0

Stary, mam tak samo jak Ty. Houston musi zdobyć pierścień. Wczoraj z LA Clippers pokazali klasę. Wogóle wyszli ze stanu 1-3 na 4-3 co zdarzyło sie tylko 8 razy w historii... Cholernie ciężko będzie jednak z GSW, najlepsza drużyna sezonu, niesamowite trójki i duet Curry-Thompson. Co do Wschodu Atlanta to, drużyna, zespołowość, taktyka i zgranie. Cleveland to zbiór gwiazd, na czele z najjaśniejszą LBJ'em. Chciałbym żeby Atlanta wygrała, ale Cleveland i Lebron maja cos takiego w sobie ze chce ich sie oglądać, są emocjonujący i efektowni. Niemniej uważam ze zwycięzcą NBA będzie ktoś z dwójki GSW-Houston

2

Zajechalbys się po 10 minutach meczu i nań noszach by Cie wynosili, przy akompaniamencie gwizdów

1

Mike Tyson na koszulce :) Respect !

1

Wybacz, zapomniałem o "the" i pomyślałem ze to było do mnie :) peace :)

0

PieN i Domas. Tak ale kto będzie za Bayern w Niemczech wygrywał tytuły :)

0

Lepiej niż ty...co jest niby źle? Brak "the"?? Nie rozśmieszaj mnie chłopcze.

2

Most european football league titles in XXI century: 1.Bayern München - 9 titles, 2.FC Barcelona - 7 titles, Juventus - 7 titles, Olympique Lyon - 7 titles, Manchester Utd - 7 titles, 6.Real Madrid - 5 titles, Inter Mediolan - 5 titles, 8.Chelsea London - 4 titles, 9. PSG - 3 titles, 10. AC Milan - 3 titles

0

Z pewnego względu ta zmiana jest dobra, bo w poprzedniej formie drużyny 3x z rzędu grały ze sobą w fazie grupowej, albo w fazie pucharowej, wiele było takich samych meczów co juz robiło sie bardzo nudne. Teraz mogą być inne zestawienia i mysle ze będzie ciekawiej

0

Leszczem to jesteś ty, PSV to mistrz Holandii z 17pkt przewagą

10

Tak bo tutaj w styczniu wszyscy mówili żeby Lucho został i ze projekt idzie w dobrym kierunku...

0

European football players with most trophies/titles. 1.Ryan Giggs - 35, 2.Paolo Maldini - 26, 3.Edwin van der Saar - 25, Paul Scholes - 25, Xavi Hernandez - 25, 6.Alessandro Costacurta - 24, Andres Iniesta - 24, Oliver Kahn - 24, 9.Carles Puyol - 23, Bastian Schweinsteiger - 23.

0

Tak właśnie myślałem ze miało być :) tez pisze z telefonu i tez wyskakują wyrazy :)

5

Pierwszy go sexing Pepa?? Haha oj czyżby komputer zapamiętał ciekawe wyrazy? :)

0

1

Klubu AA chyba

10

Od 2008 roku w finale LM grają albo Robben,albo Messi albo C.Ronaldo

0

O widac ze Gerard interesuje się NBA :) Co do San Antonio Spurs, to fantastyczna drużyna, nie ma drugiej takiej w sporcie, to jest prawdziwy "Mes que un Club". No i oczywiście wspaniały trener Gregg Popovich, niezwykła charyzma, klasa. Duncan to wzór sportowca, wszyscy są tam jak rodzina, nawet są ojcami chrzestnymi swoich dzieci :) i co najważniejsze, wygrywają! 5 tytułów przez ostatnie kilkanaście lat. Polecam poczytać o nich wiecej

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

No raczej nie z Nim :) Przeciez tam grał Mark Wahlberg i Dwayne Johnson, i ten murzynek z Kapitana Ameryki i ten detektyw Monk

0

0

To Irina jest z Bradleyem Cooperem? Uu Nie wiedziałem :) Super aktor, wiele fajnych ról: Zostań, Drugie Oblicze, Snajper czy American Hustle. Crisztianu przy nim wygląda jak lalka, gościu ma hollywodzki wygląd i klasę

0

Prawdopodobnie rozegra jeszcze 3 mecze czyli tyle co Messi albo jeden mniej.

0

Carlos Bacca rozgrywa dzisiaj 53 mecz w sezonie, wiec może pochwalić sie takim bilansem :)

0

Juventus ograł Real...faktycznie dno dna

1

Błąd organizatorów, czasami mi się słabo robi jak widzę jak blisko umieszczone są bandy reklamowe, czy różne kamery, przeciez o to się zabić idzie.. Nikt tego nie widzi?

5

Logika podpowiada ze Wawrzyniak, ewentualnie będą strzelać karne z połowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?