JoeyZasa
Dołączył/a: maj 2015
Compton, Los Angeles, California, USA
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Powiedział że jest ojcem Luke'a
1
Zgadzam sie choć nie w 100 procentach
Po Guardioli wszyscy oczekiwali zdecydowanie wiecej, tymczasem pokazał on że jest niestety trenerem jednowymiarowym, wybitnym ale jednowymiarowym.
Samo wygrywanie ligi to dla takiego klubu jak Bayern za malo, myślę że połowa trenerów z Bundesligi by tego dokonała. Heynckes myślę dałby radę przez te dwa lata zdobyć więcej
4
Fred z Shaktara Doneck złapany na dopingu, zażywał jakis diuretyk, i moje pytanie myślicie że piłkarze na poziomie Barcelony stosuja doping?? Mowi sie ze sport zawodowy to doping i sterydy, ale cięzko wyobrazić sobie że idole tylu młodych ludzi mogą jechać na jakichs wspomagaczach
0
Nie do końca, zależy jaki sport i jaka formuła zawodów
0
Pep G. To jakiś amerykański raper?
5
Dziekuje redakcji za skrócenie czasu trwania bana, Mes que un Redakcja
0
Zgadza sie :) Pozdrawiam
0
To tak jak ja dude :P
0
Coz the boys in the hood are always hard
you come talkin that trash, we'll pull ya card
2
No tak Sandler jest idealny do komedii :) Daleko jeszcze, tam grał chyba Ice Cube, świetnie sie sprawdza w produkcjach komediowych.
Co do sitcomow, wymieniles 2 bardzo dobre, dodalbym tutaj Przyjaciół, cz Moją rodzinke ale to typowy brytyjski humor, choć wspaniały :)
18
Potwierdzam, przybyli do mojego miasta przed 15, moi ludzie odebrali ich z lotniska i przetrasportowali do jednego z moich hoteli.
U nas ciepło, jak to w Californii, ok. 19 idziemy na mecz ligi letniej Lakersów. Jutro ogladniemy w akcji Clippersow i Dodgersow.
Potem mamy wizytę w Hollywood, a także w mojej dzielnicy Compton gdzie zapoznam ich z lokalnymi liderami gangów.
0
No wiesz tylko mnie nawet Lord Voldemort straszy także wyobraź sobie mnie na jakichś hardcorowych horrorach, zszedlbym na zawał :)
1
O nie sądziłem że z polskimi polecicie :) Ale fakt polskie komedię kiedyś były wybitne, te z lat 90 jak i z lat 80 za czasów Bareji. Lata 60 to Jak rozpętalem 2 wojnę i Sami Swoi.. oj tak Polska ma nieźle tradycję jeśli chodzi o komedie.
Ale ostatnia najlepszą komedia jaką widziałem to Wilk z Wall Street
1
3
Ja to wogóle nie mogę horrorów oglądać, takich co wyskakuje coś nagle, zawsze wiem że to film ale boję sie cholernie. To dlatego że mam gorący temperament i jestem ekspresyjny w reakcjach. Wyobraźnia też robi swoje
0
Adwokat diabła bardzo fajny powiedzmy że horror, z kapitalną obsadą. Ale absolutny król jeśli chodzi o klimat to Lśnienie Stanleya Kubricka
0
Mylisz sie ...
0
Na te chwilę USA oraz Francja, niewiadomo w jakiej formie jest Rosja bo grała rezerwami. To daje Polsce 3 miejsce ale takie ekipy jak Serbia czy Brazylia czy Iran są na podobnym poziomie, dlatego daje im 3-6
12
Statystyki sie kłamią ale można nimi manipulować.
Np. Polacy nie przegrali meczu na MŚ od 2006 roku, a Hiszpanie od 2014. Polacy są lepsi
1
Moze mieszkasz w Kairze?
0
Haha no o Tobie nie, masz jak w banku :) Jesteś top3 na liście :)
0
Cały czas? :)
0
Jeżeli dysponujesz prywatnym śmigłowcem i nieograniczona ilością gotówki to jest to możliwe :) Nie mówię że ją mam xD .. narazie :) A grilla na ten moment unikam gdyz szlifuje formę :)
0
Jakie macie wyniki na siłowni?
0
Spoko, ogarnięty kibic będzie wiedział że chodzi o mecze wygrane, a to po prostu literowka
0
Wolę baseny :) ewentualnie oceany :)
0
Wątpię, to zasługa doskonałego systemu i taktyki gry, nie wiadomo czy którykolwiek z tych graczy zostanie crackiem w przyszłości
0
Coś pokreciles kolego.. tylko 23 mecze na wyjeździe?? Jak w samej lidze jest 19 meczów wyjazdowych.
Prawdopodobnie ponyliles mecze rozegrane z wygranymi
0
Dziękuję :).
1
Portugalia vs Tahiti w finale MŚ piłki plażowej.
No no, wielkie brawa dla Tahiti, sprawili nie lada niespodzianke, jak na ten moment przegrywają z Portugalią 2-3