0

Az tak ci smakuje bałkański ser? http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Feta

2

Za to właśnie lubię Amerykanów :)

0

I know what you mean :)

0

No musielibyśmy poznać czym dokladnie kierują sie autorzy tego portalu. Pozatym tutaj nie chodzi o ligę a o ligę mistrzów, a tam Hazard grał świetnie, wiem bo oglądałem większość meczów Chelsea

0

Kolega mój tekst kopiuje :) Bardzo podobny :)

1

Zgadzam się, jak dla mnie obecnie 2 zawodnik na świecie

31

Illaramendi przyszedł do Realu - Real wygrał LM
Douglas przyszedł do Barcy - Barca wygrała LM..
przypadek?

3

Słuchajcie to nic innego jak tylko statystyki portalu Whoscored. Tutaj liczą się tylko statystyki, a prawda jest taka że Hazard zaraz za Messim miał najwięcej udanych dryblingów i ogólnie prezentował się świetnie pod względem statystycznym. Nie ma znaczenia że twój zespół wygrał LM, jeżeli masz 10 celnych podań więcej, jesteś wyżej...na tym polega ocena indywidualna zawodnika i tylko jego statystyk wg portalu Whoscored

0

Wawrinka to świetny tenisista, powoli wkracza do Wielkiej Czwórki światowego tenisa, chociaż ich osiągnięć raczej nie pobije, no może Murraya :)

9

Sportowi Bohaterowie Weekendu, według Mnie:

Sportowiec:
1.Stanislas Wawrinka, wygrana w niedziele z Novakiem Djokovicem i triumf w French Open. Drugi Wielki Szlem w karierze.
2.LeBron James, kosmiczne statystyki w Game 1 i Game 2 Finałów NBA. Lider drużyny, poprowadził ją w niedziele do zwycięstwa.
3.Lewis Hamilton, zwycięstwo w GP Kanady, startując z Pole Position i umacniając się na pozycji lidera MŚ.
3.Miguel Angel Cotto, wygrana w walce o MŚ wagi średniej federacji WBC, z Danielem Gaelem.

Drużyna:
1.FC Barcelona, triumf w Finale LM, pokonując w decydującym meczu Juventus Turyn 3:1
2.Mercedes F1, dublet w GP Kanady, i dalszy ciąg dominacji na torach F1
3.Reprezentacja USA w siatkówce, dwa pewne zwycięstwa nad Mistrzami Olimpijskimi - Rosjanami

Nagroda Specjalna:
Luis Enrique - za zdobycie LM, czego konsekwencją jest zdobycie historycznego trypletu. Za styl i klasę.

0

To nuta przede wszystkim kibiców Bayernu Monachium, u Nich brzmi to najlepiej i najmajestatyczniej

0

No tak panowie, Suarez strzelił 2 kolejne bramki :) Ale za to mogę dodać ważny mecz z Valencią i jego bramkę na 1:0 która ustawiła mecz.

22

Suarez jest jak dla mnie MVP tego sezonu jesli chodzi o graczy Barcelony nie licząc Messiego. Kolejny mecz, kolejny cholernie ważny mecz, gdy wynik jest remisowy on daje Barcelonie prowadzenie. Strzelał na 2:1 z Realem, na 2:1 z Juventusem, na 1:0 z City na wyjeździe, na 1:0 z PSG na wyjeździe. Strzelał bardzo ważne bramki w ważnych momentach. To nie przypadek ze zespół zaczął niszczyć wszystkich 2 miesiące po tym jak zaczął grać Luis. Zgrał sie z drużyną i dal jej niesamowicie dużo.

0

Ahh no tak, zapomniałem o Belgii :) Ci to dopiero mają potencjał :)

0

Skandal, wolna Polska, precz z komuną :)

0

No młodzi gniewni można powiedzieć :) Varane, Pogba, Lacazette, Zouma

0

Jak myślicie, kto wygra EURO 2016 we Francji? A kto zagra w półfinale? Ja myślę ze Niemcy wygrają, a w półfinale będą Francuzi, Włosi i Hiszpanie

0

Powiem Ci jak to było :) "A teraz wchodzi Iniesta w miejsce Xaviego"

0

No tak cos właśnie myślałem że pomyliłeś tematy :)

0

Czemu zadajesz drugi komentarz i w drugim takim samym komentarzu pytasz nazywając jedna osobę "On". Chodzi Ci o Vidala? Czemu nie napiszesz jego nazwiska? Jakbyś napisał "On" pod artykułem z transferem Vidala to byloby ok, a ty napisałeś 2 komentarze o nim w innych tematach.

0

Kolego, brazylijskie Ju-jitsu i Pepe, Chiellini czy Godin będą latać jak szmaty :)

0

11

Proponuje jakąś petycje albo apel do TVP wysłać żeby finał komentował Szpaku, co jak co ale nikt nie da takich emocji. Tj: "Aaaa Meessssi!" :)

0

Powinno byc jak w hokeju, sciągamy kaski i rozwiązujemy sprawę 1vs1 :)

0

Nie jest najlepszym technicznie graczem na świecie, nie jest nawet w top5. Freestyle a technika uzytkowa to dwie różne rzeczy. Pozatym przeciez pisze ze może robić sobie co chce, tylko żeby potem nie płakał jak mu jakiś psychol noge złamie

0

Takich jak Neymar nie wykonywał. Jego były nastawione bardziej na efektywność, jezeli nie trzeba było to tego nie robił. Pozatym Ronnie był szanowany i miał charyzmę, był najlepszy na świecie

0

Powiem tak, niech Neymar robi sobie co chce na boisku, tańczy śpiewa, wkłada piłkę pod koszulkę, trickuje ale niech nie ma pretensji ze potem go będą wycinać równo z trawą. Na szacunek na boisku trzeba sobie zasłużyć, Messi nie bawi sie nigdy w jakies czary mary chociaż technikę ma o klasę lepszą, Iniesta i Xavi również. Nie mowie ze takie zagrania to brak szacunku wobec rywali, ale Neymar wykonując je zdaje sobie sprawę ze obrońcy nie będą z tego zadowoleni. Ma tyle meczów towarzyskich, ppkazowych ze tam może sobie wykonywać takie zagranka

0

Ale tuta chodzi o okres od 2011 roku, pozatym Barcelona nie licząc 2009, 2012 ostatni raz wygrała w 1998 takze wiesz...

0

Dokładnie :) co 3 lata jest taki sam finał :)

0

Swoją drogą Carles pasował by do piłki ręcznej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?