JoeyZasa
Dołączył/a: maj 2015
Compton, Los Angeles, California, USA
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
8 czerwca sie chyba Euro zaczynało, Mundial 12 czerwca, mam pamięć do dat :)
0
O widzę mialem racje :)
0
Nie zaglądałem na wikipedia wiec powiem Ci z głowy, chyba karłowatość, czy niedobór hormonu wzrostu, cos w te klimaty
1
Dogrywka w meczu Valencia - Real, Valencia ma wspaniałych kibiców
1
No cos ci nie udało bo sędziowie nie zaliczyli...
0
Pamiętam tez Paragwaj trenera Martino, bardzo mocna druzyna, na MŚ jak równy z równym grali z Hiszpanią
0
Fajne jest to ze więcej zespołów walczy o mistrzostwo, nie tak jak kiedys tylko Brazylia i Argentyna...
12
Jakby to powiedział Sir Dariusz Szpakowski Juve w Khedirze
0
Powiem Ci tak i w Barcelonie i w Realu i w Bauernie i w Juventusie i w Chelsea i w PSG, sa "kibice" którzy tak naprawdę wola hejtowac rywali niż kibicować swoim, kluczem jest takie osoby ignorować..
1
To miało byc do Stingera, ale opcja odpowiedzi nie spełniła pokładanych nadziei..
1
Za kim jesteś? Ja Urugwaj, dzielny waleczny mały naród wielkich piłkarzy!
1
No ale jak to?? przeciez to skrzydlowy..może to mapa strzałów??
0
Nie lubię kolorowych tatuaży, wyglądają mało poważnie
3
Stelmet Zielona Góra mistrzem Polski w koszykówce! Brawo. Znamy juz mistrzów Polski w 5 najważniejszych sportach drużynowych w kraju. Piłka nożna - Lech Poznań, Koszykówka - Stelmet Zielona Góra, Siatkówka - Resovia Rzeszów, Hokej - GKS Tychy, Piłka ręczna - Vive Tauron Kielce
0
Komentarz usunięty
0
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Ten Sheena to jakiś hejter Realu a nie kibic Barcelony..wszystkie komentarze to jest pojazd na Madryt, pewnie nawet z trypletu sie nie cieszył..
2
Dobrze ze napisałeś "od" małego a nie "dla" :)
0
Ewentualnie połączy swoje inicjały z Jordi Albą i będzie "JAN" cos na styl MSN :)
0
Śmieszny to jesteś ty, ja mam poczucie humoru, a ze nie łapiecie to nie mój problem
0
To mnie cieszy :)
0
Neymar nie goli sie po pijakach, dba o higienę
0
Żartujesz, nie wyobrażam to ja sobie Messiego łysego, Ranitic jeszcze ujdzie :)
11
Mogł się na rudo przefarbować, i by razem z Mathieu na lewej flance grali. I byśmy ich nazwali Ruda flanka
1
Poszła na dzi*ki :)
4
Leki masz w dolnej szufladzie
0
Nie lubię takiej hiperbolizacji, haslo Mes que un Club to tylko hasło, dawno juz nieaktualne, każdy klub ma swoje legendy historie i tradycje i każdy klub jest równie godny szacunku
0
To do kolegi pipczaka, opcja odpowiedzi nie zdała egzaminu