KaJoFCB
Dołączył/a: luty 2014
Kalisz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polsat Sport Premium będą też w NC+ i NC+ GO do końca roku za darmo, a od stycznia za darmo w zależności od pakietu jaki posiadasz. W NC+ GO można mieć teraz Canal +, Polsat Sport Premium i Polsat Sport PPV i 4 kanały Eleven.
2
Bo jego drużyna ma wynik nie po jego myśli. XD
6
Borek jaki zły... "Marcelo po co?" XD hahah ^^ Żeby tak Atletico wygrało.
10
Dotknął i nie powinno być rożnego, ale to jest Real Madryt i to jest Szymon Marciniak ..
25
Jak tak ma wyglądać komentarz Ligi Mistrzów i Ligi Europy w Polsacie jak w tym meczu to ja chyba przestane oglądać LM i LE w polskiej telewizji ...
0
Panowie wie ktoś jak rozwiązać problem z wysokim pingiem podczas oglądania meczy z AceStream'a przy używaniu AcePlayera ? Gdy oglądam mecz z AceStream'a mam nawet 8000 pingu i strasznie internet zamula. Download mam 12 MB/s i upload ok. 1 MB/s.
1
Fajnie byłoby zakończyć turniej taką fajną wygraną 3-0, 4-0 i pokazać się z dobrej strony jeśli chodzi o zmienników i zawodników z Barcy B.
3
Mały budżet i raczej też bym brał Xiaomi i raczej bym unikał Samsungów Galaxy J, ewentualnie Galaxy A, Galaxy S czy Galaxy Note bym Ci polecił to Galaxy J są dużo słabsze niż Huawei P8,P9,P10 Lite. Bierz Xiaomi Redmi 5A.
1
Galaxy J3 z którego roku? Xiaomi Redmi 5A na pewno nowszy telefon i wydaje mi się, że lepszy od P9 Lite. Powiedz mi jaki masz budżet i ile możesz maksymalnie wydać.
12
Dobry występ Buffona.
1
Ale jednak wygrał mniej.
0
w karnych z pewnością.
0
1000 od razu. Ślepej kurze się ziarno trafi.
0
Co z tego, że strzelił trzy gole jak z grupy nie wyjdą, a jak wyjdą to odpadną.
0
Szkoda gadać......
1
Bez Salaha nie ma drużyny.
0
Sędzia z Konina.:P
0
Co mnie to obchodzi.. moim zdaniem klub do odstrzału z La Liga . To idź na forum Las Palmas może znajdziesz tam kolegów co będą chcieli utrzymania ich w lidze.
0
Bo Barcelona gra słabo..
1
Niech to Las Palmas spadnie bo to żenujący klubik.
0
Szkoda, ,ze Levante remisuje bo by odskoczyli w tabeli Las Palmas i może spadną. :)
0
Karny niesłusznie przyznany dla Las Palmas bo faulu którego nie było.
1
Pobierasz program AceStream, instalujesz i wklejasz ten link i masz mecz : acestream://bb6c90bed470007af0291fcb92ce8f4a1556aba0
0
albo do Realu bo raczej do Barcy nie wróci.
0
Zawalił raczej Emery który jest beznadziejnym trenerem bez wizji.
0
Widocznie nie chcą, podobnie jest z USA. Ponad 350 mln, ludzi, a słaba liga, brak gwiazd w reprezentacji. Mają inne sporty i piłka nożna jest niżej w hierarchii.
1
Ja bym bardziej się martwił o granie do tyłu. Nikt tego nie robi lepiej. ;)
7
Ale ten Espanyol jest beznadziejny i żałosny. Szkoda, że oni nie spadną do Segunda Division bo nikt by nie płakał za takimi drwalami... Zespół bez żadnych aspiracji, przytłumiony w Katalonii przez FC Barcelonę i bez żadnego wypracowanego stylu.
0
Ślepej kurze się ziarno trafi.
0
Biedny klub i nie stać ich na lepszy drenaż