JoeyZasa
Dołączył/a: maj 2015
Compton, Los Angeles, California, USA
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Puchar Króla: po lewej stronie zwycięzca
2011: Real M vs Barca
2012: Barca vs Athletic B
2013: Atletico vs Real M
2014: Real M vs Barca
2015: Barca vs Athletic B
Już wiem kto zagra w finale i kto go wygra :)
1
Carles Puyol na trybunach w koszulce Barcelony :) On kocha ten klub...każdą sekcje
0
Nazwa jachtu, z początku widziałem tam napis Lionel :)
0
A to zmienia postać rzeczy :)
0
No ja nie wiem, wiesz że polska liga to mistrzowie defensywy i gry na 0:0 :)
0
Jakie jest wasze zdanie na temat Termalici Bruk Bet Niecieczy? Swoją drogą ciekawie by było gdyby Lech awansował do LM i dostał Barce, i przykładowo środa mecz na Camp Nou, sobota wyjazd na mecz do Niecieczy :)
0
Komentarz usunięty
0
To wszystko mozna użyć do opisu twoich komentarzy niziny intelektualne, chlew i patologia. Piana w pysku i stek wyzwisk...tak cie rodzice wychowali? Patologia pelna gębą
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Większość nie oznacza racji, jeszcze tego nie pojąłeś? Naucz sie pisac i zmądrzej chociaż wiem ze z tym będzie ciężko, i proszę nie wyzywaj mnie przez Internet, jesteś taki groźny, strażnik forum, ja Pier...
0
Komentarz usunięty
0
Czyli jednak dla ciebie to przyjemność, wiedziałem ze taki buraczek jedynie zaczepki tu szuka...ok ty analfabeto..
0
No faktycznie, jeden idiota zaczął wyzywać jak opętany..
0
Zrozum ze nie chce tutaj problemów bo mi nie sprawia frajdy wyzywanie sie, chciałem tylko dać do zrozumienia ze tu trzeba pisac tylko o piłce, bo redakcja bsnuje, ale Stinger uświadomił mnie ze o innych sportach mozna pisac. Dlatego nie mam pretensji juz o posty o siatkówce, i ogólnie sprawę uważam za zamknięta
0
Komentarz usunięty
0
No powinna wygrać powinna :)
0
Powiem Ci tak, żeby wygrać Wielkiego Szlema trzeba być wybitną zawodniczką, Radwańska jest solidna ale tylko bardzo dobra. Pozatym Rafa Nadal też odpadał w pierwszej rundzie WS..
1
"Mam tak samo jak Ty..." :)
1
Haha do wyrobów prezydenckich? Serio? Co tam wyrabiają?