KaJoFCB
Dołączył/a: luty 2014
Kalisz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ten mecz pokaże jak wyglądamy przed meczem z Lyonem który obejrzę osobiście na Camp Nou bo już we wtorek wylot do Barcelony z FCBP :)
0
Manchester City jeszcze też nie awansował. Liverpool też jest awansu nie ma
0
Lepszy jest Grimaldo ;)
0
Ja grałem dużo w NHL 09 na PC bo to była ostatnia część na PC. NHL wychodzi tylko na konsole. Jakbym miał konsolę to bym kupował każdą część jak FIFE :)
0
Juventus na 85 % odpadnie. Atletico nie da sobie strzelić 3 goli. Mają Oblaka, Godina, Gimeneza i bardzo dobrze grają w obronie i mało goli tracą.
0
Barca sporo goli traci na Camp Nou i mam nadzieję, że podejdą do meczu bardzo poważnie i go wygrają.
0
Ktoś ma jakieś linki do streamów ?
0
Nawet lekarze w Barcelonie tak szybko nie wiedzą :D
0
A co on jest jak C-3PO z Gwiezdnych Wojen? :D
0
Valverde gra przecież na boisku :)
0
Tutaj niektórzy nie rozumieją, że Arturo Vidal to zawodnik ofensywny jak Paulinho, a nie gościu do grania w defensywie jak Sergio Busquets. Po co nam w pomocy trzech gości od ofensywy, a kto będzie bronił jakby zdjął Busiego.
1
To było oczywiste, że nie wejdzie ofensywny pomocnik za defensywnego. :)
0
Po kontuzji jest.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Narazie jest tylko jedna kartka w meczu i bardzo zasłużona i moim zdaniem sędzia dobrze póki co sędziuje.
0
Za co znowu VAR?
0
Nie tylko Real Madryt wychwalają, a o stadionie mówili akurat przy okazji mówienie o kibicach Barcelony których jest więcej po za murami stadionu. Chwalić stadion Realu Madryt to tak jakby powiedzieć, że Ferrari jest piękne. Nie widzę tutaj żeby komentatorzy się zachwycali tylko Realem...
0
Sędzia nie jest w stanie stwierdzić czy było celowe i jakby to widział to dałby żółtą.
3
VARU nie można używać w sytuacji kiedy zawodnik może dostać żółtą kartkę. To nie było na czerwoną, a sędzia nie mógł prosić o VAR. VARU się używa do dużych kontrowersji, spalonych, nieuznanych goli, czerwonych kartek, a nie do tego, że ktoś leży na murawie.
0
Uderzył go w twarz
0
Nie każda ręką to rzut karny.
0
Cofał rękę i nie miał wpływu, że dostał piłką w rękę.
1
Nie było ręki. Po co ma sprawdzać?
0
Remisowy. Real Madryt ma tylko goli więcej strzelonych
0
Barcelona ma lepszych piłkarzy od Realu Madryt i graliśmy bez Messiego nie raz i dobrze to wyglądało.
1
Nie ma tragedii. Lepiej niż w środę.
0
Dobrze, że oglądam na Canal Plus :)
0
Gramy bez nikogo póki co
1
Real gra pressingiem i to na Barcelonę starczy. Barca od kilku sezonów nie ma tempa
0
Na Barce EV dużo nie trzeba. Podchodzimy wyżej gramy agresywnie i Barca się gubi.