1

@koksik2700 Prędzej strzeli sobie kulkę w łeb jak Hitler, albo go wyciągną pod wyrok sądu. Putin nie działa sam w swoich decyzjach i wydaje mi się, że w jego małym kręgu są ludzie chociaż trochę bardziej "rozważni" od niego samego.

12

@gumaz Czyli na celowniku Rosji będą wszyscy ? Bo za transfer uzbrojenia na Ukrainę jest odpowiedzialne całe NATO i całe UE.

0

@Kusco15 Kwestia czasu jak i na Serbię nałożą takie same sankcje jak na Białoruś czy Rosję.

1

@Guess Był na spalonym i brał udział w akcji trzymając Jamesa. Nic tu do poprawy nie ma, książkowy spalony.

2

@DaPidejpi Putina nie obchodzą straty w ludziach. Dla niego czy zginie 100 tys. czy 400 tys. czy 1000 to jest to samo. Ludzie protestują w Rosji to ich zamykają w więzieniu. Putin nawet wyborów nie musi organizować. Po co mu jacyś zwykli ludzie. Dla Putina armia to mięsno armatnie i tylko mają wykonywać cele.

0

@Kurkmen Już się zajęli. Stację do zamknięcia.

0

@kulek22 Tylko wtedy byłaby wojna światowa. Bo Turcja jest w NATO. Atak na jednego członka NATO to atak na całe NATO, a Putin ma atomówki.

0

@waletpl Co najwyżej Turan może znowu butem rzucić. :D Jak kiedyś w meczu.

3

Dobre losowanie dla Barcy. Pary dosyć mocne i ktoś z Atalanta - Bayer, FC Porto - Lyon i Sevilla - West Ham. Już w 1/8 odpadną trzy dobre kluby które by mogły spokojnie grać w półfinale lub finale.

2

@buszmen UEFA i FIFA powinna wywalić Rosję ze wszystkim rozgrywek.

4

Nie ma faulu. Masakra

0

@PatrychoO To nie jest gol Ter Stegena tylko obrony.

0

Krycie level B - klasa haha :D Mistrzostwo Świata haha :D

0

@Joe_Pesci Nie wiem co Ty gadasz .... VAR to jest mistrzostwo świata. Gdyby nie VAR to było by 3:2, a nie 3:0 ...

1

@Antimadridista_WR Tak. Napoli to średniak w Europie. Tak samo jak Sevilla, Lazio, Roma itd.

2

Jak my nie potrafimy pokonać średniaka pokroju Napoli to nie ma co się łudzić, że wygramy te rozgrywki. Na własnym stadionie, pierwsza połowa i już w dupe.

0

Wstyd. Masakra.

0

Fajny pressing, podania, odbiór wysoko i na tym się kończy. Dobiegamy do bramki Napoli i nie ma pomysłu.

1

@Robert_Kubica Kontuzja kolana

0

@PatrychoO To już lepiej kupić Isaka czy Oyarzabala z Realu Sociedad. Tańsi i znają ligę i mniejsze ryzyko niewypału.

4

@dafik85 Z Modricem, Krossem i Casemiro którzy razem mają 300 lat.

1

@Firestone Legia Warszawa podobno chce Carlo. U nas na stadionach podobno jest jeszcze sporo miejsca pod krzesełkami na gumy do żucia.

1

@PatrychoO Ja dzisiaj mecz PSG z Realem oglądałem z opóźnieniem 3,5 minuty względem flashscore. :D Kto patrzy na opóźnienia. :D

1

Ogólnie walić LM, od tego sezonu najważniejsza LE. ^^

1

@DaPidejpi Ja nawet butelki mojego kraftowego piwa nie otworzyłem bo to piwo więcej warte niż ten mecz. Żałuje, że nie pograłem w DL2, albo od początku nie oglądałem City. Ancelotti i Pochettino mogą razem co najwyżej Legię trenować. Dwa kluby co grają jak ogóry.

4

Mbappe po takim meczu Realu już chyba wie, że lepiej zostać w PSG i zdobywać co roku 2 - 3 trofea. :D

1

@zaiks Jak Mbappe widzi taki Real bez jaj to mówi "pie** nie idę tam bo grają jak Legia" :D

1

@Ayattar Nikt nie chce pracować w PiSie :D

2

@norbi77 Ja oglądam na Canal + po francusku. :D

0

@malicinho Jakby był top to by nie grał w takim klubie jak PSG. :D Już bym wolał Kante niż Verattiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?