JoeyZasa
Dołączył/a: maj 2015
Compton, Los Angeles, California, USA
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kiedyś 76mln euro za Zidane robiło ogromne wrażenie i był to kosmiczny transfer, kosmicznego zawodnika. Teraz ceny się tak zdewaluowały że byle chłystek po jednym dobrym sezonie w dodatku gdy jest bardzo młody, kosztuje 50-90mln..
Już nie mówię o Bale'u, za ponad 100mln, jak się to ma do 20 kilku mln za Kroosa który daje więcej.
Patrząc na cenę transferu Marca Overmansa i czas kiedy miał on miejsce to kwota transferu bardzo wysoka. Na dzisiejsze jakieś 50-60mln Euro.
0
Prawdopodobnie :)
1
Chyba potomek :)
1
Ehh ludzie wy to w ogóle świata nie znacie, ani zasad w nim panującym. Logiczne że zawsze obarcza się największe gwiazdy i liderów zespołu bo to oni mają przesądzać o wynikach meczów. Tak było z LeBronem w tegorocznych finałach NBA, tak było z Zidanem na MŚ 2006, chociaż rozegrał tam kapitalny turniej. Messi chcąc czy nie chcąc tym kim jest, musi brać na siebie odpowiedzialność i ciężar udźwignięcia tak wielkiej reprezentacji. Nie powinien odpuszczać meczów reprezentacji, no może ten towarzyski bez znaczenia. Jeśli tak zrobi to nie jest prawdziwym liderem, chociaż to wszystko to może być tylko wymysł mediów.
0
Argentyńczyków guzik obchodzi czy jest najlepszy czy nie. W Argentynie nie zrobił nic spektakularnego a z tego tylko rozliczać będą go jego rodacy. Co z tego że jest najlepszy w Hiszpanii skoro Argentyńczycy nie mają z tego żadnych trofeów?
Dopóki Messi nie osiągnie czegoś z reprezentacją, to najlepszym piłkarzem w historii będzie dla Argentyńczyków boski Diego
2
Ja pieprze, on serio może grać Leonidasa albo jakiegoś greckiego wojownika bez absolutnie żadnej charakteryzacji..
0
Właśnie widziałem reklamę Beko z piłkarzami Barcy w roli głównej. Fantastyczna.
1
Jak można mówić o 30 letnim piłkarzu dziadek? Można powiedzieć że nie jest perspektywiczny ale mówić o zawodniku który spokojnie może jeszcze 5 lat pograć na najwyższym poziomie dziadek, to głupota.
0
Fantastyczny pokaz techniki szybkości i brutalnej siły bohatera o niebieskich oczach i wzroku pełnym nienawiści i bólu :) nie ma to jak przemoc w polskich filmach xD
0
Też nie oni. Może ich znajdę, dam Ci znać kto to był
0
Nie nie to nie oni, dzięki mimo wszystko. Tamtych było raczej trzech i mieli takie same stroje chyba
2
Sylvester Stallone skończył wczoraj 69 lat. Najlepszego mistrzu
0
Sluchaj, a nie wiesz może jak sie nazywali tacy Latynosi, oni wychodzili w dwójkę albo w trójkę przy takiej gangsterskiej muzyce. Niestety było to dosyc dawno i nic więcej nie pamiętam. Nie wiem czy nie mieli żółtych opasek na głowie
0
Dzięki Wam za odpowiedzi
0
A co sądzicie o The Rocku albo Cenie?
0
U Ciebie w awatarze to Seth Rollins prawda?
0
Ja wróciłem po 10 latach do ogladania :) Teraz zupełnie inaczej patrzę, bardziej jak na przedstawienie artystyczne, na wyrazane emocje i kształtowane czy kreowane postaci. Z obecnych zawodników macie jakichś ulubionych?
0
Są tu jacyś fani wrestlingu?
23
http://www.fcbarca.com/28366-arda-turan-kandydatem-do-wzmocnienia-skrzydla.html
0
Futbolowa podróż do przeszłości, historia zatacza koła, albo co sie odwlecze to nie uciecze www.fcbarca.com/28366-arda-turan-kandydatem-do-wzmocnienia-skrzydla.html
0
Witam po 3 tygodniowej banicji związanej z niewinnym pytaniem o najlepszego norweskiego aktora. Gratulacje dla dumnych Chilijczyków, narodu żyjącego piłką nożną. Zasłużyli. Arda Turan? Fajnie sie nazywa, ma fajna brodę i fajnie gra w piłkę :)
0
Spoko, na sekundę to tylko 14zł..
0
3
Floyd zarabia 3mln zł dziennie :)
0
Największy klasyk Szpaka, autentyk: "Aj, do kogo to było pytanie,..moje do Majewskiego podanie, to wie tylko on sam" :)
0
No właśnie Messi będzie miał ciężko. Bo o ile na odpoczynek będzie miał czas, to na pełny okres przygotowawczy juz nie bardzo. A to co wypracują w lecie, na tym bazują przez cały sezon.
0
Dokładnie o tym mówię :) klub Bastion w Tychach, dzięki za opinie
1
Dżizis zajebista jest ta reklama :)
0
Chcemy z kumplem potrenować troche bjj, co sadzisz o klubach Bastion?
0
A ja bym powiedział ze kluczem w kazdej bijatyce jest psychika :)