JiXSaw
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Yamal ładnie dzisiaj posadził obrońcę aż wkręcanie obrońców w ziemie przez Leo się przypomniało :) Szkoda że bez bramki bo naprawdę świetny mecz w jego wykonaniu.
16
Jesteśmy zajebiści aż tak że na RM nas wychwalają i zazdroszczą tak dobrej gry . Brawo Braca ! :)
0
Ciekawe kogo tym razem będą obwiniali za przegraną. Już na wszystkich ostatnio wylewali swoje żale to może teraz linie na boisku były krzywe :D
4
'Real jest magiczny' :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Powtórka bramki powinna być jeszcze tak z 20 razy :D A 7 dzisiaj to się zaszczeka z tą opaską kapitana :D
0
@LOPEZ16 Nic nie wniósł do gry oprócz chaosu razem z Gavim wystarczy.
0
@Migel Chyba Ty nie bardzo oglądasz mecze, gra źle i jaki pierwszy błąd jak w samym tym meczu popełnił ich kilka.
3
U nas w grze brakuje też strzałów z daleka.
0
@narciarz jak to kogo miał wpuścić chociażby Casado i zostawić Pedriego do końca, Araujo też chyba był do dyspozycji na Sorlotha. Nie potrzebni byli na boisku RAZEM Gavi i Fermin bo narobili jedynie chaosu.
0
@Kejtas A z kim De Yong miał grać z Gavim czy Ferminem jak oni obaj na boisku sami byli chaosem totalnym.
0
@sheyba Gdyby Torres strzelił 2 setki też byśmy nie mieli o czym rozmawiać więc weź się ogarnij. Jakiś kompleks Lewego macie czy jak?!
0
@LOPEZ16 No i wtedy stracili bramki. Kiedy mają sie czepiać jak nie ma go na boisku!? :D
2
Kounde to tragedia w obronie. Po cholerę zdjął Pedriego!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Rafa jak się odpalił aż miło :)
1
Taaak jest Lewy! Brawo!
2
@TroY_PL Nie pasuje do nich nie jest czarny :D
2
Ale by się przydał jeszcze jeden taki Pedri w środku. Gość jest kompletny w 100%
6
'trzeba było Pedrim strzelić bramkę' :D
20
Grają po tych 2 straconych bramkach jak wqurwiony Leo Messi :D
0
@Metalowy14 Spokojnie by w przynajmniej jednej z tych dwóch sytuacji strzelił
2
@europejczyk Sami na swoim stadionie na siebie 'korupcja' wołali :D
Oni to stan umysłu.
3
Lewy by jeszcze pocałował bramkarza przed strzałem a ten nawet rozmachu nie wziął :D Słabiutko dzisiaj Torres
0
@Fermin Yamal też by ruszył bardziej w swoim stylu a wiemy co potrafi
1
@Sebolinho To teraz kibicuj całym serduchem i będzie Ci wybaczone :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Jak on q..wa tego nie wsadził