2

Zamiast Dunga powiedział Bunga Bunga

3

Brazylii przydał by się Leszek Chmielewski, wniósłby troche orzeźwienia do drużyny. Edson da Silva Jr tez by się przydał, w końcu jest największą gwiazdą zespołu

0

Jasne ze wiem, człowiek który musi wyżywić rodzine

0

Dla bana chyba a nie dla beki :)

1

Komentarz usunięty

0

Trenujesz dla siebie czy pod zawody? I jaki staż?

0

Ja bym Ci polecił jakąś sztukę walki, np boks. Treningi sa cholernie ciężkie, ale endorfiny po nim wspaniałe.

0

82-6 bilans bramek pomiędzy Brazylią a Wenezuelą, to pokazuje jacy kiedys grali Canarinhos a jacy teraz przebierańcy

0

No jak to mówią - klasyk :)

0

Wzajemnie, z Dariuszem nie ma nudnych meczów

2

Tele 5, Żądło namiętności :)

0

Olejcie tę Brazylię, to będzie nudny mecz na remis. Włączcie TV Puls jak chcecie dobry film - Podziemny Krąg z Bradem Pittem I Nortonem

0

Chęci to podstawa :)

0

Jakby co klub na poziomie czołówka 3 ligi, z dużym zapleczem finansowym, ale to tym gorzej dla młodych

0

Powiem Ci ze tak nie jest, można sie śmiać ale w najniższych ligach jest duzo założeń taktycznych. Ja trafiłem do poukładanego klubu gdzie bylo założenie grać piłką. Nawet nie wiesz ile ćwiczyliśmy przesuwanie w defensywie, wyjście do pressingu czy grę w lini w obronie. To się wydaje takie proste, ale żeby to funkcjonowało potrzeba dużo pracy.

0

A to mnie zaskoczyłaś :) to ładnie, trenuj trenuj bo pierwsza liga to niezły wynik

1

Jako młodzieżowiec? Czy normalnie? Podstawowy skład?

1

Nawet nie o to chodzi, w seniorskiej szatni jest dużo reguł i zasad, czasami trafisz na arogantów i takich CR7 ale wiadomo atmosferę robią wyniki :)

0

O tak, ale tylko jedynka :)

1

To dobrze :) Dorek, tak jest, swoje trzeba wybiegać :) Ważna tez jest atmosfera, bo wtedy chce sie trenować i grać

0

No tak :) ale oni drodzy mogą być :) w końcu gwiazdy Canarinhos

0

Z De Niro czy ten francuski? Bo są dwa :)

1

Liga drwali :) nie szkoda Ci nóg? :)

1

Orlik i te sprawy? Przynajmniej bez presji :)

1

Gracie/Graliście w futbol? Jak tak to na jakim poziomie?

5

Płacą Ci za reklamę piłek :)

0

A. Illaramendi, Douglas, Elias i Higuain, Tardelli jako dwóch killerów

0

Kur.. :) nie mów tak xD Soboty słuchasz?

0

No tak, szkoda ze chłopaki dalej nie polecieli z tematem, ale solo Smok i Rah teraz tez dają rsde

1

Zgadzam sie ale tam bylo więcej mistrzowskich utworów, Priorytety i Powierzchnie Tnące bym dodał :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?