1

Puchar Króla: po lewej stronie zwycięzca

2011: Real M vs Barca
2012: Barca vs Athletic B
2013: Atletico vs Real M
2014: Real M vs Barca
2015: Barca vs Athletic B

Już wiem kto zagra w finale i kto go wygra :)

1

Carles Puyol na trybunach w koszulce Barcelony :) On kocha ten klub...każdą sekcje

0

Nazwa jachtu, z początku widziałem tam napis Lionel :)

0

A to zmienia postać rzeczy :)

0

No ja nie wiem, wiesz że polska liga to mistrzowie defensywy i gry na 0:0 :)

0

Jakie jest wasze zdanie na temat Termalici Bruk Bet Niecieczy? Swoją drogą ciekawie by było gdyby Lech awansował do LM i dostał Barce, i przykładowo środa mecz na Camp Nou, sobota wyjazd na mecz do Niecieczy :)

0

Komentarz usunięty

0

To wszystko mozna użyć do opisu twoich komentarzy niziny intelektualne, chlew i patologia. Piana w pysku i stek wyzwisk...tak cie rodzice wychowali? Patologia pelna gębą

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Większość nie oznacza racji, jeszcze tego nie pojąłeś? Naucz sie pisac i zmądrzej chociaż wiem ze z tym będzie ciężko, i proszę nie wyzywaj mnie przez Internet, jesteś taki groźny, strażnik forum, ja Pier...

0

Komentarz usunięty

0

Czyli jednak dla ciebie to przyjemność, wiedziałem ze taki buraczek jedynie zaczepki tu szuka...ok ty analfabeto..

0

No faktycznie, jeden idiota zaczął wyzywać jak opętany..

0

Zrozum ze nie chce tutaj problemów bo mi nie sprawia frajdy wyzywanie sie, chciałem tylko dać do zrozumienia ze tu trzeba pisac tylko o piłce, bo redakcja bsnuje, ale Stinger uświadomił mnie ze o innych sportach mozna pisac. Dlatego nie mam pretensji juz o posty o siatkówce, i ogólnie sprawę uważam za zamknięta

0

Komentarz usunięty

0

No powinna wygrać powinna :)

0

Powiem Ci tak, żeby wygrać Wielkiego Szlema trzeba być wybitną zawodniczką, Radwańska jest solidna ale tylko bardzo dobra. Pozatym Rafa Nadal też odpadał w pierwszej rundzie WS..

1

"Mam tak samo jak Ty..." :)

1

Haha do wyrobów prezydenckich? Serio? Co tam wyrabiają?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?