KaJoFCB
Dołączył/a: luty 2014
Kalisz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Możliwe bo Szwajcaria na Euro 2016 też miała z Pumy i wyglądali w nich bardzo podobnie. :D
2
Dziwne są te koszulki z Pumy ;D Muszą być obcisłe bardzo, albo zawodnicy z Arsenalu takie klaty mają. XDD
0
Akcja trzech Hiszpanów xD i poprzeczki ;D jeszcze Bellerin też Hiszpan ;D
Dobry nokaut :P
0
Popis gry do przerwy, a po przerwie dno ;D
0
Dzisiaj Real 0 punktów i w zaległym meczu z Valencia 0 punktów i będzie idealnie. :P
0
w City już nie jest Bravo, tylko jakiś przeciętny bramkarz... Hart niech wróci bo oni za daleko nie dojadą z tym bramkarzem.
21
Jeszcze Real niech przegra :P
0
Koeman do Barcy po LE :)
2
Kolejny mecz w dupę, szkoda ;)
0
Real Madryt w swojej historii na bardzo wiele rzeczy nie zasłużył, bo dużo mu dała władza i reżim gen. Franco, ale taka jest historia. Barcelona od początku istnienia miała bardzo pod górkę bo każdy chciał ją "zgnoić" i zmieszać z błotem,ale my przynajmniej dzisiaj możemy oglądać najlepszą drużynę na świecie, może już nie taką samą jak za czasów Johana Cruyffa czy Pepa Guardioli, ale nadal mogącą wiele pokazać i wygrywać wszystko.
0
Co Ty wierzysz w smoki ? To "coś" co gra na Anoeta to nie nie jest żadna Barcelona, tylko zbieranina losowych ludzi bo oni kompletnie grają bez pomysłu i polotu... Barcelona to była za czasów Guardioli np. w 2008 roku jak wygrywali wszystko i mieli jakiś styl i nie było przeciwnika i stadionu gdzie by nie grali dobrze ..
0
Dzisiaj 0 pkt i w następnej kolejce również będzie 0 bo szału nie ma...
0
Żeby nie było jak w dzisiejszym meczu Manchester United - Burnley :D
5
Ale takich symulantów jak dzisiaj grają to nie widziałem, te 3 próby wymuszenia karnego to śmiech na sali. :)
0
Jakiś fajny stream do meczu Polska - Dania ? :) Zależy mi na tym żeby nie zacinał i w miarę wyglądał. :)
7
Dzisiaj właśnie listonosz przywiózł :P
0
Kolejny mecz nam popsuje Mascherano ...
2
http://www.elevensports.pl/channel/eleven
1
Real jeszcze strzeli bo oni zawsze mają szczęście w końcówkach.
0
Taka jest piłka nożna, a my się trochę słabo staramy bo nie gramy nic. Wolno, wymieniamy podania 30 metrów od bramki przeciwnika, a bramkarz Alaves może iść na kawę bo póki co nie ma co robić.
0
Póki co słabo to wygląda, za wolno i bez pomysłu. :)
1
Gdzie można obejrzeć mecz Hiszpanii w internecie ?
0
Ma ktoś stronkę do oglądania Polsatu ? :) Żeby nie zacinała. :)
0
Czysto teoretycznie, według serwisu transfermarkt nasza kadra jest wyceniana na 756,50 mln. euro, a kadra Realu Madryt na 769,30 mln. euro. Real Madryt ma jednak 25 piłkarzy, my mamy 22 zawodników. Średnia wieku naszych zawodników 27 lat, a Realu to 26,4 lat. Tak to wygląda czysto teoretycznie.
2
Po prostu Claudio Bravo jest za niski... jak bramkarz wpuszcza wolnego w miejsce w którym stoi to powodzenia ... Neuer, Courtuois, De Gea, Hart i wielu innych wyższych bramkarzy by to spokojnie wyciągło... Błąd Claudio Bravo, a nie jakiś cudowny wolny..
16
ten Brown z Celticu wygląda jak jakiś bandzior xDD
0
Dobry gościu ! XD Skąd oni go wzięli ? :D
0
ja kupuje na player.pl i chodzi płynnie ;)
0
Raczej się tego nie doczekasz. :) Prędzej Real Madryt obroni Ligę Mistrzów, niż Arsenal z Wengerem wygra Mistrzostwo Anglii, gdzie od nowego sezonu jest Mourinho, Guardiola , Conte i Klopp coraz bardziej się rozkręca z Liverpoolem. Zobaczymy jak będzie wyglądała gra i wtedy można ocenić. :) Moim zdaniem powinien wygrać Klopp albo Gurdiola, a nie jakiś słaby Wenger co nawet godności zejść ze stołka nie ma i zwolnić miejsce w Arsenalu komuś lepszemu.
2
Nie wierzę w Wengera bo moim zdaniem on jest poziomie naszego Adama Nawałki i żadnych argumentów nie ma za Arsenalem. :) Moim zdaniem mistrzem będzie ktoś z : CIty , United, Tottenham albo Chelsea. To, że zajęli drugie miejsce to równie dobrze może być jednorazowy przypadek, tak jak w przypadku Chelsea taka niska pozycja.