JoeyZasa
Dołączył/a: maj 2015
Compton, Los Angeles, California, USA
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przede wszystkim jeśli ma sie kasę..chociaż lubię Turków i Fenerbahce.
To nie NBA gdzie liczy sie odpowiednie zarzadzanie, zmysł do transferów i umiejętne budowanie druzyny. W europejskim futbolu jest jednak prościej..
0
Komentarz usunięty
1
Good choose :)
0
Widziskz kolega pax umiał bez wyzwisk i zaczepek wyjaśnić swoje poglady, ty za to jestes do tylu z kultura i za argument uznajesz obrażanie. Nie uważam Ronaldo za najlepszego na swiecie, widzialem wszystkie jego gole przeciwko Barcelonie.
Twojej rozpiski i tak bym nie uznał bo ty zwyczajnie nie znasz sie na futbolu, co innego rozpiska oaza
0
Ok rozumie Twoja argumentację i po części przyznaje Ci rację
0
1
Nie bede Cię przekonywać, szanuje Twoje zdanie. Sporty walki mają ogromne tradycję, i są niejako wpisane w ludzką naturę, szczególnie tej męskiej części. Wielcy wojownicy zawsze byli podziwiani i szanowani. W żadnych innych sportach nie przegrywa sie tak boleśnie i nie wygrywa sie w sposób dobitniej ukazujący swoją wyższość. To tak w skrocie, pozdrawiam
1
Wybrales opcję C, czyli nic, rozwijając tę odpowiedź, to zapasy azerskich chłopców kategori 48kg. Gratulujemy nieszablonowosci :)
Dzięki reszcie za odpowiedzi! :)
4
Niszczył sportowo..to chyba poziom dyskusji z tobą jest mizerny. Tak Alves swietnie grał przeciwko Ronaldo że ten średnio co mecz strzelał Barcelonie gola..prawdziwa klasa..
1
Co wolicie boks czy MMA?
1
Tak dlatego wedlug twojej teorii to Messi może takiemu Cechowi buty czyscić, a Ebi Smolarek jest lepszy niz CR7
2
Nauczcie sie czytać obaj
"Brawo dla Nich, bo ciężko pracowali na to gdzie sie teraz znajdują"
0
Alves jest jednym z wielu, Cristiano jednym z niewielu
0
Zobaczyłem tytuł, myślę, oho znowu dolał oliwy do ognia i wypowiada sie niepotrzebnie na ten temat tworzący odwieczny spór.
Po przeczytaniu tekstu, myślę że wypowiedział sie bardzo trafnie, rzetelnie analizując sytuację
9
"Estadio Paolo Maldini"
Myślę że zasluzył na taki honor i byłoby to godne upamiętnienie legendy i piłkarza który zagrał dla Milanu 1000 meczów
17
Pomoc Barcelony w przypadku braku Busquetsa.
TIR - Turan-Iniesta-Rakitic
3
Pełną zgoda, za wyjatkiem jednej sprawy. Xavi godząc sie na rolę rezerwowego wiedział że i tak w przynajmniej 30-40 meczach w sezonie zagra bo od tego są zmiany. Jak wiemy pozycja bramkarza jest z reguły nienaruszana w trakcie meczu. Więc porównanie Xaviego grającego w pomocy i mogącego wejść w każdej chwili do Casillasa będącego rezerwowym z nikla szansa na zagranie w meczu jest bezzensowne.
Nie wiem co sie stalo z Ikerem..te facet miał szansę zostać najlepszym bramkarzem w historii futbolu. Do 2012 roku był absolutną legendą, szkoda że tak kończy
5
Opowiem Wam dowcip :)
Do reprezentacji Polski trafił nowy Murzyn. Na pierwszej odprawie przed treningiem Paweł Janas narysował na tablicy wielki prostokąt i zaczął uderzać w niego piłką.
- Piłka, rozumiesz? Bramka, tu, prostokąt. Bramka, piłka do bramki to dobrze, rozumiesz?
Wstał nasz nowy Murzyn, lekko poszarzały i odzywa się do trenera Janasa:
- Panie trenerze, ja od kilkunastu lat mieszkam w Polsce, mam tu żonę, dzieci, a studiowałem filologię polską i mówię w tym języku lepiej niż niejeden Polak!
