KaJoFCB
Dołączył/a: luty 2014
Kalisz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gościu ma tylko taki plus, że umie grać plecami do bramki i nic poza tym.
0
Za 120 mln to bardzo dobra cena. Czemu nie?
0
Trudno. Niech każdy klub wygra w ciągu 10 lat siedem razy mistrzostwo kraju, 6 razy puchar kraju, 6 razy superpuchar kraju i inne. Trzeba być dumnym z tego klubu i niedługo jest kolejny sezon i kolejne wyzwania. Porażka z Liverpoolem się zdarzyła i czasu się nie cofnie. Taki Liverpool wygrał ostatnio mistrzostwo Anglii w 1990 roku i za szybko znowu go nie wygrają.
0
Na jedno wychodzi.
2
Derby Londynu w finale Ligi Europy i derby Londynu w finale Superpucharu Europy. ;)
0
Czekam na filmiki z tych karnych. :D Bo jeszcze tak silnego strzału w nogi bramkarza nie widziałem.
1
Po meczu. :D Proszę się rozejść. :D Dziękuje dobranoc.
0
To pokaż mi 10 innych takich karnych. Z całej siły pomiędzy nogi bramkarza w środek bramki.
0
Hahahahaha ;D Jaki ku** karny ^^ W środek ^^ Jeszcze takiego karnego nie widziałem. :D
1
Kepa obecnie lepszy bramkarz niż De Gea.
1
1000 euro gąbek na NK.
0
Odstaw już tą FIFE bo to gówno...
4
Nikt bardziej w tym sezonie nie zasługuje na Złotą Piłkę niż Messi. Jeszcze niech dorzucą Puchar Króla i będzie kolejny dublet. Złoty But będzie jego. Kto inny jak nie on?
0
O ile go dopuszczą do strzału.
0
Chelsea ma lepszego bramkarza moim zdaniem.
0
Nie mają zmian już.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Patrząc ile on ma kasy to ja też bym to wykorzystał. :D Kupił by jakiegoś dobrego kebaba i bym tylko jadł. :D
3
PK trzeba wygrać.
1
Call of Duty Black Ops IV, FarCry 5, Battlefield 1 i V. Jak masz z kim pograć to jeszcze fajne może być Sea of Thieves, State of Decay 2, Strange Brigade albo World War Z.
0
Wszedł Higuain w dogrywce już.
0
Mój wuja kiedyś uderzył sarnę 300 metrów od domu i policja przyjechała i powiedzieli, że mogą tylko notatkę sporządzić, że samochód uległ uszkodzeniu w wyniku zderzenia tego dnia i tego z sarną. Przydatne przy sprzedaży samochodu i jak ktoś powie, że był bity samochód i wtedy można pokazać, że uderzona była sarna. Na odszkodowanie jak nie masz AC to nie ma co liczyć za bardzo bo sarna to jest zwierzę bez właściciela. Inaczej jest z psem/kotem bo kogoś można pociągnąć, że nie upilnował i biegał po drodze.
0
Widziałem, że już jest na Netflixie, ale nie oglądałem żadnego odcinka nigdy.
0
Pewnie przewidział, że znowu będą jaja i tak nie zejdzie i odpuścił.
0
Czekamy na rzuty karne i powtórkę na linii Kepa - Sarri :)
0
Griezman 120 mln tylko.
1
Lepszy byłby Saul. Jest to zawodnik taki box to box. Młody, dobrze rozgrywa, dobrze ułożona lewa noga z dobrym strzałem z daleka, ale raczej poniżej 100 mln go nie puszczą.
0
Przydałby się za Rakiticia taki Saul z Atletico i ogólnie Allan za Busquetsa
0
Trener Ajaxu? Trener Tottenhamu?