0

Myślę ze nie masz racji, tenis to niezwykle popularna dyscyplina, uprawiana masowo, szczególnie wersja kobieca. To ze Radwańska jest czy do niedawna była w top10 przez tyle lat, to wielki sukces. Trudnej jest być top10 w tenisie niż zdobyć medale na Zimowych IO gdzie startuja zawodniczki z górą 15 krajów a 5 bierze to na poważnie..Radwańska jak mało który polski sportowiec jest ambasadorem Polski na świecie, jej wyniki i gra jest znacznie "ważniejsza" na świecie niż wyniki siatkarzy, ręcznych czy skoczków

0

Hehe nieporozumienie:)

1

Cytując klasyka, to jest jakiś zupełnie inny poziom :)

0

Komentarz usunięty

0

Właśnie rozumiem, dlatego pytam :)

0

Wielkie dzięki

0

Dzięki wielkie :)

0

Rekord pkt w największych ligach europejskich to 102 pkt Juventusu w zeszłym roku czy ktoś zdobył więcej?

0

Większość trenerów odchodziła z własnej woli jak Moironho, Heynckes czy Guardiola wiec twój argument jest słaby

1

Od 2009 roku i Pepa Guardioli żaden trener nie został w klubie dłużej niż rok po wygraniu LM

0

Podobno sport zawodowy to sam doping, dziwne by było ze tylko w piłce on nie istnieje, chociaż piłkarze sa równie szybcy, silni i sprawni jak inni sportowcy

0

No tak ale w NBA biorą a to tez sport drużynowy podobnie jak w rugby, duzo o tym czytałem, wiec skoro tam biorą to w piłce nożnej...

1

Tak ale uznajmy ze wszyscy sprinterzy w tym Bolt jadą na dopingu, to jak to jest możliwe że taki Robben biegał 37km/h a ci sprinterzy na dopingu 40km/h... Ronaldo i Messi sezon w sezon rozgrywają 60 meczów w sezonie, plus wyjazdy, zgrupowania, treningi, obozy, a oni w każdym meczu wyglądają na świeżutkich i wypoczętych. W każdym sporcie potrzebna jest technika, ale do tego dochodzi siła, szybkość i wytrzymałość

0

Co sądzicie o dopingu w piłce nożnej?? W wielu dyscyplinach sportowcy sa przyłapywani, w piłce jakoś cicho o tego typu sprawach. Nie chce jednoznacznie oceniać ale to by było dziwne ze we wszystkich sportach biorą, a w piłce wszyscy czyści..Jak myślicie Ronaldo, Messi, Robben biorą coś? Proszę o rozsądne i poważne odpowiedzi

3

No niezła afera w Szwajcarii, aresztowani działacze FIFA. Blatter pewnie pozbywa sie niewygodnych kolegów bo nie ma go wśród aresztowanych :) Ale dobrze ktos powiedział, korupcja w FIFIE jest jakby zinstytucjonalizowana..

0

Kroos jest geniuszem, taka ilość podań na takim procencie, lepiej niż Xavi w najwyższej formie..

0

Urugwaju oczywiście

2

Suarez, Luis Suarez..Taki wspaniały piłkarz według mnie od dekady nie zagościł na Camp Nou. On daje więcej niż bramki i asysty których i tak ma mnóstwo..Nie wiem co ten facet w sobie ma, jaką charyzmę, ale z nim w drużynie cholernie ciężko przegrać mecz..Od 2014 roku można o nim mówić najbardziej przydatny czy wartosciowy piłkarz na świecie. W 2014 roku jego Liverpool z nim w składzie nie przegrał żadnego meczu! Reprezentacja Urugwaju zaczęła fatalnie na mundialu, przegrali 1-3, drugi mecz, wraca Suarez i ciezki boj z Anglia konczy sie wynikiem 2-1 dla Argentyny. W meczach przed mundialem reprezentacja z nim w składzie również nie przegrała. Potem Barcelona, facet po 4 miesięcznej pauzie wychodzi w pierwszym składzie w największym meczu klubowym na świecie. Mijają 2 miesiące, facet wrócił do formy a Barcelona zaczyna grać jak natchniona..praktycznie same zwycięstwa...Jeżeli Luis jest w formie drużyna z Nim w składzie praktycznie nie ma szans przegrać...Dla mnie piłkarz fenomen

0

Choćby tego ze ten gościu nie potrafi pisać pisać poprawnie, przestawiają mu się literki, zaczyna zdania z małej litery i nigdy nie słyszał o interpunkcji...

0

No chyba tak :)

0

Naucz sie pisac po polsku, bo tylko sie ośmieszasz...

0

Jaki język ty mowic bo ja nic nie rozumiec

0

Wiesz co, ja wiem ze teraz wygląda na to ze Alves jest bardzo potrzebny, ale on dostaje bardzo duże pieniadze za grę, a jak dostanie nowy kontrakt który gwarantuje mu zarobki wyższe niż dotychczas i kontrakt na 2 lata to może nie miec juz takiej motywacji..Kontrakt jest, kasa jest to po co on będzie we wrześniu w meczu z Getafe flaki wypruwać...Wiesz jak to jest gdy kontrakt juz podpisany..Pozatym jest Montoya, Adriano, Douglas a nawet Pedro wiec nie ma tak zle, ten kto będzie w najwyższej formie będzie grał a nie sadze żeby to w jakiś ogromny sposób obniżyło jakość zespołu

0

Skoro tak blisko z nim jest Messi to może sam mu dopłaci milion do kontraktu...Klub nie jest od tego żeby Messiemu przyjaciół w drużynie utrzymywać.

0

No to niezłe akcje w Turcji :)

1

Zgadzam sie z Wami powyżej :)

1

No Milanu cholernie szkoda... Ale pojawiają się nowe Borussia Dortmund, Atletico Madryt, czy niestety szejkowe PSG czy City :)

2

Nie neguje tego że Valencia jest obecnie na wyższym poziomie. Po prostu zawsze Man Utd był na topie, to tak jakby za 5 lat Tottenham był na wyższym poziomie niż Barcelona..

1

Wiem wiem, ale Man Utd to zawsze była wybitna marka...

0

Widać że się słabo znasz...Valencia kojarzysz aki klub?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?