JoeyZasa
Dołączył/a: maj 2015
Compton, Los Angeles, California, USA
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie wzorem jest liga NBA. Jest fantastycznie zorganizowana a poziom jest bardzo wyrównany. Wspaniałym pomysłem jest draft, gdzie wybierani są młodzi zawodnicy na kolejny sezon, z tym ze najsłabsze drużyny mają szanse losować wybierać jako pierwsze i wybierać najlepszych graczy, to porównuje wyrównywanie sie składów. Fajnym pomysłem jest salary cup czyli limit płac, obecnie wynosi on ok. 80-90mln dolarów. Możesz mieć w składzie gwiazdę ale inni będą zarabiać mniej, albo masz wyrownana kadrę gdzie nikt nie zarabia 20-30 mln a 5-10mln. To zapobiega jakimkolwiek szejkom i niweluje wagę pieniędzy w sporcie. Kasa z transmisji tez jest dzielona podobnie jak w Premier League, 50% po równo, 25% za medialnosc i 25% za wyniki. Nie ma tez chorych milionowych transferów, tylko kartą przetargową są sami zawodnicy i możliwości wymiany tzw picków w drafcie. Liga jest wyrównana i emocjonująca, wiele zalezy od generalnych menadżerów, zarządu, trenera, taktyki i zaangażowania samych zawodników, nie wygrywa ten kto naściąga najwięcej gwiazd.. Drużyny które teraz są ostatnie za 5 lat a nawet szybciej poprzez odpowiednia strategie rozwoju mogą walczyć nawet o mistrza. Lepsza jest tez rywalizacja w playoffach gdzie wygrywa sie w bezpośrednim pojedynku a nie bp pokonało sie najslabsze drużyn i ma się najwięcej pkt. Fajnie jakby chociaż część tych pomysłów zaistniała w futbolu ligowym w Europie czy Hiszpanii. No i jest oczywiście All Star Weekend :)
0
Spoko, 2-0 już dla Torro Rosso :)
1
Na Eurosporcie derby Nowego Jorku, jak narazie New York Red Bulls prowadzą 1-0, grając w 10 od 35 minuty po dwóch żółtych kartkach dla Matta Miazgi, gracza polskiego pochodzenia. Komentuje niezawodny Matt Borek :)
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
3
To na kogo bezmózgu jak to nazywasz innch byś ty głosował?? Na ogórek?
6
Brawo Paweł Kukiz!!! 20% to świetny wynik, widać że temu facetowi o coś chodzi, widać że ma ambicje że nie chodzi mu o politykę tylko o dobro kraju.
Duda...ludzie dajcie spokój to ma by prezydent?? Komorowski jest tragiczny ale Duda jest jeszcze gorszy, taki sztuczny...
Czemu Polacy nie widzą że PO-PIS to jest jedna szajka, oni mają wyćwiczone mowy, gesty, i miliony zł z naszych pieniędzy na kampanie itp...
Niestety znowu przez starszych ludzi którzy nie nie potrafią myśleć, i widzą tylko to co w TV nic się w tym kraju nie zmieni....\
Zmiana Komorowskiego na Dude to żadna zmiana...... O
0
Tak, chodziło mi o to ze więcej bramek ma Neymar. Myślę ze Suarez jezeli ominie kontuzje może w przyszłym sezonie strzelić 40-50 bramek
0
Pisałem numer 1 w ataku, czytaj ze zrozumieniem
0
Kto jest dla Was lepszym piłkarzem? Suarez czy Neymar? Brazylijczyk ma troszkę lepsze statystyki ale Urugwajczyk gra dopiero od października. Wiadomo że Messi jest numer 1 w ataku, a kto po Nim? Ja uważam że Suarez
1
Jasne tylko ze prawdziwa koszykówka to jest za oceanem a uwierz mi tam zapieprzają niesamowicie i ciężko jest sie dostać na wysoki poziom. Potrzeba talentu, ciężkiej pracy, no i szczęścia. Koszykówka jest tak samo trudną grą jak piłka nożna. Jeżeli miałbym wskazać prosty do nauczenia sport do byłaby to siatkówka.
0
Patriskos, słuszna uwaga, choć wg.Mnie zajęli by miejsca 4-5. Filipowski, dzieki za odpowiedz
0
Jasne, uważam podobnie. Ale jeżeli miałbyś wybrać jednego, do którego masz największy szacunek, podziw i który jest wg Ciebie najlepszy, to który z Nich by to był?
0
Michael Jordan, Lionel Messi czy Muhammed Ali? Który z nich jest dla Was najwybitniejszy?
0
Władimir Kliczko, Floyd Mayweather, Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Roger Federer, Rafael Nadal, Kobe Bryant, LeBron James. Jakbyście obiektywnie napisali ranking tych 8 wybitnych sportowców? Są to wg mnie po 2 najlepsi aktualnie grający, walczący, sportowcy w swoich dyscyplinach które mozna uznać za ogolnoswiatowe i najbardziej popularne
0
W ogóle jesteście kochani, pierwszy komentarz i 79 poleceń :) Dziękuje Wam, wspaniali użytkownicy Fcbarca.com :)
0
79 minuta 35 sekunda,
Boateng zabiera piłkę Messiemu, nie sugeruj się statytykami tylko oglądaj mecz
113
Rozumiem Cie Jerome, minutę wczesniej w pojedynku z Messim, Boateng odebrał mu piłkę, ale tego nikt nie pamięta, i to jest przykre w pracy obrońcy. Możesz miec 10 przechwytów, 10 razy dobrze zagrać, a objedzie Cie taki geniusz i juz jesteś hejtowany.