KaJoFCB
Dołączył/a: luty 2014
Kalisz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po tym bananie Alves wydaję mi się, że zaczął grać lepiej :D
0
Pierwszy kapitan : Andres Iniesta
Drugi kapitan : Fabregas
Trzeci kapitan : Busi
Czwarty: Messi
0
Jak by kosztował maksymalnie 15 mln. euro bym go brał :D Za 30 mln. to za dużo :)
0
Nie musi być Polakiem żeby pisać Nazwisko Krul i Król są obydwa poprawne.
0
Podsumowując Twoją wypowiedź:
Odchodzą na pewno: VV, Pinto, Oier, Dos Santos, Afellay, Cuenca i Puyol.
Odejdą prawdopodobnie: Dani Alves, Mascherano, Tello.
Nie wrócą : Bojan i Keirrison (obaj wypożyczeni)
Przyjdą prawdopodobnie: Masip (Barca B), Danilo (FC Porto), Marco Reus (BVB), Thiago Silva (PSG), David Luiz (Chelsea)
Wrócą : Deulofeu i Rafinha
To co napisałem jest czysto teoretyczne i trzeba poczekać do końca sezonu i na decyzję FIFA w sprawie sankcji. Jednak nie liczył bym za bardzo na transfer Mangali , Pogby czy Vidala; szansa, że Barca ich ściągnie jest ok. 5 - 10 %. Nie wiem co sądzić też o Marco Reusie który według prasy i Mario Goetze chce zostać "Czerwonym Diabłem". Zobaczymy co będzie się działo po sezonie.
Dobranoc :)
0
Ale słabe zachowanie przy golu Aduritza już nie było ładne, Alves zamiast podejść do napastnika się od niego odsuwał, w konsekwencji ten uderzył i było 0:1. Ogólnie w całym meczu występ Alvesa na takie 7 w skali od 1-10.
0
"Zostały nam jeszcze dwa lata i z wielką radością idziemy naprzód. Dlatego nie będzie wyborów".
Powiedz mi Panie Bartomeu z czego się tutaj cieszyć ? Z wypadnięcia z trzech pucharów w tydzień? Z tego, że nasza obrona jest dziurawa i zawodzi w najważniejszych meczach. Że brakuje w niektórych meczach pomysłu na grę i przyspieszenia akcji. Ostatnia gra Barcy polega na "bezsensownym" podawaniu do tyłu piłek, nie ma przyspieszenia akcji, strzałów z dystansu(chociaż prób), czegoś brakuje. Prawda jest taka, że potrzebujemy zmian trenera i piłkarzy.
0
Tylko w najważniejszym meczu z tych 3 w sezonie przegraliśmy...
0
Alves się już wypalił i potrzeba kogoś świeżego na tą pozycję. Do Barcy by się nadał: Alex Sandro (Porto), Danillo (Porto)
0
Alves sp** do PSG :/ Żenada ... Bez przebudowany zespołu i zmiany trenera się nie obędzie. Drugi gol z winy Alvesa i Bartry.. Bale go wyprzedził jak chciał... Szkoda oglądać, jak ktoś nie oglądał to niech się cieszy.
3
35 mln. za Reusa + 12 mln. za Ter Stegena nie widzę żadnych przeszkód żeby wykonać te dwa transfery. Marco Reus pewnie z chęcią do nas przyjdzie. Thiago Silva ok. 40 - 50 mln. to te 3 transfery to nawet nie jest 100 mln. euro.
0
Będą 3 punkty :/ jak sobie dopiszemy w tabeli sami. Prędzej Espanyol zdobędzie gola, niż Barcelona... Aż mi się patrzeć odechciało, Messi biegnie zamiast za*** to on podaje bez sensu... :/ Mało czasu do końca, a oni w ogóle się nie śpieszą bo przecież mecz trwa 10 godzin. :/ Ruchu do piłki nie ma, za wolne podania, zero pomysłu.
0
W pierwszej połowie beznadziejny mecz ze strony Barcy. Bliżej ma Espanyol do strzelenia gola niż Duma Katalonii. Piłki podawana bez pomysłu, na chama, te wrzutki z boku Neymara do nikogo. Zero strzałów z dalszej odległości. Barca w ataku pozycyjnym na połowie gospodarzy wali głową w mur.
0
David Lopez , Victor Sanchez, Stuani, Pizzi , Simao i Sergio Garcia to są bardzo groźni piłkarze, Barcelona musi zagrać perfekcyjnie w obronie i szybko strzelić gola albo dwa i uspokoić mecz :) Najtrudniejszy wyjazd z meczów które pozostały. :)
0
Nie ma co powtarzać, po meczu. Faulu nie było w ogóle i na pewno nie na rzut karny...