KaJoFCB
Dołączył/a: luty 2014
Kalisz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To, że trafił sam na sam to Złota Piłka mu się należy? Nie wiem czemu wypaliłeś z tekstem o Złotej Piłce po akcji i golu Modrica który by wykorzystał zawodnik z 4 ligi.
1
Sevilla jest przeciętna na wyjazdach.
0
Jeżeli nic się nie zmieni w grze Realu Madryt to tak może być. Ajax gra solidną piłkę i potrafią wykorzystać błędy czy słabość rywali.
19
74 % posiadania piłki dla Betisu... Masakra. :D 567 podań Betisu do 189 podań Realu.. XD
3
Czasami w Polsce brakuje kary śmierci.
0
#2 Bramka Leo Messiego w meczu z Realem Madryt w półfinale Ligi Mistrzów po asyście Busquetsa i minięcie przez Leo pięciu rywali z Madrytu na ich własnym boisku. Mecz się zakończył wynikiem 2:0. Barcelona wtedy wygrała Ligę Mistrzów pokonując 3:1 Manchester United prowadzony jeszcze przez sir Alexa Fergusona.
1
Ja jadę na mecz 1/8 LM Barca - Lyon :)
0
Williams jest szybszy nawet od Aubameyanga, a to już duży komplement.
0
Dopóki ktoś nie będzie mu mówił jak ma grać i da mu grać ofensywnie i ograniczy grę defensywną do minimum.
0
Chyba żartujesz.. XD
0
Williams jest szybszy od Dembele. To jeden z najszybszych piłkarzy na świecie.
0
Co ma FIFA wspólnego z tym, że Harry Kane jest jednym z najlepszych napastników na świecie? I co ma do tego, że gościu strzelił już 20 goli i 4 razy asystował w 30 meczach? I co ma do tego FIFA, że Kane u nas w Barcy by strzelał 20 - 30 goli na sezon? W Barcelonie za Suareza musi przyjść ktoś topowy z najwyższej półki, bo raczej nikt nie będzie opierał ataku na Maxi Gomezie w meczach LM czy ważnych meczach La Liga. Mamy Suareza, ale jaki napastnik później za sezon - dwa.
3
Moim zdaniem Harry Kane w La Liga strzelał by na sezon 20 - 30 bramek. To jest napastnik kompletny. Świetne warunki fizyczne, świetne wykończenie i strzały, dobra szybkość i nie najgorsza technika. W tym sezonie ma już 20 bramek i 4 asysty w 30 meczach. Strzela co 124 minuty.
0
Trzeba kogoś szukać za Luisa Suareza. Myślisz, że Maxi Gomez zastąpi Suareza?
2
PIS jak połączy studia filmowe: Kadr, Tor, Zebra, Miniatur Filmowych i Kronika. Wtedy takie filmy jak "Kler" nie będą powstawać. Będą tworzone filmy pokroju "Smoleńsk" i takie które nie będą szkodliwe dla "Kościoła" i partii PIS razem z "dyktatorkiem" Jarosławem Kaczyńskim. Co do WOŚP to jestem za i ludzie chcą wrzucać pieniądze do puszki to niech wrzucają i pomagają. Denerwuje mnie to, że PIS zamiast się przyłączyć do pomocy to tylko przeszkadza. Mam nadzieję, że przegrają kolejne wybory bo już tego cyrku mam dosyć, chociaż nie jestem za żadną partią to wydaję mi się, że tak źle nie było wcześniej.
0
Rodri faulował na środku boiska, ale mógł to puścić.
0
Nie wydaje mi się, żeby Barcelona wydała teraz 50M euro. Wydaje się trochę dużo. Patrząc, że pieniądze mogą być potrzebne na Neymara czy Harrego Kane to nic nie wiadomo.
0
Sędzia w VARZE nie uznał gola, ale nadal nie wiadomo czemu.
3
50M to trochę dużo. Za 25M - 35M euro fajny transfer.
0
Ciekawe czemu. XD Powinien być XD
0
Gimenez też dopiero wrócił po kontuzji.
1
Atletico 1:0 po golu Koke. Ładna asysta Vitolo. Nie zapowiada się tutaj na stratę punktów.
2
Nie, ale i tak nie ma nic lepszego do oglądania. Będę im kibicował w meczu LM z Juventusem.
0
Savic prawdopodobnie zmiana. Kontuzja mięśniowa.
0
Atletico prawie 1:0 już. Dużo nie brakło :)
0
Chociaż 2:1 żeby było
0
Opłaca się dopłacać na Camp Nou do biletów Lateral 1,2 i 3?
0
Ja chciałem jechać z FCBP. Na mecz Barca - Lyon są 2 noclegi, a na Atletico są 3 noclegi.
0
A pogoda w Barcelonie w marcu, a kwietniu?
0
Lepiej jechać w marcu na mecz Barca - Lyon w LM czy jechać w kwietniu na Barca - Atletico Madryt?