1

Barcelona = "Kup drogo, sprzedaj tanio, albo oddaj za darmo" Sprzedaje się piłkarza ze środka pola to się kupuje Mate, Silve , Santi Cazorle , Veratti , Pogba, piłkarzy jest tyle tylko, że Barca nie umie robić transferów.

0

Taki klub jak Barcelona nie powinien się męczyć z Sevila bo to jest w Europie średniak, takich klubów jest dużo : Everton , Liverpool, Benfica , Porto itd. a Barcelona jest najlepszym klubem na świecie i gra piach ...

0

Zdarzają się cudowne momenty bramkarzy i słupki.. ale to jest Barcelona czy Termalica ?? Barcelona Guardioli nawet jak trafiła 5 słupków i bramkarz bronił cudownie to wygrywała i zdobywała tytuły,a w tym sezonie nie zagrali dobrego meczu. Nawet z Levante czy Las Palmas.

4

Piszecie, że mamy pecha ,,, nie mamy formy i składu .. Barcelona w formie to taką Seville to powinna zniszczyć 4:0 albo wyżej ... Jak można pisać o pechu jak strzelamy 4 gole Levante i 2 gole Las Palmas... Trzeba grać dobrze i nie liczyć na fartowne 3 punkty.

0

To nic nie da i nie przegramy 5 meczy. Porażek w tym sezonie będzie więcej. Piłkarzy nowych nie kupią , zarządu nie zmienią , ewentualnie wywalą trenera. Barcelona nie ma jaj żeby kupić zawodnika za 50 - 100 milionów euro, a niestety takie nastały czasy, żeby kupić dobrego piłkarza trzeba zabulić.

2

Przydał by się Veratti za Xaviego :) Moim zdaniem godnie by go zastąpił i grałby lepiej od Rakiticia :)

0

Każda liga ma inny przepis co do obcokrajowców w lidze. Może w lidze ukraińskiej można mieć 11 w składzie nawet.

0

15 strzałów chyba :)

0

Nie ma obrony to kończymy sezon :) Taką ławką rezerwowych daleko nie zajedziemy :) Przemęczyć się do końca sezonu i nie patrzeć na wyniku liczę jednak na największą ilość porażek Barcy. Może to skłoni zarząd do ,myślenia, że coś jest nie tak z tym klubem i potrzeba 3 - 4 klasowych piłkarzy na ławkę.

0

Gumbau nie brał ciężaru gry na siebie tylko jak ktoś mu podał to od razu oddawał piłkę najbliższemu koledze. Mógł trochę podejść, okiwać kogoś czy jakieś podanie dłuższe. :)

0

Moim zdaniem Gabriel nie powinien brać udziału w utarczkach słownych z arbitrem bo nie jego dotyczyło zamieszanie tylko Kościelnego i Diego Costy, gdzie Diego Costa brzydko się zachował najpierw uderzając francuza, a później go przewracając i za to powinien wylecieć z boiska i otrzymać zawieszenie na kilka meczy. Co do Gabriela to sam sobie jest winien tego, że dostał czerwoną kartkę chociaż decyzja trochę przesadzona, mógł się nie wtrącać i najlepiej się oddalić.

0

Podkreślił po prostu, że wpadła do bramki, a co do wrzutki i gola Zoumy to tak było. Opis w 100 % zgadza się z akcją, dobrze to ujął.

0

Fajnych teraz ma wychowanków Lyon :) Nabil Fekir czy Lacazette :)

0

Masz rację, ponieważ bramkarz nie powinien stać na linii bramkowej i również zgadzam się z tym, że nie zawinił przy golu. Takie strzały jak ten Florenziego wychodzą raz na 100 strzałów i akurat Roma miała większe szczęście i trafili gola, bo gdyby nie ten strzał to byłyby 3 punkty.

0

NC+ jest wcale drogie tylko trzeba być klientem od kilku lat, ja teraz mam wszystkie Canal + za darmo, HBO i Cinemax na pół roku za darmo i abonament ok. 79 zł + 2 zł za kanał History HD. Poza tym wszystkie kanały w cenie

0

I każdy średniak ustawiając autobus będzie nam urywał punkty ? Najlepszej drużynie na świecie ? Czemu nie ma transferów do środka pola ... Iniesty dzisiaj nie było na boisku.. Ter Stegen zbiera kwiatki podczas meczu, a bramka pusta... Czemu Barcelona nie kupi kogoś drogiego i dobrego ? Był Vidal, Pogba, De Bruyne, Pjanic jest. Pomocników jest w brud tylko trzeba się nauczyć wydawać duże pieniądze. Nie bać się wydać 80 czy 100 milionów ....

0

Niestety przy tak słabo grającej Barcelonie, nawet Zagłębie Lubin czy Termalica Bruk-Bet Nieciecza dała by radę się bronić. Żenada taka gra ;/ Przy tak grającej Barcelonie "dobry" autobus to klucz do punktów.

6

Powie mi ktoś co się dzieje z Barceloną ? Tego meczu się oglądać nie da, zero pomysłu na grę... jeszcze do tego nasza wąska ławka rezerwowych przy obecnych kontuzjach, to niedługo grać będą piłkarze Juvenii A. W styczniu lub w czerwcu to by była trzeba kupić chyba z 3 - 4 piłkarzy żeby był jakiś nowy pomysł na grę.

0

I co z tego ? Po 3 kolejkach mamy 9 punktów, a Real który ma strzelonych 11 goli ma punktów 7.

6

Koniec meczu możecie się rozejść i iść spać :)

0

Barcelona tak naprawdę nie gra nic .... Fartowna poprzeczka i strzał Rakitica, słabo to widzę.

0

Neymar ma końskie okulary ... kto tak mówi ?

3

Kosecki: "Barcelona gra z bramkarzem" Brawo, brawo... Odkrycie roku...

1

Atletico jak zfauluje Neymara albo Suareza to Kosecki oburzony, że już symulują... jak gospodarzom coś nie wychodzi to już Kosecki coś tam pod nosem kręci, że źle ustawieni. Nie da go się słuchać..

2

Kosecki widać, że antyfan Barcelony i komentuje jak Gmoch....

0

Ale Ci komentatorzy na Eleven pierdo*** :D Ich nieśmieszne żarty, głupawe porównania i słabe informacje. Oni tylko gadają, żeby coś było i nie zwracają co mówią...

0

Młodzieżowy Mistrz Świata z reprezentacją Nigerii U-17 i MVP tamtej imprezy :) Dokładnie MŚ z 2013 roku. W finale z Niemcami Nigeria wygrała 2:0

0

Real w tym sezonie może ugrać wszystko, grają niesamowicie.

3

Filipe Luis poprzedni sezon grał padake w Chelsea, a jak się spisywał w okresie przygotowawczym i ostatnich meczach (o ile coś grał już) to nie wiem. :)

0

Turan za Rakiticia, Vidal na PO i byłoby fajnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?