1

Stary nie wierz w milosc do klubu i inne takie wypowiedzi, Xavi, Messi, Iniesta tez by nie grali w Barcelonie gdyby zarabiali 2tys € miesięcznie. Na takim poziomie milosc do klubu schodzi na drugi plan. Pozatym pamiętaj że to jest ich zawód i z tego się utrzymują, decyzja Alvesa jest logiczna bo to co zarobi przez najbliższe 5 lat plus to co ma, musi mu wystarczyć na długie lata...

0

Po odejściu Xaviego, można założyć ze Casillas pobije jego rekord występów w Lidze Mistrzów. Biorąc pod uwagę to ze jest bramkarzem Iker Casillas może ustanowić rekord który przez lata nie zostanie pobity.

0

Dodatkowo sam zarządza swoja kariera i grupa promotorską, wiec tak kwota jest jeszcze wieksza i z żadnym pazernym promotorem nie musi się dzielić. Juz nie mowie o kontraktach ze sponsorami itp... Ma FMJ łeb do interesów

1

Najlepiej zarabiający sportowcy świata wg ESPN: 1.Floyd Mayweather -250mln dolarów, 2.Manny Pacquiao -150mln dolarów, 3. Lionel Messi -56mln dolarów, 4.C.Ronaldo -51mln dolarów. W 10 sa jeszcze trzej kierowcy F1, dwaj baseballiści MLS i piłkarz Zlatan Ibrahimović

0

No Snadny porządny gość, niesamowicie szybki, jego tata trenował mnie pare lat, są grał na wysokim poziomie w latach 70-80 :) Dynarek tez spoko, duzo żartował :) A Dudzic to w wojewódzkiej lidze chyba ze 70 bramek strzelił nie? To chyba jakiś absolut y rekord rozgrywek...Teraz Dudzic i Dynarek grają w klubie za miedzy :) m.in dlatego ich znam :)

0

W Unii jeszcze Maciek Iwański grał, ale to juz nie moja generacja :) Ale często go w supermarkecie spotykam :) grasz jeszcze w jakimś klubie?

0

No patrz jaki ten świat mały:) może się znamy stary? Pamiętam te rozmowy przed meczem: "Jest Nalepa?" , "Zagra?". Ty jesteś od Niego dwa lata starszy a ja dwa lata młodszy :) Oj, tak Unia zawsze dobrze szkoliła młodzież, w każdym roczniku miała jakąś perełkę. Eryk Ceglarz - rocznik 97 Cracovia, Kuba Snadny - rocznik 90 tez Cracovia, Bartek Dudzic -bodaj 89 rocznik Cracovia, Paweł Moskwik - chyba 91 rocznik w Piaście Gliwice teraz bodaj gra, Dawid Dynarek -rocznik 90 Cracovia , Ochman, Semik roczniki 95 i 94 obaj jako juniorzy w Podbeskidziu BB. Ze wszystkich wymienionych nie grałem tylko z Moskwikiem i Dudzicem nie grałem :)

1

Nie ten :) ten z ktorym grałem zaczynał w Unii Oświęcim, potem ściągnęła go Wisła Kraków, wypożyczała go do pierwszej ligi a potem grał przez sezon w pierwszej drużynie Wisły. Od roku gra na Węgrzech. W czasach juniorskich byl kapitanem młodzieżowej reprezentacji, grał na stopera a strzelał bramkę za bramką.

1

Hahah niemożliwe, mistrz, 10 razy przechodził do Milanu i z niego odchodził, pewnie jak go tam 10 raz zobaczyli to się nieźle musieli śmiać :)

8

Idziesz do końca tam jest takie przejście i masz dwa korytarze, idziesz lewym, i piąte drzwi licząc od takiego dużego malowidła Leonardo da Vinciego. Wchodzisz i pytasz o koszulki

0

Hehe wiedziałem ze ostro zareaguję

0

Haha dobry agent :)

1

A zupełnie jego przeciwieństwem jest Carl Malone...pseudonim Listonosz :) polecam poczytać o jego karierze z dziewczynami:)

1

AC Green to wogóle niesamowita postać. Oprócz tego co podałeś to jeszcze z ciekawostek można dodać że AC to nie inicjały tylko poprostu tak ma na imię.. albo to ze odchodził z Lakerd w 89' grając z Magic'iem i KA Jabbarem a wracał w 99' grając z Kobe'm i Shaq'iem.

4

Wierz mi lub nie, ale grałem przeciwko niemu w czasach trampkarzy/juniorów. Super grał i warunki fizyczne miał niezwykłe

4

Juventus Turyn zdobywcą Pucharu Włoch 2015

1

PSG płaci najwięcej w przeliczeniu na jednego piłkarza -5,4mln funtów. Dalej jest Real, City i Barcelona w której średnie wynagrodzenie to 4,7 mln funtów.

0

Haha Mariusz Max Kolonko sie znalazł :)

2

Messi czyta i dziękuję

14

Jive zdobyło bramkę w dogrywce we wcześniejszej minucie meczu niż Legia w czasie podstawowym w swoim meczu...

0

Juveeee 2-1 !!! Matri !!!

0

Haha albo jak jechał po swoim bramkarzu...

0

Haha ale Probierz po nich pojedzie na konferencji znając jego temperament i stosunek do sędziów :) Będzie niczym Janusz Wójcik "jazda z frajerami!" :)

0

Tez kibicuje Wiśle ale teraz nie ma co podchodzić do tego emocjonalnie, bo to jest inny zespół niż choćby 3-4 lata temu...

0

Wie ktos co mówili komentatorzy o tym karnym Legii i doliczonym czasie?

6

0

Kur.. nie dość że w niesłusznie doliczonym czasie to jeszcze z karnego...

1

Sędziowie robią co mogą :) Ale to Lech będzie mistrzem!! I bardzo dobrze, nienawidzę Legii

0

Nie ma sie co denerwowac stary, mówiłem Ci że ta liga to nieporozumienie jesli chodzi o wyniki :)

0

Football Coaches With Most Trophies/Titles in the XXI century: 1.José Mourinho -23 titles, 2.Joseph Guardiola -20 titles, 3.Sir Alex Ferguson -18 titles, 4.Carlo Ancelotti -15 titles, 5.Rafael Benitez -12 titles, Roberto Mancini -12 titles

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?