0

@Wiktor91 Dobrze że w ogóle zerknęli bo to sędzia z boiska powinien odgwizdać a nie widział

2

@Arnokk Jak to co? To Madryt i cyrk z nim związany.

0

@catalanian09 Oczywiście że tak było a te dwa telewizyjne pajace dalej swoje ż był faul

7

@tkankowski od 30 lat oglądasz piłke nożną i nie rozumiesz dlaczego nie ma bramki xD

11

Większość typiarstwa nie zrozumiała dlaczego nie ma bramki.

0

@filipo2002 to kim ty musisz być po takim komentarzu.

2

@mikke chyba nie rozumiesz co się wydarzyło ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

nick: real the best!
wyrzuci ktoś stąd tego klauna od białych !? halo! admin wstajemy!

0

@wujek2748 kocham ale nie będę oglądał xD idź do psychiatry w międzyczasie

0

@viscabee9 nawet sobie nie zawracaj głowy wypocinami tych wszystkich smarków. Masz 100% racji

0

@Czarny_ck ty masz jakiś kompleks Gaviego a może się zakochałeś. Co komentarz to o Gavim xD

0

@kiper09 Tak na bank

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ten bramkarz to jest blamaż.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@krzakov Pau Victor i grał ;)

0

@szewjar Fakt dziś nie było rewelacji ale do tej pory grał bardzo dobrze. A błędy się zdarzają i słabsze mecze też. Ile razy Messi nic nie grał. Drużyna się buduje a my i tak oglądamy o niebo lepszą grę niż w zeszłym sezonie. Ja wierzę w nich zawsze i niezmiennie od ponad 20 lat.

4

Wy serio myśleliście że oni będą już tak cały czas wygrywać. Czekam tylko aż zaraz zacznie się zwalnianie Casado i trenera :D Jeden już wyzywa ich od głupków, a jakiś drugi od frajerów. Albo jesteście od białych albo poje... mało rozgarnięci

0

@Jarecki1 oni tam mają jednego takiego nawiedzonego który wyzywa nawet swoich xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kuz bo to taki sam prostak i frustrat jak Vini.

0

@Roobo nie zapominaj że dla niego Vini jest lepszy od Ronaldinho xD

2

@Shoxxu daj spokój to jakieś dziecko które nie ma przyjaciół karmione z procy

0

@mvnBasten Ciebie postawią razem z resztą tych upośledzonych dzieci które tu przychodzą pojęczeć xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?