JoeyZasa
Dołączył/a: maj 2015
Compton, Los Angeles, California, USA
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wg mnie są to chyba Włochy: Conte, Ancelotti, Capello, Allegri,
0
Jaki kraj ma Waszym zdaniem najlepszych trenerów na te chwilę. Podajcie kraj i argumenty. Wg.mnie
1
No to jest fakt, Petr Cech nigdy nie stracił gola po strzale Messiego. Bramkarska legenda, Chelsea jak i reprezentacji Cech. Swietny piłkarz ale tez kapitalny człowiek o dobrym sercu. Wygrał najważniejsze trofea w futbolu klubowym. Ma szacunek i wielu rywali co nie zdarza sie często. Casillas jak to Casillas wielki portero, ikona hiszpańskich sukcesów, bramkarz-kapitan legenda, niezwykle opanowany i darzący szacunkiem rywali. Najwięksi bramkarze licząc jeszcze Buffona ostatnich 10 lat.
0
Gdzie grasz? Amatorsko czy wiążesz z tym przyszłość?
0
Bieganie dobra sprawa, ale biegaj interwały, a nie jak jest teraz moda ładne ciuszki, troche potruchtać, lekko sie zmęczyć i koniec...
1
Dobrze mówisz, choc treningi pod okiem trenera duzo by Ci pomogły.
0
Ale tak na poważnie czy raczej rekreacyjnie?
0
No ale Bełchatów jeszcze niedawno miał serie meczów bez straty bramki...w tej lidze możliwy jest dosłownie każdy wynik i to w obojętnie którą strone
0
No pięknie kolego :) tak jak ja :) w jakim klubie?
0
Trenujecie/uprawiacie jakieś sporty wyłączając piłkę nożną?
0
Ile??? Najbardziej nieprzewidywalna liga świata w akcji...
21
Liga irańska jest niesamowita :) drużyna myślała ze zdobyła mistrzostwo bo zremisowała z drugą drużyną a zapomnieli ze jest jeszcze trzecia i to ona jest mistrzem... Haha
0
Dzieki wszystkim za odpowiedzi, pozdrawiam
0
No ale dlaczego prezentują taki futbol? To nie jest odpowiedz na moje pytanie, tj mówię, maja zaplecze, kasę, zdolna młodzież, najlepszych trenerów a nie mogą osiągnąć sukcesu w Europie
0
Jak sądzicie jakie są przyczyny tak słabej gry angielskich drużyn w pucharach? Kadrowo są najmocniejsi na świecie, nawet słabsze kluby maja w składzie zawodników o których może pomarzyć 99% klubów w Europie, a mimo to grają coraz słabiej w pucharach. Niektórzy mówią ze to przez Boxing Day i przeładowany kalendarz gier, no ale kilka lat temu tez tak bylo a mimo to potrafili zwyciężać i dominować w Europie. Normą były 3 drużyny w ćwierćfinałach czy półfinałach LM, a w LE/Pucharze Uefa w finale grały Fulham, Middlesbrough itp. Jak myślicie co jest powodem tak słabej dyspozycji?
0
Ciekawie i z humorem :) Shaq z Chukiem to jest święta wojna, kiedys na parkiecie teraz w studiu :) Dodałbym jeszcze Metta World Peace vs całe Detroit :)
0
Tyle ile drużyn gra w fazie grupowej Ligi Mistrzów, minus jeden
2
Dona juz nie ma, zlikwidowałem Go. Przekażcie rodzinom z
że teraz Joey Zasa rządzi w mieście :)
0
No ja liczę na Game 7, emocje są niesamowite wtedy, Howard ma potencjał żeby przesądzić o wygranej, musi tylko dobrze osobiste wykonywać:)
0
Masz racje, jeżeli chodzi o tenis to jeszcze Joe McEnroe vs Bjoern Börg
1
Haha no też. Son Goku vs Vegeta zawsze kojarzyło mi się z rywalizacją Messi vs CR7. Son Goku był taki wyluzowany jak Messi, mozna powiedziec czysty talent, nie spinał sie tak by być najlepszy. Z kolei Vegeta to taki Ronaldo, kreowany na złego, choc w głębi serca dobry, ambicja bycia tym najlepszym i zdetronizowania Son Goku( Messiego ). A i tak zawsze Son Goku był troszkę lepszy :)
5
Oj tak Gennaro to był wariat, pamiętam mecz z Tottenhamem i jego bójkę z drugim trenerem Totków. Ale piłkarzem był wspaniałym, 2x Liga Mistrzów, Mistrzostwo Świata, mówią same za Siebie
1
Dobry przykład, dodam jeszcze Ronnie O'Sullivan vs Stephen Hendry
0
No właśnie dlatego pominąłem Małysza, bo on nie miał stricte rywalizacji z jednym skoczkiem tylko z wieloma. Tak jak to kolega powyżej opisał
7
Costa jest niesamowity, nie ma drugiego takiego skur.... w piłce :) Ja to Go lubię, charakterny gość, nie do zdarcia, i nie ma przebacz u Niego. Byłoby duzo nudniej bez Niego w futbolu a i grać świetnie w piłkę potrafi.
7
No tak, dzięki :) Nicki Lauda vs James Hunt :) super film swoją drogą
0
Harden jest wspaniały w tym sezonie, ale myślę ze w takich meczach bardzo potrzebne jest doświadczenie, i ani Harden ani Curry nie będą kluczowi w tych meczach. Jak to mówią Playoffy to czas weteranów co pokazał ostatnio Paul Pierce. Wogóle z 4 zespołów w PO, w 3 grają absolutnie najlepsi zawodnicy na świecie, LBJ, J.Harden i Steph Curry, tylko Atlanta opiera grę o zespołowość. Ale gdzie im wszystkim do His Airness, który zdobywał mistrzostwo 6 razy, 2x po 3 z rzędu.. Geniusz. To tak jakby Ligę mistrzów wygrać 3 razy z rzędu...
0
Tak właśnie myślałem ale nie bylem pewny, wiem ze w rankingu fair Play od lat wygrywali Skandynawowie
3
Tom Brady vs Payton Manning, Rafael Nadal vs Roger Federer, C.Ronaldo vs Lionel Messi, Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather, Magic Johnson vs Larry Bird, Ayrton Senna vs Alen Prost. Jakie znacie jeszcze wielkie sportów rywalizacje dwóch zawodników?
0
Pytanko, czemu aż 8 drużyn z Premier League?