1

Francuzki gwałcą Meksykanki po 12 minutach

0

Wygadany człowiek :)

0

No właśnie, to jest to eksploatowanie organizmu, Leo sam tego nie dostrzeże ale przy tylu sprintach i zrywach łatwo o kontuzje mięśniową, w dodatku przy takiej ilości gier i zmęczeniu. On w wieku 30 lat będzie miał rozegrane jakies 800 meczów w karierze, a nie jest to typ Andrei Pirlo który gra duzo bardziej statycznie

0

A to ciekawe bo 6 czerwca Messi był w Berlinie a 7 w Barcelonie :) serio 3 tygodnie? :)

0

Haha będę monitorował :) Myślę ze w październiku powinien paść tysięczny gol

2

Tak sobie myślę że Messi sie zajedzie.. W tym roku kalendarzowym rozegrał juz 37 spotkań! Do konca Copa America tych meczów pewnie będzie 41. Potem nowy sezon i 16 meczów LaLiga, 6 meczów LM plus ok 10 spotkań o superpuchary, KMŚ, PK i rep Argentyny. Razem ponad 70 spotkań w 2015 roku..miazga, plus tyle podróży i wyjazdów, Copa America potem klubowe MŚ, nawet SPE jest daleko w Gruzji. Takze nie miejcie pretensji jak Leon w przyszłym roku obniży poziom bo to będzie naturalna reakcja organizmu, lepsze to miałby z przeciążeń nabawić sie kontuzji

1

Spoko, mało pamiętam jego zagrań czy goli ale wiem ze był wielki, pamiętam wielką trójkę RRR z rep Brazylii. Pamiętam tez jego symulke która po wielu latach jest urocza :) dostał w kolano a łapał sie za głowę:)

0

48 minut temu dodano identyczny komentarz :)

1

Jak juz to mogliby zorganizować na wzór NBA cały All Star Weekend, i konkurs umiejętności, rzutów wolnych czy 1vs1, potem mecz przyszłych gwiazd a w ostatni dzień mecz North vs South :)

0

Chicago Bulls 96' bodaj - 87% :)

3

No way, Messi dopóki będzie w Barcelonie to będzie jedynym jej graczem który będzie dostawał te nagrodę. Nie widzę możliwości żeby Neymar go przebił, a za 3-4 lata może pojawić sie jakiś inny prze..j

0

Mogliby w końcu ten All Star Game zorganizować, wtedy by razem zagrali

1

Lionel Messi & Cristiano Ronaldo zdobyli w swojej karierze na ten moment 949 bramek, prawdopodobnie do końca roku strzelą tysięcznego gola, ciekawe tylko który :)

13

Niemcy są jednym z najbogatszych narodów w Europie, to samo Brytyjczycy, nic dziwnego że zapełniają prawie całe stadiony.

Dla porównania średnia meczowa NFL to 60tys... kosmos

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Dzieki Wam za merytoryczna i naprawde ciekawą dyskusje, zgadzam sie ze Messi nie powinien teraz brać hormonów, KidusFCB nie ma racji z tym wyrównywaniem szans bo to prowadziło by do tego ze Messi nie może dryblowac bo robi to lepiej niż inni k żeby wyrównać szanse by mu tego zabronili...bezsens

0

Dokladnie tak jak mówisz :)

0

Komentarz usunięty

0

Nie pisz wszechczasów bo nie wiesz ile asyst mieli zawodnicy w latach 50 i 60, a na pewno taki Di Stefano miał ich od groma

0

Wszystkie liczby to liczby orientacyjne, jest duzo zmiennych, w kontrakcie zawodnik ustala np cześć zarobkow od danych osiągnięć sportowych. Sa w dodatku różne podatki, ubezpieczenia. W futbolu nie ma dokladnie podanych zarobków, w NBA mozna zobaczyć ile kto zarabia co do dolara.

1

Reguły były znane przed sezonem, trzeba bylo myśleć a nie teraz płakać...

0

Haha o Vermelenie najlepszy :)

0

Czyli uważasz ze Leo może teraz brać GH? Wydaje mi sie ze nie..

0

No to dobrze ze nie bierze bo Perez by juz załatwił mu dobrą banicje :)

12

Nawiązując do pierwszej linijki twojego komentarza możesz pośpiewać: "Gdzie sie podziały, tamte gagadki, gdzie te dyskusje, gdzie tamten jad" :)

0

Nie powinien ich brac bo sam piszesz ze duzo poprawiają i tworzą komórki mięśniowe, a to jest chyba doping nie

0

Niesamowita trojka Sergio Llulla, i Real wygrywa 103:100, piękny buzzer beater

0

100:100 piękny wynik, ostatnia akcja Realu

0

Tzn z technicznego punktu widzenia brał sterydy, ale w celach leczniczych a nie sportowych :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?