KaJoFCB
Dołączył/a: luty 2014
Kalisz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Czemu Vallejo nie dostał czerwonej kartki ? Przepisy się zmieniły i teraz wolno wchodzić wyprostowaną nogą w piszczel?
3
@urbie999 Vettel nie powinien wracać na linię wyścigową toru tylko na lewą stronę i puścić Hamiltona. Hamilton prawie w niego uderzył, a Vettel nie zostawił mu miejsca. Kara słuszna dla Niemca.
0
@kielon93 Kupili już Hazarda, Militao, Jovicia. Ofensywa teraz idzie na Pogbę, Eriksena i Mendiego z Lyonu.
0
Ogląda ktoś mecze Napoli? Jak gra u nich ten Fabián? Gościu ma dopiero 22 lata, 189 cm wzrostu.
7
Sprzedamy Coutinho, Semedo, Dembele i kogo kupimy ? Na PO nie możemy grać Sergim Roberto bo już widzę jak go Hazard wyprzedza. Na rynku nie ma wielu dobrych prawych obrońców. Kimmich, Arnold, Cancelo,
0
Jeszcze kilka lat i nas Real Madryt zepchnie, a sami będą dominować. Hazard, Pogba, Eriksen, młody Militao, Varane, Jovic, Vinicius. Mają jeszcze w obwodzie Isco, Ceballosa, Bale, Benzeme itd. My kupimy Rodrigo Moreno i Parejo i Felipe Luisa. Będziemy grać starymi Suarezem, Rakiticem, Busquetsem, Pique i Messi też młodszy nie będzie. Dołącza jeszcze Rodrigo, Parejo i Luis i będziemy mieli największą średnią wieku w Europie. My w ogóle nie robimy głośnych transferów pokroju Bale, Ronaldo, Pogba. Takie transfery same się zwracają z koszulek itp.
1
Przegraliśmy walkę o De Ligta... Tak ciężko wydać 80 mln za zawodnika wartego ponad 100. Liverpool go pewnie kupi bo Klopp nie jest głupi.
2
Real kupuje napastnika za 65 mln, a my nie chcemy dać 75-85 mln za środkowego obrońce. Kpina. Kupmy emerytów.
6
@monsterrize Do dzielnicy Barcelony; Eixample i do jej charakterystycznego układu ulic i do słów Antoniego Gaudiego: „jeśli nie zrobiono czegoś wcześniej, to najlepszy powód, by zrobić to teraz”. Ogólnie projekt koszulki fajny i w końcu coś nowego. Koszulka może nie ma pasów, ale jest nie mniej powiązania z miastem i klubem od pozostałych.
0
Za De Ligta to niech płacą i 100 mln. Muszą go kupić.
0
De Ligt to podstawa i zaraz po De Jongu to powinno być drugie wzmocnienie. Chciałbym żeby Umtiti wrócił do formy z MŚ i grał razem z De Ligtem. Francuz lewonożny, Holender prawonożny i fajnie by się uzupełniali. W obwodzie został by coraz starszy Pique i Leglet. Todibo dać na wypożyczenie. Kupić jeszcze Griezmanna i liczyć na bardzo dobrą formę Countinho i Dembele. Ewentualnie jeszcze sprzedać Cillesena i kupić jakiegoś drugiego bramkarza. Zostaje jeszcze kwestia solidnego zmiennika dla Jordiego Alby i skład będzie kompletny na nowy sezon. Zastanawiam się czemu tylko Barcelona nie chce negocjować ceny De Ligta bo za takiego piłkarza nie chodzi o 10 - 20 mln więcej. Bo czy damy za niego 70 czy 90 to bez różnicy, zawodnik jest wart każdych pieniędzy i powinien być priorytetem.
0
@Baaarca95 Przegrali jak frajerzy... Mieli mecz pod kontrolą. Jak Barca z meczu z Liverpoolem. Kur*** tak spie**
3
Barcelona z nieba do piekła... Co oni robią z tym Vardarem...
3
Odejdzie Coutinho, Dembele, Malcom i nie wiem kto będzie grał.
0
Brak odpowiedniego zmiennika i wychodzi później cały sezon w nogach i zawodnik nie ma świeżości, niech biorą za darmo tego Felipe Luisa i Alba będzie miał więcej odpoczynku. Kupić jeszcze Griezmanna, Luisa, przyjdzie De Jong i postarać się o De Ligta i dawać więcej szans Cucurelli, Alenie, Wague, Puigowi, Todibo i wtedy pierwszy skład nie będzie taki wywalony na koniec sezonu.
1
Bezsensowne wymienianie podań, żadnego celnego strzału... Valencia wchodzi na naszą połowę, a my stoimy i czekamy jak nam strzelą gola... Żadnego pressingu...
6
Sommer trochę za dobry na rezerwowego.
3
@Kryystian Gościu dokonał w 1994 potrójnego morderstwa na Florydzie. Możesz sobie poczytaj tutaj więcej. https://elpais.com/politica/2019/05/22/actualidad/1558535763_487400.html
0
@krzychu1526 Ktokolwiek byle nie PIS. :) Też jestem z Wielkopolski.
0
@BarcaFan17 Jovic do Realu Madryt idzie.
0
Można rozpocząć negocjacje za 50 mln. 40 to trochę mało.
0
Można powiedzieć, że gol samobójczy bo bramkarz ku** zbierał grzyby daleko od bramki i chyba zapomniał na jakiej gra pozycji i gdzie powinien stać ...
1
Żenada z taką grą to na finał to nie ma co jechać bo będzie powtórka z Liverpoolem... Podobno mamy wyjść takim samym składem, a grać będziemy z Valencią, a nie jakimiś ogórkami Eibarem.. Starczy chyba już upokorzeń na jeden sezon.
0
To by nie strzelał tylu goli. Podobnie Aduriz.
2
Lyon to najlepsza drużyna na świecie. Nic dziwnego.
0
Jeszcze Tarcze Wspólnoty wygrali.
0
Spoko, pierwszy raz słyszę, ale dzięki za wyjaśnienie. :D
0
Co to jest SKT i G2??
1
Real Madryt szykuje fajnych, młodych piłkarzy Jovic, Mendy, Hazard, Pogba. My póki co jesteśmy w takim miejscu, że nie będziemy się bić o Griezmana i De Ligt bo Barcelona nie zamierza negocjować cen i póki co jedynym nowym piłkarzem jest De Jong. O nowym lewym obrońcy nawet nie słychać.
6
Kto ma być liderem i ciągnąć grę i drużynę jak Messi gra piach? Pique? Taki Griezman to światowy top i zawodnik co z niczego może trafić gola, a goli strzela dużo. Jeszcze śmieszne pieniądze bo tylko 120 mln za zawodnika który ma 28 lat.