0

Hah tak serio, to mam 20 lat wiec życzy mi nie musisz, w tym roku pisałem maturę, mam nadzieje ze reszty tez nie bierzesz dosłownie, bo zauważyłem ze wszystko łykasz jak pelikan

0

Haha jałowa jest dyskusja z tobą, atakujesz personalnie bo brak ci argumentów, typowe dla takich jak ty. Dobra popraw bryle i czytaj: Jakbym tan sobie wpisał 1915 to pisałbyś Jezusie on ma lat 100 lat? No wlasnie wiec naucz sie ze to nie jest spowiedź i wpisujemy sobie różne dane czasami dla żartu a czasami nie. Ale co taki sztywniak jak ty może o tym wiedzieć..W Ojcu Chrzestnym nie chodzi o przemoc ale żeby to zrozumieć musisz troche zmądrzeć i nabrać inteligencji, długa droga przed tobą :) A co do mnie to cytując piosenkę" jestem spokojny, spokojny, jak się tylko da, tylko da, ja nie szukam wojny, jesli szukasz, no to masz, no to masz" A teraz do książek i kuj co do jest subiektywizm i obiektywizm hah co za dude

0

Chyba bym identyczną ułożył :)

0

A Henry albo Shevchenko?

0

10 najlepszych napastników w XXI wieku wg Was? Skrzydłowy-basenowy też się liczy

0

Polska demokratyczna :)

0

Twoje czepialstwo i minimalizm zabiło tę dyskusje, nie przekonałeś mnie swoimi argumentami i sposobem ich podania. I nie zgrywaj takiego mądrali, to nie jest dobre podejście, próbujesz filozofować a sam chyba nie wiesz dlaczego..Tak jak napisałaś, nikt nie obrazi cie bardziej niż świadectwo jakie dałaś w tej rozmowie

0

0

Widzisz jaki jesteś żałosny? Zaczynasz pyskówkę, prowokujesz, a potem masz pretensje ze ktos ci zwraca uwagę. Masz paskudny charakter i bardzo chamskie docinki. Tak jak mówiłem próbujesz zainteresować kogoś swoimi smutami a nikt cie nie słucha, uczepiłeś sie wiec mnie, trudno mialem pecha ze trafiłem na takiego typa. Tak się chwalisz swoja grzecznością a teraz zacząłeś wyzywać i Oli obrażać, czyli co, wybiórczo jesteś grzeczny? Na pokaz? Gardzę takimi jak ty

0

Widac cieszą cie takie prowokacje i zaczepki. Nie będę zniżał sie do twojego poziomu. Jesteś skrajnie nieobiektywny :) Dales tez przykład swojego nieobycia i malej wiedzy. Joey Zasa to jedna z postaci największego klasyka kina - Ojca Chrzestnego. Ty wolales zapychać sobie głowę jakimiś bzdurami które nikogo nie obchodzą i teraz na sile próbujesz zainteresować tym mnie. Co do Nicku, endless to oznaka meskosci? Toż to nijakość i to jest fakt a nie próba ataku. Podejrzewam ze nikt sie nie domyśli ze jesteś mężczyzna bo niby po czym? Używasz czasami mózgu? Jak ktokokolwiek ma się domyślać ze jesteś mezczyzna..i ty piszesz o dedukcji.. Zreszta pasuje ci ten Nick, endless - nieskończony, niekonczacy sie.. :) i taki tez jesteś. Daj mi spokój i weź się za cos pożytecznego bo tylko zanudzasz tymi swoimi smutami.

0

Boże ale ty jesteś irytujący, zobacz sobie że nawet w tym artykule inni piszą "obiektywny"
Jeszcze te wycieczki personalne.. to że próbujesz mądrkować na jakiś temat nie znaczy że jesteś inteligentny, według mnie nie jesteś, bo inteligentny człowiek nie zachowuje się tak jak ty..

