JoeyZasa
Dołączył/a: maj 2015
Compton, Los Angeles, California, USA
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lubię czasami pograć, lubiłem kiedyś oglądać, dzisiaj nie bardzo, denerwuje mnie ta wiejska otoczka i Januszowanie
1
Wtedy można powiedzieć że zdobyli MŚ bo wygrać z Brazylia i Gibą sie po prostu nie dało :) Zupełnie inna liga wtedy, nie jak teraz jakieś podrabiańce :)
0
O tak, dobrze że ich też wymieniłeś
0
Niestety jego wogóle nie kojarze bo z siatkówka jestem od 2006 roku
2
Ja tak samo, mam sentyment do tamtych gosci. Plinski, Kadziewicz, Świderski, Gruszka, to byli goście
Apropo Kadziewicza to gość ma zajebisty charakter i poczucie humoru coś jak Pique.
Ostatnio współkomentował jakiś mecz i najezdzał na sędziów mowiac że teraz mu nic nie zrobią :)
0
No można wziąć do pod uwagę, ale równiez to że każdy autobus da sie pokonać
0
Daj spokój polscy saneczkarze nie są tacy źli
2
Nie no takie moje przemyślenia, jakby tych herosów od dziecka szkolili na soccer to przy ich potencjale fizycznym i wspaniałych możliwościach organizacji szkolenia w USA byliby fenomenalni.
Już teraz gdy soccer jest u nich sportem numer 5 czy 6 dochodzą do 1/8 MŚ
0
Hah, mediapunta Michael :)
6
Damn, jeżeli w USA soccer byłby sportem numer jeden to byliby nie do pokonania na światowych imprezach.
Ich potencjał fizyczny jest niewiarygodny. Gdyby młodzież amerykańska bardziej ciągnęła do piłki a nie np. do kosza, futbolu amerykańskiego czy hokeja to byliby niesamowici.
Wyobrażam sobie środek pomocy w postaci Toma Brady'ego i Paytona Manninga, na stopera taki LeBron, w ataku Westrbrook a na skrzydle taki Rob Gronkovski... kosmos :)
0
Przyjechał razem z negocjatorami Frank Ribery, który złożył im propozycje nie do odrzucenia
A tak poważnie to 40mln za 28 letniego piłkarza, będącego co by tu nie mówić zawodnikiem defensywnym, to dobra kwota dla sprzedającego
0
Damy sobie rade, proszę nie istruować komisję w jaki sposób ma działać :)
0
Gratuluję poprawnych odpowiedzi, bilety na El Clasico wyślemy pocztą
0
Pytanie-zagadka:
Czy Luis Suarez zdobył Złotą Piłkę w barwach Barcelony?
0
Dzięki chłopaki za opinię, piszcie co uważacie
5
Eden Hazard, jeden z moich ulubionych piłkarzy. Bardzo efektowny, a zaraz udowodnie że również bardzo efektywny.
Wszystkie dane są dla top5 lig europejskich:
Najwięcej skutecznych dryblingow na mecz:
1.Eden Hazard - 4,8. Messi jest trzeci z wynikiem 4,6
Najwieksza liczba kluczowych podań:
1.Dimitri Payet - 3,7. Eden jest szósty z wynikiem 2,7. Messi dziewiąty - 2,5.
Procent celnych podań:
Hazard - 86,8
Messi - 82,9
C.Ronaldo - 80,7
Wiadomo że tutaj najwieksza skutecznosc mają środkowi pomocnicy.
Podsumowując uważam że widząc te statystyki, dodajac liczbę bramek i asyst, Eden Hazard jest w top5 piłkarzy na świecie. Jest również najlepszym dryblerem gdyż ma najwięcej dryblingow na wysokiej skuteczności 60%.
Umieszczenie tutaj w statystykach Messiego nie ma na celu porównanie tych piłkarzy a pokazanie punktu odniesienia gdyż Messi jest odniesieniem dla futbolowego świata.
0
"Emelosinho" - Amazing story about truely love, that changed the world.
W kinach od sierpnia
0
Zgadzam sie dude :) trafnie to ujałeś
0
Tu masz najlepsze zagrania z finału LM z Liverpoolem, sory nie ten link, ten drugi. Ani jeden ani drugi bo ten drugi to z 2005 roku :) wyśle Ci na priv bo działam na szybkości i widzisz co jest grane :)
0
No patrz, na wiki podali 9 asyst w statystykach sezonu a jeżeli by policzyc osobno z Ligi i LM to jest ich 11 :)
0
You wanna the true? You can't handle the true!!!
A tak serio, to powiem Ci że to nie ma tak że dobrze czy nie dobrze :) Myślę że powinienes bardziej sortowac te statystyki i starać sie wyszukiwać najlepsze bo czasami są one nudne.
Po prostu dodawaj statystyki ale tylko te które uważasz za godne uwagi
6
48 meczów dla Milanu, 18 bramek 9 asyst.
Pamiętam mecz z połfinału LM z Man Utd, w pojedynkę objechał wielkie wtedy Czerwone Diabły, kapitalna forma. W finale z Liverpoolem też zagrał świetnie, tam zobaczyłem najlepszą rulete w historii według mnie, coś wspaniałego, w pełnym biegu maestria techniczna.
Oj tak, Kaka był wtedy wielki
0
Nie, mówię to średnio poważnie, serio :) Byłem przekonany że top15 ma awans do LM dlatego uważałem to za bardziej realne niż awans z eliminacji, w których nasza skuteczność to 0/19 w ostatnich 19 latach..
0
Wiesz po tylu latach niepowodzeń, wydaje mi sie realistyczniejsze nawet to Top12 niż awans z eliminacji do LM. Lecha i Legię stać na regularne punktowanie w LE
0
Wydaje mi sie że dla polskich klubów jeżeli którys chce zagrac w LM, ważniejsze powinno być dostawanie sie do fazy grupowej LE bo tam wzorem Legii z poprzedniego sezonu można nastukac dużo pkt.
Myślę że łatwiej będzie awansowac w rankingi UEFA niż wygrac dwumecz w 4 rundzie, a mistrzowie kraju z top15 mają zapewniony udział w fazie grupowej LM bez kwalifikacji
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty