1

Lubię czasami pograć, lubiłem kiedyś oglądać, dzisiaj nie bardzo, denerwuje mnie ta wiejska otoczka i Januszowanie

1

Wtedy można powiedzieć że zdobyli MŚ bo wygrać z Brazylia i Gibą sie po prostu nie dało :) Zupełnie inna liga wtedy, nie jak teraz jakieś podrabiańce :)

0

O tak, dobrze że ich też wymieniłeś

0

Niestety jego wogóle nie kojarze bo z siatkówka jestem od 2006 roku

2

Ja tak samo, mam sentyment do tamtych gosci. Plinski, Kadziewicz, Świderski, Gruszka, to byli goście

Apropo Kadziewicza to gość ma zajebisty charakter i poczucie humoru coś jak Pique.
Ostatnio współkomentował jakiś mecz i najezdzał na sędziów mowiac że teraz mu nic nie zrobią :)

0

No można wziąć do pod uwagę, ale równiez to że każdy autobus da sie pokonać

0

Daj spokój polscy saneczkarze nie są tacy źli

2

Nie no takie moje przemyślenia, jakby tych herosów od dziecka szkolili na soccer to przy ich potencjale fizycznym i wspaniałych możliwościach organizacji szkolenia w USA byliby fenomenalni.

Już teraz gdy soccer jest u nich sportem numer 5 czy 6 dochodzą do 1/8 MŚ

0

Hah, mediapunta Michael :)

6

Damn, jeżeli w USA soccer byłby sportem numer jeden to byliby nie do pokonania na światowych imprezach.
Ich potencjał fizyczny jest niewiarygodny. Gdyby młodzież amerykańska bardziej ciągnęła do piłki a nie np. do kosza, futbolu amerykańskiego czy hokeja to byliby niesamowici.
Wyobrażam sobie środek pomocy w postaci Toma Brady'ego i Paytona Manninga, na stopera taki LeBron, w ataku Westrbrook a na skrzydle taki Rob Gronkovski... kosmos :)

0

Przyjechał razem z negocjatorami Frank Ribery, który złożył im propozycje nie do odrzucenia

A tak poważnie to 40mln za 28 letniego piłkarza, będącego co by tu nie mówić zawodnikiem defensywnym, to dobra kwota dla sprzedającego

0

Damy sobie rade, proszę nie istruować komisję w jaki sposób ma działać :)

0

Gratuluję poprawnych odpowiedzi, bilety na El Clasico wyślemy pocztą

0

Pytanie-zagadka:



Czy Luis Suarez zdobył Złotą Piłkę w barwach Barcelony?

0

Dzięki chłopaki za opinię, piszcie co uważacie

5

Eden Hazard, jeden z moich ulubionych piłkarzy. Bardzo efektowny, a zaraz udowodnie że również bardzo efektywny.

Wszystkie dane są dla top5 lig europejskich:
Najwięcej skutecznych dryblingow na mecz:
1.Eden Hazard - 4,8. Messi jest trzeci z wynikiem 4,6
Najwieksza liczba kluczowych podań:
1.Dimitri Payet - 3,7. Eden jest szósty z wynikiem 2,7. Messi dziewiąty - 2,5.
Procent celnych podań:
Hazard - 86,8
Messi - 82,9
C.Ronaldo - 80,7
Wiadomo że tutaj najwieksza skutecznosc mają środkowi pomocnicy.

Podsumowując uważam że widząc te statystyki, dodajac liczbę bramek i asyst, Eden Hazard jest w top5 piłkarzy na świecie. Jest również najlepszym dryblerem gdyż ma najwięcej dryblingow na wysokiej skuteczności 60%.
Umieszczenie tutaj w statystykach Messiego nie ma na celu porównanie tych piłkarzy a pokazanie punktu odniesienia gdyż Messi jest odniesieniem dla futbolowego świata.

0

"Emelosinho" - Amazing story about truely love, that changed the world.

W kinach od sierpnia

0

Zgadzam sie dude :) trafnie to ujałeś

0

Tu masz najlepsze zagrania z finału LM z Liverpoolem, sory nie ten link, ten drugi. Ani jeden ani drugi bo ten drugi to z 2005 roku :) wyśle Ci na priv bo działam na szybkości i widzisz co jest grane :)





0

No patrz, na wiki podali 9 asyst w statystykach sezonu a jeżeli by policzyc osobno z Ligi i LM to jest ich 11 :)

0

You wanna the true? You can't handle the true!!!



A tak serio, to powiem Ci że to nie ma tak że dobrze czy nie dobrze :) Myślę że powinienes bardziej sortowac te statystyki i starać sie wyszukiwać najlepsze bo czasami są one nudne.



Po prostu dodawaj statystyki ale tylko te które uważasz za godne uwagi

6

48 meczów dla Milanu, 18 bramek 9 asyst.

Pamiętam mecz z połfinału LM z Man Utd, w pojedynkę objechał wielkie wtedy Czerwone Diabły, kapitalna forma. W finale z Liverpoolem też zagrał świetnie, tam zobaczyłem najlepszą rulete w historii według mnie, coś wspaniałego, w pełnym biegu maestria techniczna.

Oj tak, Kaka był wtedy wielki

0

Nie, mówię to średnio poważnie, serio :) Byłem przekonany że top15 ma awans do LM dlatego uważałem to za bardziej realne niż awans z eliminacji, w których nasza skuteczność to 0/19 w ostatnich 19 latach..

0

Wiesz po tylu latach niepowodzeń, wydaje mi sie realistyczniejsze nawet to Top12 niż awans z eliminacji do LM. Lecha i Legię stać na regularne punktowanie w LE

0

Wydaje mi sie że dla polskich klubów jeżeli którys chce zagrac w LM, ważniejsze powinno być dostawanie sie do fazy grupowej LE bo tam wzorem Legii z poprzedniego sezonu można nastukac dużo pkt.



Myślę że łatwiej będzie awansowac w rankingi UEFA niż wygrac dwumecz w 4 rundzie, a mistrzowie kraju z top15 mają zapewniony udział w fazie grupowej LM bez kwalifikacji

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?