0

Grają dobrze, a przyjdzie akcja Valencii i będzie gol, bo póki co brakuje bramek. :/

1

Tutaj na YouTubie, na tym kanale są wszystkie skróty wrzucane. :) https://www.youtube.com/channel/UCI6FTSr584Y83UHL3u01auQ/videos

5

400 mln prawdopodobnie

1

Zarabianie pieniędzy nie idzie w parze z Barceloną. Jak nie wypali to go oddadzą za 5 - 10 mln. euro

0

Żeby ten sezon zapowiadał się na udany to chyba by musiał przyjść nie wiem kto .. sam Dembele, Coutinho i Paulinho patrząc na naszą grę nic nie pomogą.

2

Iniesta kontuzja, Pique kontuzja, kupiliśmy Paulinho za 40 mln i nie kupimy Dembele i Coutinho. Chyba tyle. :) I przegraliśmy z Realem Madryt w dwumeczu 5-1

1

Asensio uderzył bo miał miejsce, każdy by uderzył, a Ter Stegen nie miał szans i nie jego wina tylko wina naszych pomocników ..

0

Beznadziejni są nasi pomocnicy którzy zostawili mu tyle miejsca. :/

1

Najgorsze; PIque

0

Przemocarna ławka ? Nacho, Kiko Casilla, Lucas Vázquez i Ceballos są przeciętni; zwłaszcza Nacho, Kiko i Lucas. To nie są lepsi zawodnicy niż u nas Mascherano (Nacho), Cillessen (Kiko) i Denis Suarez (Lucas). Ceballos jest gorszy w środku pola od Sergiego Roberto.

5

Daj 600 mln to oni będą. :D Sam Eden Hazard to koszt 200 mln albo więcej. :P

16

To jest frajerstwo i słaba linia obrony Liverpoolu, a nie liga Angielska. Taka Barcelona czy Real Madryt czy Bayern Monachium nie mieli by problemu z takim Watfordem itp.

1

Zapłacić za Thiago 90 + mln. to chyba bym wolał Verattiego.

0

Za dużo zawodników w pomocy; Iniesta, Rakitic, Busquets, Denis Suarez, Rafinha, Sergi Samper, Sergi Roberto i zawsze może grać Messi na ŚPO lub jak przyjdzie Coutinho to on też mógłby grać ofensywnego pomocnika.

0

Dembele, Coutinho i Inigo to są transfery OK. Tylko niech już będą oficjalnie. Przydałby się jeszcze ktoś do środka pola, ale to możemy grać Iniesta, Rakitic, Busquets i jeszcze zostaje Andre Gomes, Sergi Roberto, Rafinha i Denis Suarez albo Sergi Samper. Jeszcze pozostają na ławce Delofeu , Arda Turan. Zawsze Messi może zagrać na ŚPO albo ŚN, a Dembele i Coutinho skrzydłowymi zostać.

1

I zostaniemy bez ławki, a sprzedawać zawodnika który ma 23 lata i się później okażę, że w innym klubie jest wielką gwiazdą i Barca go znowu kupi za 100 mln. Andre Gomes napewno się przyda i może Valverde ma niego pomysł.

6

Raczej się nie doczekasz .

0

Jeszcze mecz z Atletico Madryt gdzie Barcelona prowadziła 1:0 i przez poślizgnięcie się Mascherano straciliśmy gola na 1:1, a Atletico tam nic nie grało, zawsze 2 pkt. więcej.

0

Po co Mbappe? 100 milionów za niego trzeba dać...

7

Widocznie zapomniałeś, bo Suarez to nie jest automat do strzelania goli tylko człowiek, a powiedział mu bardzo dobrze...

0

Ghost Recon Wildlands, Mass Effect Andromeda, Metal Gear Solid V The Phantom Pain, Resident Evill VII w zasadzie tyle. Na X-BOX One warto czekać na
Red Dead Redemption 2 bo ta gra będzie meeegaaaa ! :)

1

To lepszy transfer by był niż Coutinho, Dybala i inni wymieniani ostatnio. :)

0

Statystyki które nie pokazują w zasadzie nic.

3

No niezły kalendarz XD, robiłeś go w Paincie ? ;DD

0

Nie ma czym się zachwycać.

0

Nie chodzi o sędziego, tylko o teatr PSG XD

2

Śmieszy mnie to PSG i ich płacze do sędziego. XD

0

Wypożyczać zawodnika do tej samej ligi i nie zastrzec opcji, że nie może występować przeciwko macierzystemu klubowi to trzeba być debilem ..

3

Lacazette jaka brama ;oo Świetny napastnik :P

0

5-1 nic nie daje ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?