JiXSaw
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wiktor91 Dobrze że w ogóle zerknęli bo to sędzia z boiska powinien odgwizdać a nie widział
2
@Arnokk Jak to co? To Madryt i cyrk z nim związany.
0
@catalanian09 Oczywiście że tak było a te dwa telewizyjne pajace dalej swoje ż był faul
7
@tkankowski od 30 lat oglądasz piłke nożną i nie rozumiesz dlaczego nie ma bramki xD
11
Większość typiarstwa nie zrozumiała dlaczego nie ma bramki.
0
@filipo2002 to kim ty musisz być po takim komentarzu.
2
@mikke chyba nie rozumiesz co się wydarzyło ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
nick: real the best!
wyrzuci ktoś stąd tego klauna od białych !? halo! admin wstajemy!
0
@wujek2748 kocham ale nie będę oglądał xD idź do psychiatry w międzyczasie
0
@viscabee9 nawet sobie nie zawracaj głowy wypocinami tych wszystkich smarków. Masz 100% racji
0
@Czarny_ck ty masz jakiś kompleks Gaviego a może się zakochałeś. Co komentarz to o Gavim xD
0
@kiper09 Tak na bank
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ten bramkarz to jest blamaż.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@krzakov Pau Victor i grał ;)
0
@szewjar Fakt dziś nie było rewelacji ale do tej pory grał bardzo dobrze. A błędy się zdarzają i słabsze mecze też. Ile razy Messi nic nie grał. Drużyna się buduje a my i tak oglądamy o niebo lepszą grę niż w zeszłym sezonie. Ja wierzę w nich zawsze i niezmiennie od ponad 20 lat.
4
Wy serio myśleliście że oni będą już tak cały czas wygrywać. Czekam tylko aż zaraz zacznie się zwalnianie Casado i trenera :D Jeden już wyzywa ich od głupków, a jakiś drugi od frajerów. Albo jesteście od białych albo poje... mało rozgarnięci
0
@Jarecki1 oni tam mają jednego takiego nawiedzonego który wyzywa nawet swoich xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kuz bo to taki sam prostak i frustrat jak Vini.
0
@Roobo nie zapominaj że dla niego Vini jest lepszy od Ronaldinho xD
2
@Shoxxu daj spokój to jakieś dziecko które nie ma przyjaciół karmione z procy
0
@mvnBasten Ciebie postawią razem z resztą tych upośledzonych dzieci które tu przychodzą pojęczeć xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika