KaJoFCB
Dołączył/a: luty 2014
Kalisz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vietto na przyszłość, a Jackson zastępca Mandzukicia :) Jackson pewnie dzisiaj zagra, a to jest bestia :)
0
Tylko niektórych pieniędzy już się nie da wydać. Jeszcze tacy piłkarze dostają większość za darmo; samochód, mieszkanie, ubrania, sprzęt sportowy. Tylko prywatne wydatki im zostają. Ile też człowiek jest w stanie wydać w ciągu roku ?
0
I to nie małą kasę i jeszcze dostaje co roku nowe Audi ;D
0
Oby Barcelona spięła dupsko i zaczęła dobrze grać. Jeśli będziemy wygrywać w meczu 2:0 czy 3:0 to jaka różnica czy dadzą nam karnego czy nie ? Ale jeśli będziemy w każdym meczu się męczyć po 0:0 i liczyć na karnego (bo od niego będą zależały 3 punkty) to słabo. Trzeba grać tak jak Real Madryt z Betisem; strzelić 2 - 3 gole i kontrolować mecz do końca i nie martwić się czy uda nam się zdobyć gola na wagę 3 punktów czy nie ... Kolejny mecz z Atletico Madryt to zobaczymy jakie wnioski wyciągnie sztab szkoleniowy i piłkarze z 1 i 2 kolejki, bo taka gra nie przejdzie z Atletico i wątpię, że uda nam się znowu cudem trafić gola.
0
Tak. Tylko zakładasz konto.
1
Tak ... 2 - 3 sekundy.
0
Mi się nie podoba poziom Barcelony którego nie ma wcale ... bezsensownie podania, wszystko przewidywalne, Malaga się tylko dobrze ustawia i przesuwa, Kameni zero wysiłku.. Barcelona się bardziej namęczyła w obronie niż Malaga.
1
Eleven padło u mnie :/
0
W tym sezonie już nie takie cieniasy jak w poprzednich dwóch sezonach
5
Chelsea, Real Madryt, AS Roma i Wolfsburg ;D
0
Kontuzja Alvesa i kontuzja Sergiego Busquetsa, za Busiego gra Marc Bartra :)
5
Jak ja nie lubię tego klubu (Athletic Bilbao) ... prowokatorzy i zwykłe chamy...
0
Sergi Roberto wszedł na PO za Daniego Alvesa
0
Jaki soczysty strzał Roberto i piękna poprzeczka :D
0
Ciekawe jak by wypalił pomysł formacją 3-4-3. Wtedy obrona Bartra, Mascherano i Alba a Alvesa przesunąć na pozycję PP. Na LP ustawić Inieste, a Sergio i Rakitic jako ŚP.
3
do 20 minuty 1:0 musi być dla Barcy ;D Na przerwę najlepiej by było zejść przy wyniku 2:0 lub 3:0 :)
0
Starzy, ale też składu nie można opierać na samej młodzieży :) Ktoś doświadczony i ograny musi być :) Wolałbym na boisku widzieć Silve czy Matę niż Sergiego Roberto.
0
Porządny stoper w przyszłym sezonie i jakiś dobry rozgrywający :) Do pomocy by się przydał zawodnik typu Juana Maty , Davida Silvy. W przypadku braku Iniesty czy Sergio nie ma kogo wpuścić do pomocy. W styczniu będzie mógł grać Arda Turan który będzie najprawdopodobniej ustawiony w pomocy bo w ataku nie ma miejsca.
0
Najsłabsi : Suarez, Messi i Roberto
8
6 AM - 6 rano , 2PM - to u nas 14 (2 popołudniu) AM masz do godziny 12, PM - popołudniu i wieczorem
0
Diego Godín :) Uwielbiam grę na obronie to do mnie pasuje :)
1
Już powinien tutaj być ban dla tego Pana.
0
Jest transmisja meczu Hiszpanii ? Na NC+ ?
0
Pooglądaj czasami mecze La Liga :) Jest to prawy pomocnik i prawy obrońca.
Zawodnik typu "od bramki do bramki". Katalończyk, 26 lat :)
1
Mistrzostwa Świata w Rosji i Katarze są niezagrożone, poza tym przygotowania idą bardzo dobrze u naszych wschodnich sąsiadów. Przesądy są nawet o tym, że MŚ w 2026 roku będą w Ameryce Północnej (dokładniej w USA).
1
NC + jest kozackie :) Wszystkie mecze są :)
0
Na tym stadionie będzie właśnie finał geniuszu ...
1
Nie lubię tego sędziego bo w każdym meczu pozwala na zbyt ostrą grę, we wczorajszym meczu było widać jak Athletic gra ostro. Dziwne, ze nie posypały się czerwone kartki.
W piłce nożnej nie można karać piłkarzy za robienie sztuczek i ogrywanie przeciwników, powinno się karać za takie zachowanie piłkarzy z Bilbao do jakiego się dopuścili po Sombrero Neymara. Gdy piłkarz zostaje ograny w efektowny sposób to nie powinni się jego koledzy rzucać na przeciwnika tylko potrenować i powiedzieć sobie "jesteśmy od niego gorsi". Neymar ograł młodego i niedoświadczonego obrońcę Bilbao, a jego koledzy się rzucili na Brazylijczyka jak na przestępcę.
Etxeita z numerem 16 i San Jose z 6 powinno otrzymać po czerwonej kartce za takie zachowanie, bo oni najbardziej się rzucili na Neymara, głównie Etxeita.
0
z Getafe najładniejsza, ale najlepsza z Realem Madryt :)
3
Laporte czemu on nie gra u nas. Zouma , Laporte, Varane świetni i młodzi francuscy stoperzy :)