JoeyZasa
Dołączył/a: maj 2015
Compton, Los Angeles, California, USA
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Az tak ci smakuje bałkański ser? http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Feta
2
Za to właśnie lubię Amerykanów :)
0
I know what you mean :)
0
No musielibyśmy poznać czym dokladnie kierują sie autorzy tego portalu. Pozatym tutaj nie chodzi o ligę a o ligę mistrzów, a tam Hazard grał świetnie, wiem bo oglądałem większość meczów Chelsea
0
Kolega mój tekst kopiuje :) Bardzo podobny :)
1
Zgadzam się, jak dla mnie obecnie 2 zawodnik na świecie
31
Illaramendi przyszedł do Realu - Real wygrał LM
Douglas przyszedł do Barcy - Barca wygrała LM..
przypadek?
3
Słuchajcie to nic innego jak tylko statystyki portalu Whoscored. Tutaj liczą się tylko statystyki, a prawda jest taka że Hazard zaraz za Messim miał najwięcej udanych dryblingów i ogólnie prezentował się świetnie pod względem statystycznym. Nie ma znaczenia że twój zespół wygrał LM, jeżeli masz 10 celnych podań więcej, jesteś wyżej...na tym polega ocena indywidualna zawodnika i tylko jego statystyk wg portalu Whoscored
0
Wawrinka to świetny tenisista, powoli wkracza do Wielkiej Czwórki światowego tenisa, chociaż ich osiągnięć raczej nie pobije, no może Murraya :)
9
Sportowi Bohaterowie Weekendu, według Mnie:
Sportowiec:
1.Stanislas Wawrinka, wygrana w niedziele z Novakiem Djokovicem i triumf w French Open. Drugi Wielki Szlem w karierze.
2.LeBron James, kosmiczne statystyki w Game 1 i Game 2 Finałów NBA. Lider drużyny, poprowadził ją w niedziele do zwycięstwa.
3.Lewis Hamilton, zwycięstwo w GP Kanady, startując z Pole Position i umacniając się na pozycji lidera MŚ.
3.Miguel Angel Cotto, wygrana w walce o MŚ wagi średniej federacji WBC, z Danielem Gaelem.
Drużyna:
1.FC Barcelona, triumf w Finale LM, pokonując w decydującym meczu Juventus Turyn 3:1
2.Mercedes F1, dublet w GP Kanady, i dalszy ciąg dominacji na torach F1
3.Reprezentacja USA w siatkówce, dwa pewne zwycięstwa nad Mistrzami Olimpijskimi - Rosjanami
Nagroda Specjalna:
Luis Enrique - za zdobycie LM, czego konsekwencją jest zdobycie historycznego trypletu. Za styl i klasę.
0
To nuta przede wszystkim kibiców Bayernu Monachium, u Nich brzmi to najlepiej i najmajestatyczniej
0
No tak panowie, Suarez strzelił 2 kolejne bramki :) Ale za to mogę dodać ważny mecz z Valencią i jego bramkę na 1:0 która ustawiła mecz.
22
Suarez jest jak dla mnie MVP tego sezonu jesli chodzi o graczy Barcelony nie licząc Messiego. Kolejny mecz, kolejny cholernie ważny mecz, gdy wynik jest remisowy on daje Barcelonie prowadzenie. Strzelał na 2:1 z Realem, na 2:1 z Juventusem, na 1:0 z City na wyjeździe, na 1:0 z PSG na wyjeździe. Strzelał bardzo ważne bramki w ważnych momentach. To nie przypadek ze zespół zaczął niszczyć wszystkich 2 miesiące po tym jak zaczął grać Luis. Zgrał sie z drużyną i dal jej niesamowicie dużo.
0
Ahh no tak, zapomniałem o Belgii :) Ci to dopiero mają potencjał :)
0
Skandal, wolna Polska, precz z komuną :)
0
No młodzi gniewni można powiedzieć :) Varane, Pogba, Lacazette, Zouma
0
Jak myślicie, kto wygra EURO 2016 we Francji? A kto zagra w półfinale? Ja myślę ze Niemcy wygrają, a w półfinale będą Francuzi, Włosi i Hiszpanie
0
Powiem Ci jak to było :) "A teraz wchodzi Iniesta w miejsce Xaviego"
0
No tak cos właśnie myślałem że pomyliłeś tematy :)
0
Czemu zadajesz drugi komentarz i w drugim takim samym komentarzu pytasz nazywając jedna osobę "On". Chodzi Ci o Vidala? Czemu nie napiszesz jego nazwiska? Jakbyś napisał "On" pod artykułem z transferem Vidala to byloby ok, a ty napisałeś 2 komentarze o nim w innych tematach.
0
Kolego, brazylijskie Ju-jitsu i Pepe, Chiellini czy Godin będą latać jak szmaty :)
0
11
Proponuje jakąś petycje albo apel do TVP wysłać żeby finał komentował Szpaku, co jak co ale nikt nie da takich emocji. Tj: "Aaaa Meessssi!" :)
0
Powinno byc jak w hokeju, sciągamy kaski i rozwiązujemy sprawę 1vs1 :)
0
Nie jest najlepszym technicznie graczem na świecie, nie jest nawet w top5. Freestyle a technika uzytkowa to dwie różne rzeczy. Pozatym przeciez pisze ze może robić sobie co chce, tylko żeby potem nie płakał jak mu jakiś psychol noge złamie
0
Takich jak Neymar nie wykonywał. Jego były nastawione bardziej na efektywność, jezeli nie trzeba było to tego nie robił. Pozatym Ronnie był szanowany i miał charyzmę, był najlepszy na świecie
0
Powiem tak, niech Neymar robi sobie co chce na boisku, tańczy śpiewa, wkłada piłkę pod koszulkę, trickuje ale niech nie ma pretensji ze potem go będą wycinać równo z trawą. Na szacunek na boisku trzeba sobie zasłużyć, Messi nie bawi sie nigdy w jakies czary mary chociaż technikę ma o klasę lepszą, Iniesta i Xavi również. Nie mowie ze takie zagrania to brak szacunku wobec rywali, ale Neymar wykonując je zdaje sobie sprawę ze obrońcy nie będą z tego zadowoleni. Ma tyle meczów towarzyskich, ppkazowych ze tam może sobie wykonywać takie zagranka
0
Ale tuta chodzi o okres od 2011 roku, pozatym Barcelona nie licząc 2009, 2012 ostatni raz wygrała w 1998 takze wiesz...
0
Dokładnie :) co 3 lata jest taki sam finał :)
0
Swoją drogą Carles pasował by do piłki ręcznej :)