JoeyZasa
Dołączył/a: maj 2015
Compton, Los Angeles, California, USA
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zamiast Dunga powiedział Bunga Bunga
3
Brazylii przydał by się Leszek Chmielewski, wniósłby troche orzeźwienia do drużyny. Edson da Silva Jr tez by się przydał, w końcu jest największą gwiazdą zespołu
0
Jasne ze wiem, człowiek który musi wyżywić rodzine
0
Dla bana chyba a nie dla beki :)
1
Komentarz usunięty
0
Trenujesz dla siebie czy pod zawody? I jaki staż?
0
Ja bym Ci polecił jakąś sztukę walki, np boks. Treningi sa cholernie ciężkie, ale endorfiny po nim wspaniałe.
0
82-6 bilans bramek pomiędzy Brazylią a Wenezuelą, to pokazuje jacy kiedys grali Canarinhos a jacy teraz przebierańcy
0
No jak to mówią - klasyk :)
0
Wzajemnie, z Dariuszem nie ma nudnych meczów
2
Tele 5, Żądło namiętności :)
0
Olejcie tę Brazylię, to będzie nudny mecz na remis. Włączcie TV Puls jak chcecie dobry film - Podziemny Krąg z Bradem Pittem I Nortonem
0
Chęci to podstawa :)
0
Jakby co klub na poziomie czołówka 3 ligi, z dużym zapleczem finansowym, ale to tym gorzej dla młodych
0
Powiem Ci ze tak nie jest, można sie śmiać ale w najniższych ligach jest duzo założeń taktycznych. Ja trafiłem do poukładanego klubu gdzie bylo założenie grać piłką. Nawet nie wiesz ile ćwiczyliśmy przesuwanie w defensywie, wyjście do pressingu czy grę w lini w obronie. To się wydaje takie proste, ale żeby to funkcjonowało potrzeba dużo pracy.
0
A to mnie zaskoczyłaś :) to ładnie, trenuj trenuj bo pierwsza liga to niezły wynik
1
Jako młodzieżowiec? Czy normalnie? Podstawowy skład?
1
Nawet nie o to chodzi, w seniorskiej szatni jest dużo reguł i zasad, czasami trafisz na arogantów i takich CR7 ale wiadomo atmosferę robią wyniki :)
0
O tak, ale tylko jedynka :)
1
To dobrze :) Dorek, tak jest, swoje trzeba wybiegać :) Ważna tez jest atmosfera, bo wtedy chce sie trenować i grać
0
No tak :) ale oni drodzy mogą być :) w końcu gwiazdy Canarinhos
0
Z De Niro czy ten francuski? Bo są dwa :)
1
Liga drwali :) nie szkoda Ci nóg? :)
1
Orlik i te sprawy? Przynajmniej bez presji :)
1
Gracie/Graliście w futbol? Jak tak to na jakim poziomie?
5
Płacą Ci za reklamę piłek :)
0
A. Illaramendi, Douglas, Elias i Higuain, Tardelli jako dwóch killerów
0
Kur.. :) nie mów tak xD Soboty słuchasz?
0
No tak, szkoda ze chłopaki dalej nie polecieli z tematem, ale solo Smok i Rah teraz tez dają rsde
1
Zgadzam sie ale tam bylo więcej mistrzowskich utworów, Priorytety i Powierzchnie Tnące bym dodał :)