0

Wiem ze jest tutaj wielu koneserów kinematografii :) Jaki są wasze ulubione filmy związany ze sportem? Nie musi byc stricte sportowy, ze sportem w tle nawet, jakies motywacyjne też

0

Haha on to juz w ogóle legenda :)

0

W przyszłym sezonie będzie pierwszy w ktorym 3 strzeliło więcej niż 37 goli :)

1

Dzieci z Bullerbyn w jeździe drużynowej? Oni reprezentują Szwecje co nie? Pan Tadeusz go juz weteran ale szybki na zakrętach, a Mały Książę... ta technika.. Tak myślałem ze ich podasz :)

1

Jach sa wg Was 3 najlepsi bobsleiści w Ameryce Płn? Proszę o poważne nazwiska

0

Wiesz co wydaje mi sie, ze chyba lepiej żeby ten rywal był blisko a nie np w Kazachstanie bo myślę ze o poziom nie powinni sie bać

0

18019 lat czekał na ponowny awans, według.mnie prawdziwa legenda :)

2

Daj spokój stary, kogo by nie dostali to musza wygrać, a jak nie to znaczy ze nie zasługują. Jak mistrz 40mln kraju może czekać na slabego rywala w 2 rundzie kwalifikacji LM..

4

Fajnie ze Las Palmas w PD, ale lotów na mecze to im nie zazdroszczę, do każdego rywala co najmniej 1000km :) Już bliżej mają do muzeum portugalskiego Boga na Maderze xD A tak wogóle Falcao jest nie do poznania z tymi włosami, ale fajnie wygląda, lepiej mu w krótkich

0

Dzisiaj swoje 60 urodziny obchodzi obecny szef UEFA, a w przeszłości wybitny piłkarz Michel Platini, wszystkiego najlepszego, Maestre!

0

Thanks dude, 9:5

0

Dzięki compadres, 8:5 Xavi

0

To ty się mylisz, większość trenerów testuje tu nowe rozwiązania i sprawdza zawodników, poważnie traktują turniej finałowy tylko

0

Serio? mógłbym to samo napisać do ciebie

0

No i proszę 5:4 Xavi :) dzieki niggas

0

Pozatym każdy kto ciężko trenuje zasługuje na szacunek, siatkarze maja farta ze Malo kto na poważnie gra w siatkowke

0

Głupie to jest twoje zachowanie, napisałem ze zwycięstwo to zwycięstwo, oraz jakie były jego fakty, przestań się czepiać, bo szukasz problemu tam gdzie go niema

0

Czyli 4:3 :) dzieki fellas

0

Nie jestem ekspertem siatkarskim tym bardziej ty, grzeczniej nastepnym razem

0

Danke, 4:1 jest :)

0

No o tym mówię, widziałem wiele meczów ze drużyna po 2 kwartach miała 40pkt zdobytych, a drugą polowe rzucała 70, takze wszystko jest mozliwe

0

Koszykówka ma to do siebie że występują serie punktowe, można przegrywać 20pkt a wygrać mecz

0

O to mi właśnie chodziło :) Rosja buduje drużynę na IO

0

Według mnie tez Iniesta, daje wieksza różnice, jest 3:1 po głosie Radka

0

Haha ok :).

0

Dzieki guys, na razie 1:1 :)

1

Nie było Muserskiego, Michaiłowa, Grankina, ale zwycięstwo to zwycięstwo, jednak liga światowa to dla większości reprezentacji jak mecze towarzyskie w futbolu

1

Wiele razy mówiono o ich przyjaźni, o ich zgraniu, ale nigdy ich nie porównywano, no wiec według Was, kto jest lepszym piłkarzem? Xavi czy Iniesta? Nie przyjmuje odpowiedzi: Obaj to legendy, sa tacy sami, osiągnęli tyle samo :)

0

Pewnie masz więcej niż 20 wiec to świadczy o tym na jak niskim jesteś poziomie. Ja uważam sie za inteligentnego i wiele osób mi to mówi, żal ci ze nie potrafisz wygrać dyskusji z maturzystą, mając swoje papierki ale nie mając inteligencji. Pozdrawiam :)

0

No widzisz, wyżywa sie na mnie, za swoich niedouczonych uczniów.. No bo kto normalny robi taka awanturę o jedno słowo. Wszyscy zrozumieli o co chodzi a doczepił sie do mnie jakiś sfrustrowany polonista

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?