KaJoFCB
Dołączył/a: luty 2014
Kalisz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Grają dobrze, a przyjdzie akcja Valencii i będzie gol, bo póki co brakuje bramek. :/
1
Tutaj na YouTubie, na tym kanale są wszystkie skróty wrzucane. :) https://www.youtube.com/channel/UCI6FTSr584Y83UHL3u01auQ/videos
5
400 mln prawdopodobnie
1
Zarabianie pieniędzy nie idzie w parze z Barceloną. Jak nie wypali to go oddadzą za 5 - 10 mln. euro
0
Żeby ten sezon zapowiadał się na udany to chyba by musiał przyjść nie wiem kto .. sam Dembele, Coutinho i Paulinho patrząc na naszą grę nic nie pomogą.
2
Iniesta kontuzja, Pique kontuzja, kupiliśmy Paulinho za 40 mln i nie kupimy Dembele i Coutinho. Chyba tyle. :) I przegraliśmy z Realem Madryt w dwumeczu 5-1
1
Asensio uderzył bo miał miejsce, każdy by uderzył, a Ter Stegen nie miał szans i nie jego wina tylko wina naszych pomocników ..
0
Beznadziejni są nasi pomocnicy którzy zostawili mu tyle miejsca. :/
1
Najgorsze; PIque
0
Przemocarna ławka ? Nacho, Kiko Casilla, Lucas Vázquez i Ceballos są przeciętni; zwłaszcza Nacho, Kiko i Lucas. To nie są lepsi zawodnicy niż u nas Mascherano (Nacho), Cillessen (Kiko) i Denis Suarez (Lucas). Ceballos jest gorszy w środku pola od Sergiego Roberto.
5
Daj 600 mln to oni będą. :D Sam Eden Hazard to koszt 200 mln albo więcej. :P
16
To jest frajerstwo i słaba linia obrony Liverpoolu, a nie liga Angielska. Taka Barcelona czy Real Madryt czy Bayern Monachium nie mieli by problemu z takim Watfordem itp.
1
Zapłacić za Thiago 90 + mln. to chyba bym wolał Verattiego.
0
Za dużo zawodników w pomocy; Iniesta, Rakitic, Busquets, Denis Suarez, Rafinha, Sergi Samper, Sergi Roberto i zawsze może grać Messi na ŚPO lub jak przyjdzie Coutinho to on też mógłby grać ofensywnego pomocnika.
0
Dembele, Coutinho i Inigo to są transfery OK. Tylko niech już będą oficjalnie. Przydałby się jeszcze ktoś do środka pola, ale to możemy grać Iniesta, Rakitic, Busquets i jeszcze zostaje Andre Gomes, Sergi Roberto, Rafinha i Denis Suarez albo Sergi Samper. Jeszcze pozostają na ławce Delofeu , Arda Turan. Zawsze Messi może zagrać na ŚPO albo ŚN, a Dembele i Coutinho skrzydłowymi zostać.
1
I zostaniemy bez ławki, a sprzedawać zawodnika który ma 23 lata i się później okażę, że w innym klubie jest wielką gwiazdą i Barca go znowu kupi za 100 mln. Andre Gomes napewno się przyda i może Valverde ma niego pomysł.
6
Raczej się nie doczekasz .
0
Jeszcze mecz z Atletico Madryt gdzie Barcelona prowadziła 1:0 i przez poślizgnięcie się Mascherano straciliśmy gola na 1:1, a Atletico tam nic nie grało, zawsze 2 pkt. więcej.
0
Po co Mbappe? 100 milionów za niego trzeba dać...
7
Widocznie zapomniałeś, bo Suarez to nie jest automat do strzelania goli tylko człowiek, a powiedział mu bardzo dobrze...
0
Ghost Recon Wildlands, Mass Effect Andromeda, Metal Gear Solid V The Phantom Pain, Resident Evill VII w zasadzie tyle. Na X-BOX One warto czekać na
Red Dead Redemption 2 bo ta gra będzie meeegaaaa ! :)
1
To lepszy transfer by był niż Coutinho, Dybala i inni wymieniani ostatnio. :)
0
Statystyki które nie pokazują w zasadzie nic.
3
No niezły kalendarz XD, robiłeś go w Paincie ? ;DD
0
Nie ma czym się zachwycać.
0
Nie chodzi o sędziego, tylko o teatr PSG XD
2
Śmieszy mnie to PSG i ich płacze do sędziego. XD
0
Wypożyczać zawodnika do tej samej ligi i nie zastrzec opcji, że nie może występować przeciwko macierzystemu klubowi to trzeba być debilem ..
3
Lacazette jaka brama ;oo Świetny napastnik :P
0
5-1 nic nie daje ...