1

Fajny mecz, grają trzecia i czwarta drużyna poprzednich mistrzostw. Bardzo wyrównana jest ta grupa

0

Sam wiem bo byłem we Włoszech i były różnego rodzaju sex shopy czy panie stojące na ulicach w centrum miasta :)

0

Mam nadzieje, Peru ma fajną reprezentacje, na ostatnich Copa America ładnie grali

0

Żenujące, upadek moralny, za niedługo ruch....em będą losować kto wygra..

0

To nie przeszkadza sie uczyć, Leo nawet angielskiego nie zna, co mu z tych milionów jak w Anglii nie będzie umiał sobie na emeryturze drinka zamówić..

0

No wlasnie :) da sie, ja nie wymagam studiów ale chociaż szkołę średnią skończyć..

1

Jest różnica pomiędzy meczem reprezentacji narodowych a B klasą...

0

A no chyba ze tak :)

0

A nie czasem losowanie grup eliminacyjnych MŚ 2018?

0

Komentarz usunięty

0

Żebyś wiedział, taki mecz to tez piłka nożna tylko ze nie ma aż takich gwiazd, pasjonatom to nie przeszkadza bo chcą oglądać futbol

0

Panowie dzisiaj okaże sie kto jest tak naprawde pasjonatem futbolu. Wczoraj wszyscy sie chwalili jakimi to nie są miłośnikami bo grały dwie ciekawe reprezentacje. Prawdziwy pasjonat ogląda mecze, piłkę nożną a nie gwiazdy. Nie sztuka obejrzeć mecz Bra vs Kol, a Peru vs Wenezuela

3

Na świecie większość ludzi zapytałaby kim jest ten Rafinha... :)

0

Swoją drogą mogliby ukończyć jakąś szkołę. Sa najlepszymi piłkarzami na świecie, super osiągnęli wiele, ale jak się słucha z nimi wywiadu to są bardzo ograniczeni. Nie wiem może to kwestia kamer czy cos ale Leo widziałem taki wywiad który Aguero z nim przeprowadzał, zupełnie na luzie a Leo tam ledwo co mówił. Cristiano wyjechał do Anglii ok, ale Messi czemu w La Masii sie dalej nie kształcił? Miał super warunki i mógł jeszcze jakąś szkołę skończyć. W Ameryce jest super system z tym ze gracze idą do liceum potem studia i draft to zawodowej ligi. Potem słuchać z Nimi wywiadów to przyjemność, potrafią sie wypowiadać i sa błyskotliwi.

0

Piękny gol Henry, dla Francji

5

Szkoda, fajnie sie zapowiadał w City, silny dynamiczny, boczny obrońca potem kontuzja i obniżenie poziomu..

1

Chłopie nie poznajesz go?? To Czarek Kucharski :) dawno go już rozgryzłem

0

Dzieki Wam za opinie :)

0

Jak myślicie, jest oto taki futbolista jak Andrea Pirlo, i jest legendą, no wlasnie legendą Milanu czy legendą Juventusu? Czy może poprostu obu tych klubów? Jakie jest Wasze zdanie?

0

Haha ok :).

1

1

To Bazylia ma reprezentacje? W jakiej konfederacji oni grają? "Przyprawy"?

0

Najlepsze walki zaczynają sie o 5 takze luz

3

Pewnie Szpaku, do tej pory komentował raz, Brazylie właśnie. Co jak co ale jego mozna słuchać bo daje emocje może się nawet mylić czasami

0

Ale Francuzki jadą Meksykanki bez mydła

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Jak sobie ustawie trening to tak, a co jakies propozycje oferujesz?

1

Ja oglądam, lata oglądania boksu, gal z USA czy od niedawna NBA i dla człowieka żaden problem do 2 w nocy wytrzymać :)

1

Czyli co, ty czekasz do 2 w nocy żeby zobaczyć spoconych chłopaków :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?