KaJoFCB
Dołączył/a: luty 2014
Kalisz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@haryveb944 Man of the match :D
1
Źle to wygląda na obecną chwilę. Czasu jeszcze dużo, a Atletico ciśnie.
4
Za pięknie było.
1
"Mateusz Kunia"
0
Potrójna zmiana Atleti. Simeone rzuca co ma bo już do stracenia nic nie ma. :D
0
Mam nadzieje, że Napoli też tak dostanie. :P Bo Napoli też jest bez szału.
4
Brakuje tylko paru bramek bo 2:1 to żaden wynik.
4
Dani Alves fajnie gra jak na swój wiek. Widać, że została u niego wizja. Szacunek w takim wieku.
10
Ciekawe jak Aubama się zaprezentuje dzisiaj bo jemu nigdy tempa nie brakowało.
0
@Comfortable_ ManU odpadnie :D
0
Marzy mi się żeby jeszcze Barca tak strzeliła z 4 - 5 goli i taki wynik 5:1 lub 6:1.
0
Leverkusen 1:4 :D BVB parodia :D
1
Niech wezmą Paulo Souse z kadry Polski.
1
Patrząc na pracę trenerską Artety, Pirlo, Lamparda to można trochę się obawiać Xaviego w Barcelonie. Chyba by się przydało "większe" nazwisko w środowisku trenerskim. Fajny byłby ktoś kto już coś osiągnął w dużym europejskim klubie lub reprezentacji. Z drugiej strony ciężko od tej kadry coś więcej oczekiwać i tutaj nawet najlepszy trener może nic nie dać.
0
@Sulimo Są ogórki. Dla Polski przy własnych kibicach każdy jest ogórkiem. Po prostu na własne życzenie przegraliśmy mecz.
0
Żenada. Wstyd przed własnymi kibicami i jeszcze do tego ze Słowenią.
0
Bloku u nas nie ma żadnego. Co z tego, że wyrównamy jak nie potrafimy wyjść na prowadzenie.
0
Nasi nie potrafią żadnej piłki przyjać, ani wykonać bloku ..
0
@Sulimo Nie mów, że Ci się podoba porażka z Słowenią u nas. To inaczej się tego nie da nazwać jak żenadą.
0
I tak przegramy . :D
0
Kibice powinni ich wygwizdać bo wstyd.
0
Żenująca się ta nasza kadra w siatkówkę.
0
@hayek Chelsea, Manchester City, PSG, Manchester United, Real Madryt, Atletico
0
Ciekawe co by było jakbyśmy grali z jakimś lepszym klubem. Z Bayernem nie dajemy rady, a gdzie do lepszych klubów.
0
@Bobo25 Nie ma na nim naklejek :D Nie naklejam naklejek na elektronikę, samochody itp. :D
0
@Cariones Teraz mam Lenovo Legion z RTX 3060 i Ryzenem 7 5800H, ale na tego MSI nie mogłem narzekać.
0
Nie chce ktoś kupić laptopa ? Mam 2,5 letniego laptopa MSI na sprzedaż. :P
2
@goldensun VAR działa cały mecz, a nie tylko jak sędzia główny pójdzie obejrzeć do "telewizorka". Po to sędziowie mają słuchawki i mikrofony, żeby się komunikować.
0
Można iść spać. :D
0
Żółta za to :D haha