0

Nie miał dużo roboty bramkarz Niemiec. Niemcy 60 - 70 % posiadania piłki, milion podań, gra po obwodzie, czasami z nerwów jak widać, że nie idzie to długa piła do przodu i może coś wpadnie. Serbowie dobrze ustawieni i wyczekują na kontrę i coś tam próbują ze stałych fragmentów gry, raczej się nie na nastawiają na otwarty football z Niemcami.

1

Trzeba kupić za 19,99 w necie

0

Póki Loew jest trenerem to nic się nie zmieni.

0

Póki co Niemcy zamykają mecz na połowie Serbii i wymieniają podania po obwodzie, a Serbia liczy na kontrę czy stałe fragmenty gry bo otwartej piłki nie zagrają z Niemcami.

18

Nie ma; Sane, Werner, Havertz, Kimmich, Gundogan, Brandt. Na ławce Reus, Kroos, Goretzka. Takie tam chłopaki z okręgówki. :D

31

Ten mecz już się skończył wynikiem 3:0

0

Ja go nie widzę w składzie. Widzę Milika i Lewego, a Piątek mi jakoś nie pasuje.

0

Jovic gol z Niemcami :)

2

Piątek nie zagra.

0

Narcos, Narcos: Meksyk, El Chapo, Dom z papieru, Stranger Things, Detektyw, House of Cards, Gra o Tron, Dark i jeszcze coś tam by się znalazło.

0

Znowu brak Ter Stegena w bramce Niemiec. Raczej Ter Stegen nie ma co jeździć na kadrę bo już raczej w niej nie zagra.

0

Gdzie można obejrzeć dzisiaj w internecie mecz Niemców?

1

Przy obecnym szkoleniu młodzieży w Polsce to raczej nie. Piątek jest dużo słabszy od np. takiego Jovicia który gra prawie tak jak Suarez i jego bym widział w przyszłości u nas na "dziewiątce" , a Zielińskich wśród zawodników z Hiszpanii, Francji, Holandii, Niemiec i innych topowych reprezentacji jest kilkadziesiąt, którzy nawet się nie łapią do swoich narodowych reprezentacji bo jest tak duża konkurencja, a w takiej reprezentacji Polski zawodnicy pokroju:
Carlosa Solera, Rodriego, Pablo Fornalsa, Marca Roci, Fabiana u nas tacy zawodnicy grali by w 1 składzie w dorosłej kadrze, a oni się tłuką w młodzieżówkach i raczej jeszcze trochę nie będą grali w 1 drużynie Hiszpanii. Takich zawodników jest pełno, a reprezentacji Polski brakuje więcej takich zawodników pokroju Lewego, Szczęsnego, Zielińskiego czy w ostatnim czasie Piątka. Jakbyśmy mieli w kadrze zawodnika pokroju np. De Bruyne, Eriksena, Hazarda czy np. Ramosa to ta kadra by wyglądała super.

0

Raczej nie, bo w reprezentacji Niemiec stoi Manuel Neuer bo tak powiedział Joachim Löw.

0

Przydałby się jeszcze jeden gol i wtedy mogą sobie tak grać na chodzonego. :) Piłkarzom to by dało spokój i mogli by bardziej odpocząć.

0

Komentarz usunięty

0

Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i narzekać bo jest na co narzekać. Mi się np. nie podoba gra Barcelony i to jest moim zdaniem słabe, że drużyna się męczy z 19 drużyną w tabeli i nie potrafi zamknąć meczu w 45 minut. Barcelona pod wodzą EV może punktuje, ale traci dużo goli, nie gra atrakcyjnej piłki i często jest nieskuteczna z takimi słabymi przeciwnikami jak Rayo bo gra za wolno i bez pomysłu.

0

Lubię ludzi którzy przez internet wiedzą co robi osoba po drugiej stronie monitora. Zawsze się zastanawiałem skąd ludzie w internecie wiedzą, że inni "płaczą". Jakieś kamerki szpiegowskie?

0

Komentarz usunięty

1

Póki co to jest tylko 1:1 z 19 drużyną w tabeli. Gdzie jest Barca która potrafiła pokonać np. Osasunę 8:0 ?

0

Z taką grą to nie wiem czy taki spokój. Jak my nie potrafimy pokonać jakiegoś Rayo to jak mamy grać z Betisem, Atletico?

0

Zero pomysłu na cokolwiek w tym meczu. Żadnego elementu zaskoczenia, żadnego strzału z dystansu, zerowa prędkość rozgrywania. Z takim tempem grania to nawet drużyna z polskiej ligi by się umiała dobrze ustawiać i przesuwać. Jak będziemy grali tak z Lyonem w środę to może być ciężko z awansem.

0

Mogę się o założyć, że w meczu z Lyonem obie drużyny strzelą gola. Patrząc na cały sezon i ile Barca traci goli to jest więcej niż pewne, że Lyon coś strzeli.

4

Lyon na 100 % strzeli gola na Camp Nou... Lyon ma lepszy atak, lepszą pomoc, lepszego bramkarza i obronę. Patrząc co się dzieje w tym sezonie LM to wszystkiego trzeba się spodziewać patrząc ile Barca traci goli na Camp Nou. Takie Rayo to powinno być wyjaśniane 6 - 8 do zera i powinni z płaczem schodzić z boiska. Stracić gola z takimi ogórkami.

0

Ja lecę z FanClub Barca Polska i leci 60 osób :)
Miejsce mam Lateral 1 albo 2

0

Nie mam jeszcze biletu, ale mam opłacony cały wyjazd już. We wtorek mam wylot z Modlina.

0

I tak bym wolał Grimaldo.

0

Chyba to zgłoszę do EA. Może usuną stadion Realu z możliwych obiektów rozgrywania meczy finałowych.

3

Grając karierę FC Barceloną w FIFIE 19 zaskoczył mnie "niski" "realizm" tej gry. Doszedłem do finału Pucharu Króla który rozgrywałem z Atletico Madryt i co mnie zdziwiło najbardziej? Stadion na którym rozegrałem mecz finałowy. Jednak w FIFIE nie mają takich problemów ze stadionem jak w rzeczywistości.
Tutaj poniżej wrzucam zrzut ekranu, żeby było wiadomo o co chodzi. XD
https://www.fotosik.pl/zdjecie/510efe0d309d44d1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?