3

Ten mecz pokaże jak wyglądamy przed meczem z Lyonem który obejrzę osobiście na Camp Nou bo już we wtorek wylot do Barcelony z FCBP :)

0

Manchester City jeszcze też nie awansował. Liverpool też jest awansu nie ma

0

Lepszy jest Grimaldo ;)

0

Ja grałem dużo w NHL 09 na PC bo to była ostatnia część na PC. NHL wychodzi tylko na konsole. Jakbym miał konsolę to bym kupował każdą część jak FIFE :)

0

Juventus na 85 % odpadnie. Atletico nie da sobie strzelić 3 goli. Mają Oblaka, Godina, Gimeneza i bardzo dobrze grają w obronie i mało goli tracą.

0

Barca sporo goli traci na Camp Nou i mam nadzieję, że podejdą do meczu bardzo poważnie i go wygrają.

0

Ktoś ma jakieś linki do streamów ?

0

Nawet lekarze w Barcelonie tak szybko nie wiedzą :D

0

A co on jest jak C-3PO z Gwiezdnych Wojen? :D

0

Valverde gra przecież na boisku :)

0

Tutaj niektórzy nie rozumieją, że Arturo Vidal to zawodnik ofensywny jak Paulinho, a nie gościu do grania w defensywie jak Sergio Busquets. Po co nam w pomocy trzech gości od ofensywy, a kto będzie bronił jakby zdjął Busiego.

1

To było oczywiste, że nie wejdzie ofensywny pomocnik za defensywnego. :)

0

Po kontuzji jest.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Narazie jest tylko jedna kartka w meczu i bardzo zasłużona i moim zdaniem sędzia dobrze póki co sędziuje.

0

Za co znowu VAR?

0

Nie tylko Real Madryt wychwalają, a o stadionie mówili akurat przy okazji mówienie o kibicach Barcelony których jest więcej po za murami stadionu. Chwalić stadion Realu Madryt to tak jakby powiedzieć, że Ferrari jest piękne. Nie widzę tutaj żeby komentatorzy się zachwycali tylko Realem...

0

Sędzia nie jest w stanie stwierdzić czy było celowe i jakby to widział to dałby żółtą.

3

VARU nie można używać w sytuacji kiedy zawodnik może dostać żółtą kartkę. To nie było na czerwoną, a sędzia nie mógł prosić o VAR. VARU się używa do dużych kontrowersji, spalonych, nieuznanych goli, czerwonych kartek, a nie do tego, że ktoś leży na murawie.

0

Uderzył go w twarz

0

Nie każda ręką to rzut karny.

0

Cofał rękę i nie miał wpływu, że dostał piłką w rękę.

1

Nie było ręki. Po co ma sprawdzać?

0

Remisowy. Real Madryt ma tylko goli więcej strzelonych

0

Barcelona ma lepszych piłkarzy od Realu Madryt i graliśmy bez Messiego nie raz i dobrze to wyglądało.

1

Nie ma tragedii. Lepiej niż w środę.

0

Dobrze, że oglądam na Canal Plus :)

0

Gramy bez nikogo póki co

1

Real gra pressingiem i to na Barcelonę starczy. Barca od kilku sezonów nie ma tempa

0

Na Barce EV dużo nie trzeba. Podchodzimy wyżej gramy agresywnie i Barca się gubi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?