1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Yamal ładnie dzisiaj posadził obrońcę aż wkręcanie obrońców w ziemie przez Leo się przypomniało :) Szkoda że bez bramki bo naprawdę świetny mecz w jego wykonaniu.

16

Jesteśmy zajebiści aż tak że na RM nas wychwalają i zazdroszczą tak dobrej gry . Brawo Braca ! :)

0

Ciekawe kogo tym razem będą obwiniali za przegraną. Już na wszystkich ostatnio wylewali swoje żale to może teraz linie na boisku były krzywe :D

4

'Real jest magiczny' :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Powtórka bramki powinna być jeszcze tak z 20 razy :D A 7 dzisiaj to się zaszczeka z tą opaską kapitana :D

0

@LOPEZ16 Nic nie wniósł do gry oprócz chaosu razem z Gavim wystarczy.

0

@Migel Chyba Ty nie bardzo oglądasz mecze, gra źle i jaki pierwszy błąd jak w samym tym meczu popełnił ich kilka.

3

U nas w grze brakuje też strzałów z daleka.

0

@narciarz jak to kogo miał wpuścić chociażby Casado i zostawić Pedriego do końca, Araujo też chyba był do dyspozycji na Sorlotha. Nie potrzebni byli na boisku RAZEM Gavi i Fermin bo narobili jedynie chaosu.

0

@Kejtas A z kim De Yong miał grać z Gavim czy Ferminem jak oni obaj na boisku sami byli chaosem totalnym.

0

@sheyba Gdyby Torres strzelił 2 setki też byśmy nie mieli o czym rozmawiać więc weź się ogarnij. Jakiś kompleks Lewego macie czy jak?!

0

@LOPEZ16 No i wtedy stracili bramki. Kiedy mają sie czepiać jak nie ma go na boisku!? :D

2

Kounde to tragedia w obronie. Po cholerę zdjął Pedriego!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Rafa jak się odpalił aż miło :)

1

Taaak jest Lewy! Brawo!

2

@TroY_PL Nie pasuje do nich nie jest czarny :D

2

Ale by się przydał jeszcze jeden taki Pedri w środku. Gość jest kompletny w 100%

6

'trzeba było Pedrim strzelić bramkę' :D

20

Grają po tych 2 straconych bramkach jak wqurwiony Leo Messi :D

0

@Metalowy14 Spokojnie by w przynajmniej jednej z tych dwóch sytuacji strzelił

2

@europejczyk Sami na swoim stadionie na siebie 'korupcja' wołali :D
Oni to stan umysłu.

3

Lewy by jeszcze pocałował bramkarza przed strzałem a ten nawet rozmachu nie wziął :D Słabiutko dzisiaj Torres

0

@Fermin Yamal też by ruszył bardziej w swoim stylu a wiemy co potrafi

1

@Sebolinho To teraz kibicuj całym serduchem i będzie Ci wybaczone :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Jak on q..wa tego nie wsadził

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?