KaJoFCB
Dołączył/a: luty 2014
Kalisz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszyscy chwalą Messiego i Neymara, gratulacje największe należą się Jordiemu Albie i Matinowi Montoyi :). Świetny występ dwóch skrzydłowych obrońców Barcy. Jestem najbardziej zaskoczy świetną grą Montoyi, 100 razy lepiej od Alvesa zagrał :)
0
Poda ktoś link do transmisji Francja - Hiszpania ?
0
Jest transmisja meczu Francja - Hiszpania w telewizji NC+ ?
0
W Saint-Denis w departamencie Seine-Saint-Denis na stadionie Stade de France :) I jest to Narodowy stadion Francji.
0
Barca - APOEL 44,1 %, AS ROMA - CSKA MOSKWA - 37,4 % na obecną chwilę :)
0
To lepiej powiedzieć Ter Stegen bo każdy wie o co chodzi :D Mats to imię Hummelsa i to może być omylne dla niektórych.
0
Mats ? Kupiliśmy Hummelsa ?
2
Jeremy Mathieu nie zagrał najgorzej, w skali od 1 do 10 zagrał tak na 7+. Popełnił jeden błąd, ale też w niektórych akcjach podejmował dobre decyzję i oddalał zagrożenie.
0
Już lepiej dorzucić do tych 41 mln. te 33 mln. za Fabregasa i kupić Aguero i jeszcze zostanie.
0
Mi chodziło o te biały buty, a nie o korki.
0
Powie mi ktoś jakie buty ma Deulofeu na tym filmiku ? Na początku :)
12
Kto ma kibicować w przerwie sezonu ? Piłkarze nie grają teraz to stadion jest pusty, pomysł z restauracją jest dobry dla turystów i kibiców którzy będą mogli zobaczyć stadion i zjeść lokalny obiad czy deser.
0
W Polsce narzekają na mało pieniędzy na utrzymanie Narodowego, Barcelona podsunęła pomysł: otworzyć restauracje na Narodowym i jakieś pieniądze by wpadły na konto i pomogły choć trochę w utrzymaniu obiektu.
0
Alexis na pewno by nie chciał grać w lidze rosyjskiej.
1
W Neymarze drzemie wielki potencjał i w obecnym sezonie pokazał może 25 % swoich możliwości. Potrzebuje chłopak trochę czasu na zaaklimatyzowanie się w drużynie. Przydał by się jeszcze do duetu Neymar - Messi ; Aguero albo Luis Suarez, ewentualnie Hazard albo Reus. Oni czasami potrafią samemu odwrócić losy spotkania gdy jest beznadziejnie i przeciwnik tylko się broni. :)
0
Trochę za młody żeby grać w pierwszym składzie ;)
0
Wyjazdowe stroje z tego sezonu były pechowe i mecze w których Barca w nich zagrała nie były najlepsze :)
0
Trzeba być dobrej myśli, że trafiliśmy na dobrych fachowców :D
6
Oglądałem finał Ligi Europy Benifca - Sevilla i Garay rozegrał świetny mecz, aż miło było patrzeć na jego grę w obronie i ataku.
0
Real Madryt co zrobił z Barceloną w koszykówce. 62 - 100 przegraliśmy.
6
Mam nadzieje, że transfer dojdzie do skutku bo to jest dobry stoper :)
0
i na pewno by wygrał więcej pojedynków główkowych niż Mascherano :D
0
Zawodnik coś pokroju Thiago czy Isco, młody i uzdolniony ;)
0
Messi jak go chce to niech wyłoży ze swojej kieszeni z 20 - 30 mln. euro na transfer.
0
To samo powiedziałem, miejsca tyle a on jeszcze próbuje podać zamiast uderzyć :/
0
albo dać szanse w pomocy Munirowi zamiast Xaviego, albo zamiast Bartry wystawić kameruńczyka Francka Bagnacka ..
0
To nie FIFA :D Jaki Neuer ? - Manuel Neuer - niemiecki piłkarz grający na pozycji bramkarza. :D
1
Wysoki bramkarz , zna hiszpański , zna ligę , wie czego się spodziewać po napastnikach z innych zespołów, nogami gra nienagannie i jeszcze chce grać w Barcelonie. Ideał. Nie wiem nad czym się tu zastanawiać :)
0
Powtórka z finału Pucharu Króla ? :D Ale w ostatnim meczu ligowym, Real fuksem zremisował 1:1. Atletico jest świetnie zgrane i dobre w obronie :) Real nie będzie miał łatwo i Atletico meczu nie odda xD
0
Myślałem , że to Barcelona ma najgorszą obronę z czołówki europejskich klubów, ale patrząc na ustawienie obrony Bayernu przy stałych fragmentach gry to nie wypadamy tak źle :)