4

@kacperowski20 Koleś będąc na spalonym blokował Martineza stąd brak bramki i spalony.

1

@Sebolinho Nie był prawidłowy. Koleś absorbował naszego obrońcę po czym go blokował będąc na spalonym a to już miało wpływ na obronę Martineza.

2

Ludzie nie kumacie dlaczego taka decyzja serio?

0

Wy serio nie rozumiecie dlaczego był spalony ?!

0

@Jarecki1 ale jest tam też kilku którzy krytykują te durne wpisy ale to kropla w morzu mądrych komentarzy. W większości śmietankowi tam to stan umysłu xD

1

@Sebolinho Aż ZA i w tym wszystkim brakuje tej fajnej klepki. Jakby kolegów nie zauważał.

1

Co myślicie dzisiaj o Yamalu?

4

Yamal ostatnio sam ze sobą gra jakby mu koledzy poznikali.

0

@Seledynowy Yamal przestał grać zespołowo a gra za dużo samolubnie dlatego nie idzie mu za dobrze ostatnio niestety. Powinien się ogarnąć.

1

@masik86 Eleven1 mam głos

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Goscinnie Tutaj z reguły wkurzamy się na piłkarzy którzy coś zawalają u nich dziś np. był komentarz że sędzia nam dolicza 6 minut a im 4. Myślę że niektóre komentarze u nich to już jakiś rodzaj psychozy.

2

@natanvip Oni tam na wszystkich zganiają winę za przegrane :)

1

No proszę co ja widzę a już byli mistrzami LaLiga, szydzili z nas ciągle i naszych przegranych a tu ZONK :)

0

City jest bardzo słabe ale za to jakich mamy komentatorów cudownie pojeb@nych xD

4

Carlo myślał że będzie karny dla nich xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Pedri MVP meczu

3

Fajnie wygląda trójka Pedri, Olmo i Balde.

1

@RymsonPL Zajebiście! Przecież to na czerwo podchodziło

2

A teraz była kartka na faulu na Pedrim?

2

A tak jechaliście Gaviego a tu ewidentne czerwo Fermina

0

@MILOSZ_F22 To przypomnij sobie jak niedawno to Kounde wskoczył jeden prawie na plecy i nic nie było zdaniem sędziego to Ci przejdzie ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Fermin tak jest xD

0

Fermin i Ferran na drugą połowę

0

@fotohobby Przydałby mu się tam do tych wrzutek Ferran czujący ostatnio pole karne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?