JoeyZasa
Dołączył/a: maj 2015
Compton, Los Angeles, California, USA
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Francuzki gwałcą Meksykanki po 12 minutach
0
Wygadany człowiek :)
0
No właśnie, to jest to eksploatowanie organizmu, Leo sam tego nie dostrzeże ale przy tylu sprintach i zrywach łatwo o kontuzje mięśniową, w dodatku przy takiej ilości gier i zmęczeniu. On w wieku 30 lat będzie miał rozegrane jakies 800 meczów w karierze, a nie jest to typ Andrei Pirlo który gra duzo bardziej statycznie
0
A to ciekawe bo 6 czerwca Messi był w Berlinie a 7 w Barcelonie :) serio 3 tygodnie? :)
0
Haha będę monitorował :) Myślę ze w październiku powinien paść tysięczny gol
2
Tak sobie myślę że Messi sie zajedzie.. W tym roku kalendarzowym rozegrał juz 37 spotkań! Do konca Copa America tych meczów pewnie będzie 41. Potem nowy sezon i 16 meczów LaLiga, 6 meczów LM plus ok 10 spotkań o superpuchary, KMŚ, PK i rep Argentyny. Razem ponad 70 spotkań w 2015 roku..miazga, plus tyle podróży i wyjazdów, Copa America potem klubowe MŚ, nawet SPE jest daleko w Gruzji. Takze nie miejcie pretensji jak Leon w przyszłym roku obniży poziom bo to będzie naturalna reakcja organizmu, lepsze to miałby z przeciążeń nabawić sie kontuzji
1
Spoko, mało pamiętam jego zagrań czy goli ale wiem ze był wielki, pamiętam wielką trójkę RRR z rep Brazylii. Pamiętam tez jego symulke która po wielu latach jest urocza :) dostał w kolano a łapał sie za głowę:)
0
48 minut temu dodano identyczny komentarz :)
1
Jak juz to mogliby zorganizować na wzór NBA cały All Star Weekend, i konkurs umiejętności, rzutów wolnych czy 1vs1, potem mecz przyszłych gwiazd a w ostatni dzień mecz North vs South :)
0
Chicago Bulls 96' bodaj - 87% :)
3
No way, Messi dopóki będzie w Barcelonie to będzie jedynym jej graczem który będzie dostawał te nagrodę. Nie widzę możliwości żeby Neymar go przebił, a za 3-4 lata może pojawić sie jakiś inny prze..j
0
Mogliby w końcu ten All Star Game zorganizować, wtedy by razem zagrali
1
Lionel Messi & Cristiano Ronaldo zdobyli w swojej karierze na ten moment 949 bramek, prawdopodobnie do końca roku strzelą tysięcznego gola, ciekawe tylko który :)
13
Niemcy są jednym z najbogatszych narodów w Europie, to samo Brytyjczycy, nic dziwnego że zapełniają prawie całe stadiony.
Dla porównania średnia meczowa NFL to 60tys... kosmos
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Dzieki Wam za merytoryczna i naprawde ciekawą dyskusje, zgadzam sie ze Messi nie powinien teraz brać hormonów, KidusFCB nie ma racji z tym wyrównywaniem szans bo to prowadziło by do tego ze Messi nie może dryblowac bo robi to lepiej niż inni k żeby wyrównać szanse by mu tego zabronili...bezsens
0
Dokladnie tak jak mówisz :)
0
Komentarz usunięty
0
Nie pisz wszechczasów bo nie wiesz ile asyst mieli zawodnicy w latach 50 i 60, a na pewno taki Di Stefano miał ich od groma
0
Wszystkie liczby to liczby orientacyjne, jest duzo zmiennych, w kontrakcie zawodnik ustala np cześć zarobkow od danych osiągnięć sportowych. Sa w dodatku różne podatki, ubezpieczenia. W futbolu nie ma dokladnie podanych zarobków, w NBA mozna zobaczyć ile kto zarabia co do dolara.
1
Reguły były znane przed sezonem, trzeba bylo myśleć a nie teraz płakać...
0
Haha o Vermelenie najlepszy :)
0
Czyli uważasz ze Leo może teraz brać GH? Wydaje mi sie ze nie..
0
No to dobrze ze nie bierze bo Perez by juz załatwił mu dobrą banicje :)
12
Nawiązując do pierwszej linijki twojego komentarza możesz pośpiewać: "Gdzie sie podziały, tamte gagadki, gdzie te dyskusje, gdzie tamten jad" :)
0
Nie powinien ich brac bo sam piszesz ze duzo poprawiają i tworzą komórki mięśniowe, a to jest chyba doping nie
0
Niesamowita trojka Sergio Llulla, i Real wygrywa 103:100, piękny buzzer beater
0
100:100 piękny wynik, ostatnia akcja Realu
0
Tzn z technicznego punktu widzenia brał sterydy, ale w celach leczniczych a nie sportowych :)