2

Jednak ta liga angielska nie taka słaba jak mówią, jako jedyni nie dali sobie strzelić 5 bramek :)

0

Dokładnie Patrick Evra :) Ma facet talent do wybierania klubów, które potem grają w finałach LM :)

2

European football clubs with most titles in last 10 years. 1.FC Barcelona - 21 tytułów, 2.Bayern München - 18 tytułów, 3.Manchester Utd/ Chelsea London/ Inter Milano - 15 tytułów, 6. Real Madrid - 10 tytułów. Dane wliczając sezon 2004-2005 do dnia dzisiejszego, dane dotyczą 5 największych lig europejskich

0

Jeden z piłkarzy podczas finału LM, zagra w swoim 5 finale LM, który to? :)

0

Daj se spokój facet, widac żyjesz w swoim świecie nienawiści, nie musisz wciagać do niego nikogo innego, ja apeluje o szacunek a ty się plujesz o kluby które widziałeś tylko w TV... Kur.. Kibic sie znalazł. Jesteś hejterem Realu a nie kibicem Barcelony, bez odbioru w twojej alternatywnej rzeczywistości w której Real jest usposobieniem zła..

0

Puchar króla wygrali przecież...do tego LM, SE, KMŚ i ta passa wygranych meczy, obecnie to samo robi Barcelona. I niby gdzie ja uzyłem słowa dominacja? Ty go użyłeś a potem zacząles cytować jego znaczenie... Napisałem ze był najlepszy bo był najlepszy, teraz najlepsza jest Barcelona, i taka jest prawda, chociaż niektórzy zaślepieni nienawiścią będą ciągle pisac o farcie, sędziach, i nigdy nie przyznają ze ktos może być lepszy

1

Kolega chyba za dużo Macierewicza sie naoglądał...Powiem tak, nie jesteś bezpośrednio związany ani z Barcelona ani z Realem, nie wiesz co dzieje się w obu klubach, jak wyglądają transfery, nie wiesz co inni piłkarze sadza o Ramosie czy Arbeloi, nie wiesz jak działa ani jakim jest człowiekiem Florentino Perez. Wszystko co wiesz to informacje z gazet, Internetu, tv. Swoje frustracje opierasz na domysłach, plotkach i nienawiści.. Nie zasługujesz na szacunek bo sam nie potrafisz szanować rywala. I najśmieszniejsze, mówisz ze jestem kibicem Realu bo napisałem o nich cos pozytywnego..hahha :) przeciez to jest tylko sport, rywalizacja, and nothing more..

0

SkalpelFCB i Piotr1985, fajnie ze mnie rozumiecie, są tutaj prawdziwi Cules.

1

Podnieść*, jakoś*, piszę z telefonu :)

75

Nie wiem czemu ale...odnoszę wrażenie że większość tutaj nie kibicuje Barcelonie naprawdę, albo nawet jesli kibicuje to tylko dlatego żeby ograła Real.. Chcecie czy nie Real jest równie wielkim klubem jak Barcelona z równie wielka historią, stadionem, piłkarzami. Kibice Celticu tez kiedys myśleli że bez Rangersów będzie lepiej, zapytajcie sie ich teraz czy faktycznie jest lepiej...Te kluby, podobnie jak Messi i Ronaldo wzajemnie sie napędzają, motywują. To jest sport, raz sie wygrywa raz sie przegrywa, kluczem jest się podnieś po porażce. W zeszłym roku najlepszy był Real i wydawało sie ze będzie panował przez lata, zaczął sie nowy rok, najlepsza jest Barć, i tak to się zmienia, i będzie zmieniać, wiec nie ma sensu wyśmiewać rywala, drwić i wyzywać, gdyż niemal pewne jest ze to on będzie za jakos czas lepszy, a potem znowu Barca, a potem znowu Real. Apeluje o pokorę i szacunek, bo to czy szanujecie rywala pokazuje jacy jesteście Wy. Piłkarze potrafią okazać sobie szacunek po meczu, bierzcie z Nich przykład. Jest to apel zarówno do kibiców Barcy jak i do kibiców Realu.

