0

Po tym bananie Alves wydaję mi się, że zaczął grać lepiej :D

0

Pierwszy kapitan : Andres Iniesta
Drugi kapitan : Fabregas
Trzeci kapitan : Busi
Czwarty: Messi

0

Jak by kosztował maksymalnie 15 mln. euro bym go brał :D Za 30 mln. to za dużo :)

0

Nie musi być Polakiem żeby pisać Nazwisko Krul i Król są obydwa poprawne.

0

Podsumowując Twoją wypowiedź:

Odchodzą na pewno: VV, Pinto, Oier, Dos Santos, Afellay, Cuenca i Puyol.

Odejdą prawdopodobnie: Dani Alves, Mascherano, Tello.

Nie wrócą : Bojan i Keirrison (obaj wypożyczeni)

Przyjdą prawdopodobnie: Masip (Barca B), Danilo (FC Porto), Marco Reus (BVB), Thiago Silva (PSG), David Luiz (Chelsea)

Wrócą : Deulofeu i Rafinha

To co napisałem jest czysto teoretyczne i trzeba poczekać do końca sezonu i na decyzję FIFA w sprawie sankcji. Jednak nie liczył bym za bardzo na transfer Mangali , Pogby czy Vidala; szansa, że Barca ich ściągnie jest ok. 5 - 10 %. Nie wiem co sądzić też o Marco Reusie który według prasy i Mario Goetze chce zostać "Czerwonym Diabłem". Zobaczymy co będzie się działo po sezonie.
Dobranoc :)

0

Ale słabe zachowanie przy golu Aduritza już nie było ładne, Alves zamiast podejść do napastnika się od niego odsuwał, w konsekwencji ten uderzył i było 0:1. Ogólnie w całym meczu występ Alvesa na takie 7 w skali od 1-10.

0

"Zostały nam jeszcze dwa lata i z wielką radością idziemy naprzód. Dlatego nie będzie wyborów".
Powiedz mi Panie Bartomeu z czego się tutaj cieszyć ? Z wypadnięcia z trzech pucharów w tydzień? Z tego, że nasza obrona jest dziurawa i zawodzi w najważniejszych meczach. Że brakuje w niektórych meczach pomysłu na grę i przyspieszenia akcji. Ostatnia gra Barcy polega na "bezsensownym" podawaniu do tyłu piłek, nie ma przyspieszenia akcji, strzałów z dystansu(chociaż prób), czegoś brakuje. Prawda jest taka, że potrzebujemy zmian trenera i piłkarzy.

0

Tylko w najważniejszym meczu z tych 3 w sezonie przegraliśmy...

0

Alves się już wypalił i potrzeba kogoś świeżego na tą pozycję. Do Barcy by się nadał: Alex Sandro (Porto), Danillo (Porto)

0

Alves sp** do PSG :/ Żenada ... Bez przebudowany zespołu i zmiany trenera się nie obędzie. Drugi gol z winy Alvesa i Bartry.. Bale go wyprzedził jak chciał... Szkoda oglądać, jak ktoś nie oglądał to niech się cieszy.

3

35 mln. za Reusa + 12 mln. za Ter Stegena nie widzę żadnych przeszkód żeby wykonać te dwa transfery. Marco Reus pewnie z chęcią do nas przyjdzie. Thiago Silva ok. 40 - 50 mln. to te 3 transfery to nawet nie jest 100 mln. euro.

0

Będą 3 punkty :/ jak sobie dopiszemy w tabeli sami. Prędzej Espanyol zdobędzie gola, niż Barcelona... Aż mi się patrzeć odechciało, Messi biegnie zamiast za*** to on podaje bez sensu... :/ Mało czasu do końca, a oni w ogóle się nie śpieszą bo przecież mecz trwa 10 godzin. :/ Ruchu do piłki nie ma, za wolne podania, zero pomysłu.

0

W pierwszej połowie beznadziejny mecz ze strony Barcy. Bliżej ma Espanyol do strzelenia gola niż Duma Katalonii. Piłki podawana bez pomysłu, na chama, te wrzutki z boku Neymara do nikogo. Zero strzałów z dalszej odległości. Barca w ataku pozycyjnym na połowie gospodarzy wali głową w mur.

0

David Lopez , Victor Sanchez, Stuani, Pizzi , Simao i Sergio Garcia to są bardzo groźni piłkarze, Barcelona musi zagrać perfekcyjnie w obronie i szybko strzelić gola albo dwa i uspokoić mecz :) Najtrudniejszy wyjazd z meczów które pozostały. :)

0

Nie ma co powtarzać, po meczu. Faulu nie było w ogóle i na pewno nie na rzut karny...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?