KaJoFCB
Dołączył/a: luty 2014
Kalisz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie miał dużo roboty bramkarz Niemiec. Niemcy 60 - 70 % posiadania piłki, milion podań, gra po obwodzie, czasami z nerwów jak widać, że nie idzie to długa piła do przodu i może coś wpadnie. Serbowie dobrze ustawieni i wyczekują na kontrę i coś tam próbują ze stałych fragmentów gry, raczej się nie na nastawiają na otwarty football z Niemcami.
1
Trzeba kupić za 19,99 w necie
0
Póki Loew jest trenerem to nic się nie zmieni.
0
Póki co Niemcy zamykają mecz na połowie Serbii i wymieniają podania po obwodzie, a Serbia liczy na kontrę czy stałe fragmenty gry bo otwartej piłki nie zagrają z Niemcami.
18
Nie ma; Sane, Werner, Havertz, Kimmich, Gundogan, Brandt. Na ławce Reus, Kroos, Goretzka. Takie tam chłopaki z okręgówki. :D
31
Ten mecz już się skończył wynikiem 3:0
0
https://www.footybite.com/football/germany-vs-serbia-live-stream/
0
Ja go nie widzę w składzie. Widzę Milika i Lewego, a Piątek mi jakoś nie pasuje.
0
Jovic gol z Niemcami :)
2
Piątek nie zagra.
0
Narcos, Narcos: Meksyk, El Chapo, Dom z papieru, Stranger Things, Detektyw, House of Cards, Gra o Tron, Dark i jeszcze coś tam by się znalazło.
0
Znowu brak Ter Stegena w bramce Niemiec. Raczej Ter Stegen nie ma co jeździć na kadrę bo już raczej w niej nie zagra.
0
Gdzie można obejrzeć dzisiaj w internecie mecz Niemców?
1
Przy obecnym szkoleniu młodzieży w Polsce to raczej nie. Piątek jest dużo słabszy od np. takiego Jovicia który gra prawie tak jak Suarez i jego bym widział w przyszłości u nas na "dziewiątce" , a Zielińskich wśród zawodników z Hiszpanii, Francji, Holandii, Niemiec i innych topowych reprezentacji jest kilkadziesiąt, którzy nawet się nie łapią do swoich narodowych reprezentacji bo jest tak duża konkurencja, a w takiej reprezentacji Polski zawodnicy pokroju:
Carlosa Solera, Rodriego, Pablo Fornalsa, Marca Roci, Fabiana u nas tacy zawodnicy grali by w 1 składzie w dorosłej kadrze, a oni się tłuką w młodzieżówkach i raczej jeszcze trochę nie będą grali w 1 drużynie Hiszpanii. Takich zawodników jest pełno, a reprezentacji Polski brakuje więcej takich zawodników pokroju Lewego, Szczęsnego, Zielińskiego czy w ostatnim czasie Piątka. Jakbyśmy mieli w kadrze zawodnika pokroju np. De Bruyne, Eriksena, Hazarda czy np. Ramosa to ta kadra by wyglądała super.
0
Raczej nie, bo w reprezentacji Niemiec stoi Manuel Neuer bo tak powiedział Joachim Löw.
0
Przydałby się jeszcze jeden gol i wtedy mogą sobie tak grać na chodzonego. :) Piłkarzom to by dało spokój i mogli by bardziej odpocząć.
0
Komentarz usunięty
0
Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i narzekać bo jest na co narzekać. Mi się np. nie podoba gra Barcelony i to jest moim zdaniem słabe, że drużyna się męczy z 19 drużyną w tabeli i nie potrafi zamknąć meczu w 45 minut. Barcelona pod wodzą EV może punktuje, ale traci dużo goli, nie gra atrakcyjnej piłki i często jest nieskuteczna z takimi słabymi przeciwnikami jak Rayo bo gra za wolno i bez pomysłu.
0
Lubię ludzi którzy przez internet wiedzą co robi osoba po drugiej stronie monitora. Zawsze się zastanawiałem skąd ludzie w internecie wiedzą, że inni "płaczą". Jakieś kamerki szpiegowskie?
0
Komentarz usunięty
1
Póki co to jest tylko 1:1 z 19 drużyną w tabeli. Gdzie jest Barca która potrafiła pokonać np. Osasunę 8:0 ?
0
Z taką grą to nie wiem czy taki spokój. Jak my nie potrafimy pokonać jakiegoś Rayo to jak mamy grać z Betisem, Atletico?
0
Zero pomysłu na cokolwiek w tym meczu. Żadnego elementu zaskoczenia, żadnego strzału z dystansu, zerowa prędkość rozgrywania. Z takim tempem grania to nawet drużyna z polskiej ligi by się umiała dobrze ustawiać i przesuwać. Jak będziemy grali tak z Lyonem w środę to może być ciężko z awansem.
0
Mogę się o założyć, że w meczu z Lyonem obie drużyny strzelą gola. Patrząc na cały sezon i ile Barca traci goli to jest więcej niż pewne, że Lyon coś strzeli.
4
Lyon na 100 % strzeli gola na Camp Nou... Lyon ma lepszy atak, lepszą pomoc, lepszego bramkarza i obronę. Patrząc co się dzieje w tym sezonie LM to wszystkiego trzeba się spodziewać patrząc ile Barca traci goli na Camp Nou. Takie Rayo to powinno być wyjaśniane 6 - 8 do zera i powinni z płaczem schodzić z boiska. Stracić gola z takimi ogórkami.
0
Ja lecę z FanClub Barca Polska i leci 60 osób :)
Miejsce mam Lateral 1 albo 2
0
Nie mam jeszcze biletu, ale mam opłacony cały wyjazd już. We wtorek mam wylot z Modlina.
0
I tak bym wolał Grimaldo.
0
Chyba to zgłoszę do EA. Może usuną stadion Realu z możliwych obiektów rozgrywania meczy finałowych.
3
Grając karierę FC Barceloną w FIFIE 19 zaskoczył mnie "niski" "realizm" tej gry. Doszedłem do finału Pucharu Króla który rozgrywałem z Atletico Madryt i co mnie zdziwiło najbardziej? Stadion na którym rozegrałem mecz finałowy. Jednak w FIFIE nie mają takich problemów ze stadionem jak w rzeczywistości.
Tutaj poniżej wrzucam zrzut ekranu, żeby było wiadomo o co chodzi. XD
https://www.fotosik.pl/zdjecie/510efe0d309d44d1