0

A jak myślicie, Wizards maja szanse na finał konferencji? Wiele zalezy od tego czy będzie Wall do dyspozycji

1

Jak myślicie kto wygra w tym sezonie NBA? I jakie będzie skład finału? Ja myślę LA Clippers - Cleveland Cavaliers

0

Mówcie co chcecie ale dla mnie zawodnikiem który odmienił Barcelonę jest LUIS SUAREZ. Do stycznia Messi asystował, strzelał bramki, to samo Neymar, a Barca co jakos czy śmiesznie traciła pkt. Od stycznia kiedy były 2 tygodnie żeby popracować nad taktyką i zgraniem Suarez zaczął grać jak wariat, strzela, asystuje a Barca wygrywa jak leci, mysle ze on dał impuls tej drużynie, oprócz statystyk kapitalnie zabiera uwagę obrońców przez co Messi ma więcej miejsca. I to on na w ciężkich wyjazdowych meczach brał sprawy w swoje nogi ( City, PSG,) czy mecz u siebie z Realem gdy przesądził o 3 pkt

0

Piszesz z komórki? Mam to samo :)

0

Albo Barcelona w półfinałach po których awansowała do finału LM w pierwszych meczach nigdy nie traciła bramki :) Milan 0:0, Chelsea 0:0, Real 2:0, Bayern 3:0 :)

1

Ehhh...Wam to trzeba łopatologicznie :) Dobra kolego, drużyny z którymi mierzyła sie Barca w fazie pucharowej są z danego kraju. Kraj ten ma swoją stolice, w stolicy tej rozegrany był finał w ktorym grała Barca. Rozumiesz teraz? Podaje przykład: Barca grała z PSG w 1/4 - francuski zespół - stolica Francji - Paryż. Grała z Bayernem w 1/2 - niemiecki zespół - stolica Niemiec - Berlin. Miasta z których są te kluby są bez znaczenia, chodzi o kraj z którego są i stolice tego kraju w których Barca gra, badz będzie grała finały

0

Żaden a nie żadne, przecież to mezczyzni :) chociaż Krisztianu nie obraził by się na forma "żadna" :)

0

No dzieki bo myślałem ze miasto sie City nazywa :) nie zrozumiałeś sensu wypowiedzi, w żadnym przypadku nie wymieniałem miasta a nazwę klubu i kraj z którego pochodzi

2

Haha spokojnie :) lubię takie ciekawostki, chociaż Illuminati mogli mieć cos z tym wspólnego :)

0

Ter Stegen, byc może tez Kroos i Khedira

2

Fina jest w Berlinie. Tytuł jest fajnym nawiązaniem do tego gdzie rozegrany zostanie finał LM

7

Spójrzcie Barcelona gdy gra w finale musi to być stolica danego państwa :) Paryż, Rzym, Londyn i teraz Berlin :) I jeszcze ciekawsze.. W 1/8 było City - z Anglii czyli Londyn, w 1/4 PSG z Francji czyli Paryż, w 1/2 Bayern z Niemiec czyli Berlin i został finał czyli Juventus z Włoch czyli Rzym :) wszystko by pasowało

2

Ja miałem 11 lat gdy Barca grała z Arsenalem w finale w Paryżu :) Ciekawe ile osób pamięta o bohaterach tamtego meczu, Belletim i Larsonie :)

0

Cebulakiem jesteś ty, przyczepiając sie znowu bez powodu, oj ty cebulaku...

1

A i tak najlepszy w wieku 23 lat był.... Luis Suarez!! :) strzelił 49 bramek w 48 meczach dla Ajaxu, mistrz :)

1

Messi w wieku Neymara (23lata) 53 mecze 47 bramek 12 asyst. C.Ronaldo w wieku Neymara 49 meczów 42 bramki 9 asyst. Obaj byli troche lepsi od Neymara w jego wieku.

0

Brawa dla Rosberga. za niedługo GP Monaco :) Ferrari musi wygrać

0

Chyba coś pomyliłeś, bo na pewno MSN nie strzelili ponad 100 bramek w 2015 roku...

0

Zwykła literówka, pisze z telefonu, pisze o takich cebulakach jak ty które wszystkiego sie czepiają

5

Ale pełno tutaj żałosnych hejterów, cebulandia pełną gębą.... Rozumie krytykować jego zachowanie, wypowiedzi, ale żeby krytykować wygląd czy pochodzenie to trzeba byc naprawde małym, płytkim człowiekiem... Przeciez on nie wybieram wyglądu czy pochodzenia, pokażcie swoje mordy pewnie co druga szpetna, albo gruba, a nawiązywanie do Hitlera i SS to niziny kulturalnej wypowiedzi, i tylko pi..y tak piszą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?