0

Powinno być już 0-6, niech się cieszą, ze tylko 4 im trafili :D bo słupek Wiliana i strzał Diego Costy lekko nad poprzeczką też mogły wpaść :D

0

Za Pedro Rafinha :)

0

Nawałka i Iwański też na Ronaldo po 5 pkt. :)

0

0

Po prostu świat jest tak zjebany, że liczy się Ronaldo i Messi. Nie wiem kto by mógł być nominowany i co by zrobił i tak z nimi nie wygra. Neuer osiągnął moim zdaniem dużo więcej niż Ronaldo, ale cóż taki jest świat.

4

Bardziej zasłużył Manuel :) Bundesliga, Puchar Niemiec, Mistrzostwo Świata, najlepszy bramkarz na świecie, 3 wpuszczone gole w tym sezonie. Ok. 24 goli wpuszczonych w całym roku 2014. Bardziej się powinno cenić piłkarzy którzy wygrywają i w klubie i w reprezentacji.

0

Czerwona kartka dla Messiego musiała by być gdyby trafił go w twarz, ale jednak nie trafił, a również dobrze czerwoną kartkę mógł zobaczyć Gimenez za to wejście na Neymarze.

0

Faul Messiego na czerwień ? Gamez ładnie symulował bo kontakt był taki, że padłem ze śmiechu jak to widziałem. Lekko go dotknął czubkiem buta w getry, a tamten padł jak by go kopnął nie wiadomo kto.

Faulu na Rakiticiu nie było. Ręka Messiego ewidentna i powinien być odgwizdany wolny dla Atletico. Faul na Neymarze moim zdaniem czerwona kartka dla stopera Atletico, a sędzia nie odgwizdał nawet faulu.

Po za tym Atletico może się cieszyć, że dokończyli mecz w 11, bo mogło 2 piłkarzy wylecieć spokojnie. Nie potrzebnie "pajacowali" piłkarze Atletico .

1

Dokładnie jest tak jak mówisz, Barcelona jednak nigdy nie zrozumie tej polityki transferowej. Za wysokie kwoty kupuje Real (Bale , Ronaldo , Modric, James) i oni jakoś nie boją się wydać dużej kasy bo to wszystko się zwróci z gadżetów, koszulek itp.

0

PES na pewno mniej ciekawy od tego meczu. Nie wiem jak można w PES grać, mam wersję 2015 i zagrałem 5 minut :P Drewniana gra i jeszcze bez licencji :P

0

Nie z Athletico tylko Atletico :) Athletic to jest klub z Kraju Basków :)

0

Real Sociedad zagrał agresywnie i z wielkim zaangażowaniem w defensywę, nie popełniali wielu błędów i grali do końca; walczyli o każdą piłkę.

0

Kto to jest Douglas ?

0

Pooglądaj sobie naszą T-Mobile Ekstraklasę :) Co trenerzy czasami mówią przy linii boiska do piłkarzy ;) Trener musi mieć mocne nerwy i na prawdę dobre zdrowie, bo czasami się wk** ładnie :)

0

Nawet jeśli zasłużył, to normalny człowiek nie wymierza sprawiedliwości nożem ... Nawet najgorszemu wrogowi człowiek nie powinien robić krzywdy.. Bo to jest głupota

1

DO nowego sezonu jest jest dużo czasu, a grafika w gazecie, a ostateczny krój i wzór koszulki zawsze się różnią :) Tak samo jak prezentowali zdjęcia obecnych koszulek to też były paskudne, a na prezentacji już były ładne.

0

Było to widać w meczu z Ajaxem, gdzie Suarez i Messi wymieniali się pozycjami :)

3

Duże osłabienie paryskiego klubu :)

10

Real gra dzisiaj na nieprzyjemnym terenie o 16 :) Trzeba cicho myśleć i liczyć na stratę punktów :)

0

Aprilla RS ale najlepiej 125 ;)

1

Szkoda, że nie ma Alby. Dla mnie Jordi Alba to był najlepszy transfer ostatnich lat jaki Barcelona zrobiła. Był tani , jest bardzo szybki i podoba mi się jego gra ;)

0

Suarez :) Ładnie :D

0

Już mogło być 4:0 :D Bramkarz im dupę ratuje ;)

0

Poprzeczka Halilovicia :D

4

1:0 Thomas Vermaelen z główki :)

0

Jakiś link do transmisji ? :)

0

Z Ajaxem spokojnie wygramy :) W Amsterdamie spokojnie, a jeszcze spokojniej na Camp Nou :) Najgorszy mecz czeka nas w Paryżu ;)

0

Jak byśmy w optymalnym składzie od początku to by się skończyło 3-0 albo więcej ;). Enrique ma jaja i nie bał się wystawić tak bardzo "eksperymentalnego" składu z Munirem , Samperem , Adriano i Sergim Roberto i Messim wyrzuconym na prawe skrzydło. Można zobaczyć Real Madryt, rywal słaby,a Carlo Ancelotti nigdy by nie odważył aby wystawić taki skład jak Barca. Jestem ciekawy jak Real by zagrał z piłkarzy z Castilli :)

0

Najważniejsze są 3 punkty ! Gole zdobyte i stracone są sprawą drugorzędną. Można wygrać mecz 2:0 i można wygrać mecz 2:1 i punkty są nadal trzy. Ważna jest też regularność żeby w każdym meczu zdobywać te 3 punkty i nie tracić ich :)

0

Apoel i Ajax liczę na 3 - 5 bramek i zero z tyłu ;) Najgorszy będzie mecz z PSG w Paryżu :) Ajax szału nie grają , Apoel tym bardziej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?