Paweł Janas popatrzył na niego ze zdumieniem i powiedział:
- Siadaj synu, ja mówię do Rasiaka ..
3
Jezu a kto go zaatakował?? Coraz niebezpiecznej na ulicach..
1
Dwayne >>>>>>>>> Cristiano, good choose Irina
1
Sytuacja ta bardzo przypomina sytuację kiedy to ja byłem selekcjonerem kadry. Przypomnę tylko że wtedy mieliśmy wybitnych zawodników takich jak Tomek Hajto Piotrek Swierczewski czy Olisadebe. Ja wtedy miałem trudniejsze zadanie niz dzisiejsi trenerzy gdyż polski związek kompletnie nam nie pomagał. Myślę jednak że sam awans na MS był dla nas wielkim sukcesem. Przypomnę tylko że wtedy w grupie eliminacyjnej mieliśmy miedzy innym Norwegów. I proszę pana pamiętny mecz na wyjezdzie gdzie błysnął Oli. Wtedy, mało osób o tym wie wprowadziłem przełomowy system taktyczny z jednym napastnikiem. Proszę pana co to był za mecz, nie to co teraz. Pamiętam gdy wyladowalismy na lotnisku w Oslo jak Tomek Wałdoch określił ten mecz jako mecz za 3pkt. Jak sie później okazało, miał racje. Jacek Krzynówek przed meczem stwierdził na odprawie że musimy iść cały czas do przodu, Jacek miał wiele racji. Wtedy proszę pana grało sie w piłke, nie to co teraz. Z wyrazami szacunku, były trener reprezentacji Polski a także uczestnik MS 2002 Korea&Japonia, członek komisji technicznej UEFA, pan Jerzy Engel
1
Mistrzostwa Śląska Wrocław? A może wygrane wybory Pisu?
0
Myślę że chodzi nam o to samo. Czym wiecej ludzi chcących uprawiać piłkę tym lepiej, ale oni potrzebują wzorca i tego właśnie systemu. Moga być największe talenty ale bez systemu nic nie zrobia. Z drugiej strony nawet najlepszy system jest do niczego jak nie ma materiału ludzkiego i tych perełek mogących go realizowac.
0
Podziele sie z moimi przemyśleniami odnośnie sukcesu w piłce nożnej. A dokładniej w piłce reprezentacyjnej. Dwoma w mym mniemaniu decydujacymi czynnikami są po pierwsze poziom ekonomicznny danego kraju czyli krotko mówiąc to ile kasy ma dany kraj i ile kasy daje na futbol. To raz. Drugi czynnik to poziom zainteresowania futbolem w danym kraju, czyli krotko mowiac to ile osób uprawia piłkę nożną, ile osób żyje tym sportem. To w moim odczuciu 80% sukcesu. 20% to inne mniej ważne czynniki jak szczęście, wybitna generacja pilkarzy, świetna taktyka itp. Najlepszy przykład to Niemcy kraj bogaty na wysokim poziomie ekonomicznym, z wieloma ludźmi uprawiajacymi i żyjącymi futbolem, to dało sukces w postaci MŚ
0
Znają sie od dziecka :) ona jest w czepku urodzona :) Irina wydostala sie z rosyjskiej nory, młodo straciła ojca a osiągnęła wiele. Takie kobiety lubię. Irina bez Ronaldo byłaby gwiazdą i spełniona życiowo kobieta. Co do Antki to w 99% byłaby argentyńską kobitką z Rosario będąca w Barcelonie tylko palcem na mapie
0
Różnica jest taka że Irina jest znana z tego że jest modelką i coś w życiu osiągnęła. Antonella jest...i tyle. Wybieram Irine
2
Yeah The Rock jest zajebisty :) Ronaldo to przy nim mały żeluś, nie dziwię sie Irinie. Gość ma talent aktorski, spiewa, gra na gitarze, 120kg miesni i zajebisty usmiech :)
0
Nie wiem :) ale myślę że do dyszki pociągnie :)
0
Daj spokój, ciągnął tę reprezentacje do finału, w meczach z Brazylią czy Portugalią.
0
Pamiętam Go, same początki przygody z piłką, wydawał się bardzo fajnym bramkarzem. Z reprezentacją Turcji też sporo osiągnął.