Mówimy o słowie "obiektywny" a ty wyskakujesz z coraz to nowymi. Twoja dyskusja nic a nic nie wniosła i nikt się nic nie nauczył. Jedyne co to wprowadzasz zamęt i niepotrzebne kłotnie.

Nie potrafisz się przyznać do błędu i tkwisz w tym swoim zakłamaniu..
Cytując klasyka "Zapachałeś sobie głowę o żabach i teraz na siłę próbujesz zainteresować tym innych"



Śmieje się z ciebie, naprawdę, mówie to obiektywnie :)

0

Zmniejszenie liczby drużyn nie ogranicza rozgrywania mniej meczów, lepsze zespoły grałyby częściej ze sobą

5

Hahah niezłe interesy w tej Brazylii kręcili, ten transfer Neymara to najbardziej skomplikowany i szemrany transfer w historii futbolu

0

Te 46mln przy Bale'u to za co? Bo na pewno nie zarabia 23mln za sezon..

0

Komentarz usunięty

0

Niektórzy broniący Neymara to niezłe bydło, każdy ma swoją opinie na ten temat, dziwne że co chwile ktoś ma do niego problemy?? biedny Neymar, koledzy po fachu go nie lubią...

Dajcie sobie spokój bo zachowujecie się jak gimby, Neymar pewnie sam wie że żle zrobił. Jeżeli jakiś piłkarz z poza Barcelony żle się zachowa to wyskakujecie że musi być profesjonalistą i nie może się tak zachowywać, to samo musi Neymar

0

Ja od dwóch miesięcy

0

Robił to z większą gracją i klasą niż Neymar, ot cały sekret

0

Przynudzasz.... nie lubię takich profesorków którzy dostali papierek i zgrywają mądrale w internecie...

Jak miałem poznać że jesteś facetem?? Kobiecy awatar, nijaki nick i zero informacji w profilu...Faktycznie facet pełną gębą...

Przyjęło się mówić obiektywnie, jako bezstronnie i tak mówią wszyscy, a ty sobie możesz dalej filozofować, ja, jak i wszyscy dalej będę pisać "OBIEKTYWNIE" i nikt oprócz takich znudzonych profesorków jak ty nie będzie miał z tym problemu..

0

Boże tobie sie chyba nudzi? Znajdz sobie chłopaka, albo coś
, nie lubię ludzi którzy sie czepiają o najmniejszą drobnostkę

0

"Obiektywność, bezstronność, brak uprzedzeń, umiejętność oceny rzeczywistości w sposób realistyczny, niezależny od osobistych upodobań i emocji."

I proszę nie zgrywaj na siłę mądrej :) Pozdrawiam

1

Nie, wypowiedział się obiektywnie według mnie, gdyż wielokrotnie chwalił Neymara, ale kiedy trzeba powiedział swoje zdanie

1

El Fenomeno, super piłkarz, wspaniały sportowiec, szkoda tych kontuzji..

Wypowiedział się obiektywnie i szczerze, chwała mu za to

0

Nudna ta liga mistrzów...Wiadomo że wszystkie najlepsze kluby wyjdą z pierwszych miejsc, zero nowości, zero nowych klubów które są w stanie walczyć z najlepszymi.

Powinni zmniejszyć ilość drużyn bo faza grupowa to dla niektórych jak trochę mocniejszy preseason

0

United w 2 koszyku będą

0

2015-1961 to 51?? Kolega się przeliczył chyba :)

3

Nikt nie ma takiej woli wygranej i ambicji jak Kobe Bryant :)

0

Niech Peru wygra wtedy wszyscy po 3pkt, a w ostatniej kolejce Kol vs Peru remis i Wenezuela ogrywa Brazylie i Brazylia good bye

2

Zdecydowanie, Inter to obecnie tylko nazwa, ale pewnie sie odbudują bo oni tak co 5-7 lat maja zwyżki i zniżki

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?