KaJoFCB
Dołączył/a: luty 2014
Kalisz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie było ręki kur***..
0
Nie było karnego, w Premier League ten Son by jeszcze dostał żółtą za symulkę.
0
@Bartek_C Bo Barcelona jest cienka. Oglądałem Liverpool i Manchester City i jak się widzi Barce to ręce opadają.
0
Levante formacja 5-3-2, a podczas meczu pewnie będzie 8-1-1 lub 8-2-0. Szykuje się ciężki mecz z przeciwnikiem który nie chce grać w piłkę.
1
Miał być spacerek, a jest walenie głowa w mur i z każda minuta spada szansa na bardzo ważne 3 punkty. To jest mecz nawet o 6 punktów.
5
Fajnie jak Leeds by spadło z ligi, wtedy aktywuje mu się klauzula odejścia za 25 mln, a za taką kasę 25 lat piłkarz to jak za darmo.
0
Gdzie można obejrzeć mecz Ligi Mistrzyń ? Barca - Real ?
16
Gościu przychodzi za darmo i za miarę sensowna pensje.
5
@george321213 Ja liczę bardziej na drugiego Yaye Toure, a nie Paulinho. Narodowość się zgadza. Silny i wytrzymały czołg na środek pola który może biegać od bramki do bramki.
0
@taris Po prostu losuje się gospodarza i gościa finału.
0
@TheNekro94 Bayern raczej 60 %, City 100%, Liverpool 80%, a Real 50 %
1
@cules100pro Jeszcze nie wylosowali
0
Materace z Man. City
0
Chelsea - Real :P
0
@marcinK0000 Viaplay losowanie LK i LE, strona uefa.tv, a LM chyba Polsat Sport Premium
0
@Janas11224 Wystarczy mieć Firefoxa i dobrego Adblocka i nie ma żadnego quizu i reklam. :D
2
@Medium Barca to obojętnie bo z każdym musi wygrać. Na papierze nie ma lepszego klubu od Barcy. Będzie się liczyła forma dnia i zaangażowanie piłkarzy i ustawienie klubu przez trenera. Bo Barca pewnie ma sama więcej pucharów niż wszystkie kluby razem wzięte, oprócz Rangersów bo oni sobie nabili w Szkocji razem z Celtikiem.
0
Real Madryt trafi dzisiaj pewnie na Villareal, Atletico, albo Benfice.
0
@TheNekro94 Pewnie w VIAPLAY.
1
Walić El Clasico. Mecz nie ma żadnego wpływu na mistrzostwo bo Sevilla i tak nie dogoni Realu, a dla Barcy najważniejsze jest wygranie LE w tym sezonie i zajęcie miejsca 2 - 4 w lidze. El Clasico potraktował bym tylko jako test dla piłkarzy i Xaviego w jakim miejscu się obecnie znajdują i jakie mamy ewentualnie szanse w przyszłym sezonie w walce o LM z najlepszymi jak Bayern, Manchester City itp.
0
@Octane Jaki model tej Meridy ?
0
@Tomo1989 U mnie raczej to 90 % asfalt, a 10 % inne drogi. Też mieszkam na wiosce to nie mam tutaj ścieżek rowerowych, chodników itp. Raczej są to drogi asfaltowe przez wioski, trochę drogi polne i lasy.
3
@gravis_jg Wydaje mi się, że za słaby na Barce i nie ma paszportu UE, a skrzydła mamy obsadzone.
0
Zna się ktoś tutaj na rowerach ? Bo chciałbym kupić rower w przedziale cenowym 1900 - 2300 zł do sporadycznych przejażdżek głównie po asfalcie i może czasami po mniej równych drogach brukowych i drogach leśnych. Trochę trzeba wyjść z domu i się poruszać, a rower będzie idealny, a zbliża się też wiosna i jest co raz cieplej. Może mi ktoś doradzi jaki model czy na co zwrócić uwagę. Nie planuje jeździć jakiś bardzo dalekich tras.
1
Patrząc na kluby jakie rozstały to Barca musi wygrać. Bo co to są za kluby jak Eintracht, Braga, Rangers, West Ham, Atalanta czy Lyon ? Poza Rangersami reszta klubów to są kluby które nawet nie mogą powalczyć o mistrza w swojej lidze bo są to średniaki ligowe, albo kluby które mają aspiracje do gry najwyżej w Lidze Europy czy Lidze Konferencji. Nie wiem czy wszystkie kluby razem wzięte mają chociaż tyle pucharów wygranych co sama Barcelona, a od momentu przejęcia przez Xaviego jest dużo lepiej z grą i Barca musi wygrać LE żeby chociaż w minimalnym stopniu zrekompensować odpadnięcie z LM.
0
I Benfica przegrywa 0:1 z Vizelą. Masakra. :D
1
@P33ck On chce grać jeszcze na MŚ 2026 bo sam tak powiedział.
9
@Peszko07 Tak, tak jak było w Boracie. Mają lepszy potas. :p Inaczej niż te dupki Uzbekistan. :D Teraz mi się tak przypomniało jak wspomniałeś o potasie.
0
Ogląda ktoś Benfica - Vizela ?
0
@Arkon Wydaje mi się, że Lech wygra PP, a spadnie Termalika i Wisła Kraków i ktoś jeszcze. Może Łęczna.