JoeyZasa
Dołączył/a: maj 2015
Compton, Los Angeles, California, USA
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale mistrzowski był wg mnie z Ibrahimovicem i Guardiolą w zepsutej windzie :) Ta mimika twarzy :)
0
Oczywiście w finale Coppa Italia, nie wiem czemu ale nie mogę edytować :)
0
Ale pięknie wygląda Stadio Olympico w Rzymie. Wspaniały obiekt wypełniony po brzegi w finale Coppa Del Rey.
0
Wolałbym Wisłę, chociaż Lechia też nie jest zła
4
Wisłaaa 1-0 Brawo
0
Fajnie że potrafili parodiować każdego a nie tylko z Realu albo Barcy czy Ronaldo albo Messiego
0
No niestety Crackovia skończyła się 2 lata temu...Ale odcinki mieli genialne :)
0
Dodałbym Fergusona, i mamy wspaniałą 4-kę
0
Tak, zgadzam się, świetni trenerzy
2
Tak mi się przypomniało w związku z tym że Cris zdobędzie Picichi :) Kochana Crackovia, swietne pomysły i wykonanie mieli
:)
0
Pomysł dobry tylko twoje podejście jest słabe, przecież nikt nie mówił o wyłączaniu prądu tylko o złej pogodzi, a ona utrzymuje się dosyć długo. Spokojnie jest czas żeby poćwiczyć, ale trzeba mieć motywacje i ambicje. Po tobie widzę że jesteś miłośnikiem gier tzw kanapowiczem więc ty będziesz miał z tym trudno
0
Dzięki za odpowiedz, fajnie że podałeś argumenty
0
No tak dwie legendy :) piłki klubowej i reprezentacyjnej odpowiednio
1
Zgadzam sie, chociaż mysle ze Guardiole juz można oceniać, 6lat jako trener, dwie różne ligi. Niewątpliwie jest jednym z najlepszych w XXI wieku.
0
Holenderska myśl szkoleniowa :) Michels to ojciec futbolu totalnego
0
Trening z obciążeniem własnego ciała. Pompki, brzuszki, przysiady, ćwiczenia na drążku, burpees. Na Youtube jest wiele filmików z wersja dla profesjonalistów i tam niesamowite ćwiczenia wykonują.
0
Ok dzięki, fajnie ze doceniasz Mou :) a co myślisz o Ancelottim jezeli chodzi o XXI wiek? Wygrał 3xLM, prowadził wielkie kluby: Milan, Chelsea, PSG, Real M
0
Ok dzieki za odpowiedz, fajnie ze doceniasz Mourinho
0
Kalistenike można poćwiczyć
0
Wiele dyskutuje sie o najlepszym piłkarzy na świecie, trwają dyskusje kto jest najlepszym w historii. Jezeli chodzi o trenerów to zaskakująco Malo mówi sie o tym kto byl najlepszy w historii, nie ma takich ikon jak Pele, Maradona. I tu moje pytanie, kto jest wg Was najlepszym trenerem w historii, albo top3. I kto jest najlepszym trenerem w XXI wieku
0
Bardzo ciekawa strona to CIES football observatory, różne ciekawe statystyki i dane. Średnia wieku w 5 największych ligach czy nawet wzrost w tychże ligach :)
0
Nie jest napisane ze ranking jest za sezon 2014/2015..
0
Wiesz, ale nie jest napisane za jaki okres jest ten ranking.
3
Boateng to swietny obrońca, błędy popełnia każdy piłkarz na świecie, nawet Messi.
0
Wiesz, pisze z telefonu i nie dało sie pisac w odpowiedzi, chciałem edytować i tez się nie dało. Jakbym mógł to logiczne żebym napisał to przejrzyście i w jednym wątku
0
Powodzenia na testach, daj z siebie maxa, pozdrawiam
3
Swietny masz awatar :)
0
Plujesz to się ty, ja piszę. Napisał w trybie rozkazującym, jak napisał: "Mógłbyś pisać w jednym poście" to byłoby ok. Zreszta ten klient co chwile przypieprza sie do moich komentarzy. Śmieszny typek
2
Xavi, Pirlo, Gerrard. Po tym sezonie odchodzą legendy swoich klubów (Xavi, Gerrard) a takze legendy swoich reprezentacji (Pirlo, Xavi). Generacja wybitnych środkowych pomocników i każdy z innego kraju.ta trojka dżentelmenów zdobyła razem: 7 LM ( będzie za 2tyg), 2 MŚ, 2 ME, 14 Mistrzostw kraju...#Legends
1
Bede pisał jak chce a na pewno nie zabroni mi tego niejaki Michael Corleone