmo ect. a czemu nie powiecie o dzisiejszej irytującej grze Yamala. Uwielbiam tego gościa ale dzisiaj był irytujący maksymalnie. Momentami to wyglądał jakby grał w kopanego na orliku.

0

Ale klauny z drużyny klaunów xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Czarny_ck a Ty idź w końcu do psychiatry z tym kompleksem Gaviego może to sie leczy

0

Ci piłkarze z getafe są jacyś jeb##ęci i to ewidentnie wszyscy

1

I tak trzeba grać. Nie patrzeć na spalone z d... tylko iść po swoje.

1

@noface u nich to norma, na co dzień nie da się słuchać ich pier.... a co dopiero jak przegrali puchar

0

Gil powinien od Pereza kopertę od razu odebrać i tak wszyscy wiedzą xd xd xd

1

@Sebolinho bo to madryckie dzbany są xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FRANK2020 musiałby je najpierw znaleźć

0

@novy1899 bo oni są mistrzami widzenia tego co chcą xD

2

Hipotetycznie wygrywamy (no bo wiadomo jeszcze cała 2 połowa) ciekawe ilu białych napisze że Superpuchar to takie nic niewarte byle co i że to liga się liczy i ilość wygranych LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?