0

Nie było ręki kur***..

0

Nie było karnego, w Premier League ten Son by jeszcze dostał żółtą za symulkę.

0

@Bartek_C Bo Barcelona jest cienka. Oglądałem Liverpool i Manchester City i jak się widzi Barce to ręce opadają.

0

Levante formacja 5-3-2, a podczas meczu pewnie będzie 8-1-1 lub 8-2-0. Szykuje się ciężki mecz z przeciwnikiem który nie chce grać w piłkę.

1

Miał być spacerek, a jest walenie głowa w mur i z każda minuta spada szansa na bardzo ważne 3 punkty. To jest mecz nawet o 6 punktów.

5

Fajnie jak Leeds by spadło z ligi, wtedy aktywuje mu się klauzula odejścia za 25 mln, a za taką kasę 25 lat piłkarz to jak za darmo.

0

Gdzie można obejrzeć mecz Ligi Mistrzyń ? Barca - Real ?

16

Gościu przychodzi za darmo i za miarę sensowna pensje.

5

@george321213 Ja liczę bardziej na drugiego Yaye Toure, a nie Paulinho. Narodowość się zgadza. Silny i wytrzymały czołg na środek pola który może biegać od bramki do bramki.

0

@taris Po prostu losuje się gospodarza i gościa finału.

0

@TheNekro94 Bayern raczej 60 %, City 100%, Liverpool 80%, a Real 50 %

1

@cules100pro Jeszcze nie wylosowali

0

Materace z Man. City

0

Chelsea - Real :P

0

@marcinK0000 Viaplay losowanie LK i LE, strona uefa.tv, a LM chyba Polsat Sport Premium

0

@Janas11224 Wystarczy mieć Firefoxa i dobrego Adblocka i nie ma żadnego quizu i reklam. :D

2

@Medium Barca to obojętnie bo z każdym musi wygrać. Na papierze nie ma lepszego klubu od Barcy. Będzie się liczyła forma dnia i zaangażowanie piłkarzy i ustawienie klubu przez trenera. Bo Barca pewnie ma sama więcej pucharów niż wszystkie kluby razem wzięte, oprócz Rangersów bo oni sobie nabili w Szkocji razem z Celtikiem.

0

Real Madryt trafi dzisiaj pewnie na Villareal, Atletico, albo Benfice.

0

@TheNekro94 Pewnie w VIAPLAY.

1

Walić El Clasico. Mecz nie ma żadnego wpływu na mistrzostwo bo Sevilla i tak nie dogoni Realu, a dla Barcy najważniejsze jest wygranie LE w tym sezonie i zajęcie miejsca 2 - 4 w lidze. El Clasico potraktował bym tylko jako test dla piłkarzy i Xaviego w jakim miejscu się obecnie znajdują i jakie mamy ewentualnie szanse w przyszłym sezonie w walce o LM z najlepszymi jak Bayern, Manchester City itp.

0

@Octane Jaki model tej Meridy ?

0

@Tomo1989 U mnie raczej to 90 % asfalt, a 10 % inne drogi. Też mieszkam na wiosce to nie mam tutaj ścieżek rowerowych, chodników itp. Raczej są to drogi asfaltowe przez wioski, trochę drogi polne i lasy.

3

@gravis_jg Wydaje mi się, że za słaby na Barce i nie ma paszportu UE, a skrzydła mamy obsadzone.

0

Zna się ktoś tutaj na rowerach ? Bo chciałbym kupić rower w przedziale cenowym 1900 - 2300 zł do sporadycznych przejażdżek głównie po asfalcie i może czasami po mniej równych drogach brukowych i drogach leśnych. Trochę trzeba wyjść z domu i się poruszać, a rower będzie idealny, a zbliża się też wiosna i jest co raz cieplej. Może mi ktoś doradzi jaki model czy na co zwrócić uwagę. Nie planuje jeździć jakiś bardzo dalekich tras.

1

Patrząc na kluby jakie rozstały to Barca musi wygrać. Bo co to są za kluby jak Eintracht, Braga, Rangers, West Ham, Atalanta czy Lyon ? Poza Rangersami reszta klubów to są kluby które nawet nie mogą powalczyć o mistrza w swojej lidze bo są to średniaki ligowe, albo kluby które mają aspiracje do gry najwyżej w Lidze Europy czy Lidze Konferencji. Nie wiem czy wszystkie kluby razem wzięte mają chociaż tyle pucharów wygranych co sama Barcelona, a od momentu przejęcia przez Xaviego jest dużo lepiej z grą i Barca musi wygrać LE żeby chociaż w minimalnym stopniu zrekompensować odpadnięcie z LM.

0

I Benfica przegrywa 0:1 z Vizelą. Masakra. :D

1

@P33ck On chce grać jeszcze na MŚ 2026 bo sam tak powiedział.

9

@Peszko07 Tak, tak jak było w Boracie. Mają lepszy potas. :p Inaczej niż te dupki Uzbekistan. :D Teraz mi się tak przypomniało jak wspomniałeś o potasie.

0

Ogląda ktoś Benfica - Vizela ?

0

@Arkon Wydaje mi się, że Lech wygra PP, a spadnie Termalika i Wisła Kraków i ktoś jeszcze. Może Łęczna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?