0

@haryveb944 Man of the match :D

1

Źle to wygląda na obecną chwilę. Czasu jeszcze dużo, a Atletico ciśnie.

4

Za pięknie było.

1

"Mateusz Kunia"

0

Potrójna zmiana Atleti. Simeone rzuca co ma bo już do stracenia nic nie ma. :D

0

Mam nadzieje, że Napoli też tak dostanie. :P Bo Napoli też jest bez szału.

4

Brakuje tylko paru bramek bo 2:1 to żaden wynik.

4

Dani Alves fajnie gra jak na swój wiek. Widać, że została u niego wizja. Szacunek w takim wieku.

10

Ciekawe jak Aubama się zaprezentuje dzisiaj bo jemu nigdy tempa nie brakowało.

0

@Comfortable_ ManU odpadnie :D

0

Marzy mi się żeby jeszcze Barca tak strzeliła z 4 - 5 goli i taki wynik 5:1 lub 6:1.

0

Leverkusen 1:4 :D BVB parodia :D

1

Niech wezmą Paulo Souse z kadry Polski.

1

Patrząc na pracę trenerską Artety, Pirlo, Lamparda to można trochę się obawiać Xaviego w Barcelonie. Chyba by się przydało "większe" nazwisko w środowisku trenerskim. Fajny byłby ktoś kto już coś osiągnął w dużym europejskim klubie lub reprezentacji. Z drugiej strony ciężko od tej kadry coś więcej oczekiwać i tutaj nawet najlepszy trener może nic nie dać.

0

@Sulimo Są ogórki. Dla Polski przy własnych kibicach każdy jest ogórkiem. Po prostu na własne życzenie przegraliśmy mecz.

0

Żenada. Wstyd przed własnymi kibicami i jeszcze do tego ze Słowenią.

0

Bloku u nas nie ma żadnego. Co z tego, że wyrównamy jak nie potrafimy wyjść na prowadzenie.

0

Nasi nie potrafią żadnej piłki przyjać, ani wykonać bloku ..

0

@Sulimo Nie mów, że Ci się podoba porażka z Słowenią u nas. To inaczej się tego nie da nazwać jak żenadą.

0

I tak przegramy . :D

0

Kibice powinni ich wygwizdać bo wstyd.

0

Żenująca się ta nasza kadra w siatkówkę.

0

@hayek Chelsea, Manchester City, PSG, Manchester United, Real Madryt, Atletico

0

Ciekawe co by było jakbyśmy grali z jakimś lepszym klubem. Z Bayernem nie dajemy rady, a gdzie do lepszych klubów.

0

@Bobo25 Nie ma na nim naklejek :D Nie naklejam naklejek na elektronikę, samochody itp. :D

0

@Cariones Teraz mam Lenovo Legion z RTX 3060 i Ryzenem 7 5800H, ale na tego MSI nie mogłem narzekać.

0

Nie chce ktoś kupić laptopa ? Mam 2,5 letniego laptopa MSI na sprzedaż. :P

2

@goldensun VAR działa cały mecz, a nie tylko jak sędzia główny pójdzie obejrzeć do "telewizorka". Po to sędziowie mają słuchawki i mikrofony, żeby się komunikować.

0

Można iść spać. :D

0

Żółta za to :D haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?