JiXSaw
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@kacperowski20 Koleś będąc na spalonym blokował Martineza stąd brak bramki i spalony.
1
@Sebolinho Nie był prawidłowy. Koleś absorbował naszego obrońcę po czym go blokował będąc na spalonym a to już miało wpływ na obronę Martineza.
2
Ludzie nie kumacie dlaczego taka decyzja serio?
0
Wy serio nie rozumiecie dlaczego był spalony ?!
0
@Jarecki1 ale jest tam też kilku którzy krytykują te durne wpisy ale to kropla w morzu mądrych komentarzy. W większości śmietankowi tam to stan umysłu xD
1
@Sebolinho Aż ZA i w tym wszystkim brakuje tej fajnej klepki. Jakby kolegów nie zauważał.
1
Co myślicie dzisiaj o Yamalu?
4
Yamal ostatnio sam ze sobą gra jakby mu koledzy poznikali.
0
@Seledynowy Yamal przestał grać zespołowo a gra za dużo samolubnie dlatego nie idzie mu za dobrze ostatnio niestety. Powinien się ogarnąć.
1
@masik86 Eleven1 mam głos
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Goscinnie Tutaj z reguły wkurzamy się na piłkarzy którzy coś zawalają u nich dziś np. był komentarz że sędzia nam dolicza 6 minut a im 4. Myślę że niektóre komentarze u nich to już jakiś rodzaj psychozy.
2
@natanvip Oni tam na wszystkich zganiają winę za przegrane :)
1
No proszę co ja widzę a już byli mistrzami LaLiga, szydzili z nas ciągle i naszych przegranych a tu ZONK :)
0
City jest bardzo słabe ale za to jakich mamy komentatorów cudownie pojeb@nych xD
4
Carlo myślał że będzie karny dla nich xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Pedri MVP meczu
3
Fajnie wygląda trójka Pedri, Olmo i Balde.
1
@RymsonPL Zajebiście! Przecież to na czerwo podchodziło
2
A teraz była kartka na faulu na Pedrim?
2
A tak jechaliście Gaviego a tu ewidentne czerwo Fermina
0
@MILOSZ_F22 To przypomnij sobie jak niedawno to Kounde wskoczył jeden prawie na plecy i nic nie było zdaniem sędziego to Ci przejdzie ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Fermin tak jest xD
0
Fermin i Ferran na drugą połowę
0
@fotohobby Przydałby mu się tam do tych wrzutek Ferran czujący ostatnio pole karne.