KaJoFCB
Dołączył/a: luty 2014
Kalisz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@T_TG Manchetser City gra lepszą i szybszą piłkę od Barcelony.
1
@Kacper1432 I tak go nie kupimy. Za dobry, za tani i za młody dla naszego zarządu.
0
@Kamilos84 Nie mamy i nie będziemy mieli przez kolejne 5 lat.
0
@Mihcim Takie zmiany wymagają czasu, dużego nakładu pieniędzy i poświęcenia kilku sezonów w których można nic nie wygrać.
0
@mientusek1407 Mamy najlepsze przygotowanie fizycznie na świecie. :D Mecz z Liverpoolem w tamtym sezonie to pokazał dobitnie. Jak Robertson i Alexander Arnold biegali, a nasi stali. :D
0
@Shroud To tylko pokazuje jaki mamy w ostatnim czasie żenujący klub i zarząd który nie potrafi wyciągać konsekwencji z podejmowanych błędnych decyzji na przestrzeni lat.
14
Co za bardziej żenujący się robi ten klub z sezonu na sezon. Z każdym kolejnym sezonem gramy co raz gorzej i męczymy się drużynami z którymi kilka lat temu byśmy trafili 5 bramek. Nie ma tempa akcji, błysku u zawodników, chęci do gry.
0
@Libar Tutaj FIFA nie ma nic wspólnego. Zobacz sobie co robił RB Lipsk na wyjeździe w Londynie. Co robiła Barcelona za czasów Guardioli czy Luisa Enrique. Zobacz sobie co gra Bayern z Chelsea na wyjeździe. My nie gramy meczu z topowym klubem na świecie w finale czy półfinale LM, ale gramy ze słabiutkim w tym sezonie Napoli w 1/8 finału i oddajemy jeden celny strzał mając skład za ponad 600 baniek. To samo było w tamtym sezonie z Lyonem na wyjeździe.
0
@myscooter Spodziewałem się 2:0 lub 3:0 i kontroli w meczu i spokoju z tyłu. Barcelona nie potafi zdominować rywala, zamknąć go na połowię i nie zostawić mu żadnych złudzeń kto tu jest lepszy. Napoli nie powinno walczyć tylko widząc dominację Barcy.
0
Do czego to doszło, że FC Barcelona męczy się ze średniakiem pokroju Napoli. Jeszcze nasi grają na stojąco. Są nazwiska w tym klubie i zawodnicy z potencjałem, ale najwidoczniej brakuje tutaj lidera i topowego trenera który by to umiał lepiej ustawić. Bo wiele klubów ma "gorsze" nazwiska na boisku, a grają o niebo lepiej.
0
A Bayern już 3:0...
0
@barteggg08 Lepiej w necie oglądać za free niż płacić 40 zł Polsatowi...
0
@matirix20 Możliwe, że tak. Valverde nie jest napewno szybszy od Dembele.
0
@kiper09 6 zmian było to nie ma co się dziwić. Pisałem, że doliczy 3 - 4 minuty.
0
@DanielOOL Jak klepnie to uwierzę.
0
@kiper09 Póki co nie było dużo przerw w drugiej połowie. Doliczy 3- 4 minuty.
1
@HolyGoalie97 Kurtuła to nigdy nie był topowy bramkarz. Jest dobry, ale to nie poziom Oblaka czy Ter Stegena czy jeszcze kilku innych.
0
@tobiasson92 Tak samo szkoda jego jak każdego innego piłkarza. Szkoda Andre Gomesa, Suareza, Dembele i każdego piłkarza z kontuzją.
0
Jeszcze Real nie przegrał. Poczekajmy jeszcze te 10 minut. :D
0
"Kurtuła" to niezły ręcznik. :D Jak nie wpuszcza po krótkich to się nie potrafi ustawić. XD
0
Nie wiem po co w Realu Madryt gra ten Marcelo. Gościu nigdy nie był dobry, a teraz to się nadaje na ławkę.
0
Patrząc jak Levante wychodzi z połowy i gra w trójkątach i utrzymuje się czasami przy piłce na tle Realu Madryt to śmiało można powiedzieć, że u nas w lidze polskiej by powalczyli o mistrzostwo kraju.
0
Weźcię zakopcię tych śmiesznych piłkarzy, trenera i ten śmieszny klub ze śmiesznym zarządem na czele. Tej drużynie nie chce się grać w piłkę nożną i biegać. Oni myślą, że na stojąco wygrają mecz i przeciwnik się położy. Przyjdzie LM i zagramy dwumecz z Napoli i trochę przypał będzie odpaść już w 1/8 finału, ale z taką grą i bez biegania i walki do końca i nie odpuszczania nie wygramy nawet z Napoli. Może trzeba zając 5 - 6 miejsce w lidze żeby zagrać w LE i zdobyć jakieś europejskie trofeum ?
0
Zapowiada się sensancja w PK dzisiaj. Real Madryt odpadnie z pucharu, Barcelona wcale nie jest faworytem do awansu grając na trudnym terenie. Villareal i Valencia już odpadły.
0
Można wyłączyć. :D
1
Czemu u nas w klubie nie ma srzałów z dystansu?
0
Mi się bardziej podoba sama gra Milanu niż to klepanie Barcelony. Są podania, są kontry, są strzały z daleka...
0
70 mln za niego to jak za darmo. Gościu jest jednym z najlepszych na swojej pozycji na świecie.
0
Myślałem, że po odejściu Valeverde będzie można obejrzeć dobry mecz Barcy, ale niestety póki co to dalej nie ma czego oglądać. To jest ta sama drużyna co za Valverde, ale oddaje mniej strzałów i wymienia więcej podań do tyłu.
1
@Kettger Prowadzi do tego, że przegramy ligę, puchar i odpadniemy z Napoli z LM.