1

8 czerwca sie chyba Euro zaczynało, Mundial 12 czerwca, mam pamięć do dat :)

0

O widzę mialem racje :)

0

Nie zaglądałem na wikipedia wiec powiem Ci z głowy, chyba karłowatość, czy niedobór hormonu wzrostu, cos w te klimaty

1

Dogrywka w meczu Valencia - Real, Valencia ma wspaniałych kibiców

1

No cos ci nie udało bo sędziowie nie zaliczyli...

0

Pamiętam tez Paragwaj trenera Martino, bardzo mocna druzyna, na MŚ jak równy z równym grali z Hiszpanią

0

Fajne jest to ze więcej zespołów walczy o mistrzostwo, nie tak jak kiedys tylko Brazylia i Argentyna...

12

Jakby to powiedział Sir Dariusz Szpakowski Juve w Khedirze

0

Powiem Ci tak i w Barcelonie i w Realu i w Bauernie i w Juventusie i w Chelsea i w PSG, sa "kibice" którzy tak naprawdę wola hejtowac rywali niż kibicować swoim, kluczem jest takie osoby ignorować..

1

To miało byc do Stingera, ale opcja odpowiedzi nie spełniła pokładanych nadziei..

1

Za kim jesteś? Ja Urugwaj, dzielny waleczny mały naród wielkich piłkarzy!

1

No ale jak to?? przeciez to skrzydlowy..może to mapa strzałów??

0

Nie lubię kolorowych tatuaży, wyglądają mało poważnie

3

Stelmet Zielona Góra mistrzem Polski w koszykówce! Brawo. Znamy juz mistrzów Polski w 5 najważniejszych sportach drużynowych w kraju. Piłka nożna - Lech Poznań, Koszykówka - Stelmet Zielona Góra, Siatkówka - Resovia Rzeszów, Hokej - GKS Tychy, Piłka ręczna - Vive Tauron Kielce

0

Komentarz usunięty

0

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Ten Sheena to jakiś hejter Realu a nie kibic Barcelony..wszystkie komentarze to jest pojazd na Madryt, pewnie nawet z trypletu sie nie cieszył..

2

Dobrze ze napisałeś "od" małego a nie "dla" :)

0

Ewentualnie połączy swoje inicjały z Jordi Albą i będzie "JAN" cos na styl MSN :)

0

Śmieszny to jesteś ty, ja mam poczucie humoru, a ze nie łapiecie to nie mój problem

0

To mnie cieszy :)

0

Neymar nie goli sie po pijakach, dba o higienę

0

Żartujesz, nie wyobrażam to ja sobie Messiego łysego, Ranitic jeszcze ujdzie :)

11

Mogł się na rudo przefarbować, i by razem z Mathieu na lewej flance grali. I byśmy ich nazwali Ruda flanka

1

Poszła na dzi*ki :)

4

Leki masz w dolnej szufladzie

0

Nie lubię takiej hiperbolizacji, haslo Mes que un Club to tylko hasło, dawno juz nieaktualne, każdy klub ma swoje legendy historie i tradycje i każdy klub jest równie godny szacunku

0

To do kolegi pipczaka, opcja odpowiedzi nie zdała egzaminu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?