KaJoFCB
Dołączył/a: luty 2014
Kalisz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sau_Ron Jak wyjdziemy z grupy to będzie sukces
0
Barcelona nie umie grać z drużynami które grają w taki sposób jak Sociedad.
0
Dembele i Torres chyba w końcu out.
0
Za wolno i zero ruchu bez piłki.
1
Lewandowski ma piłkę i wszyscy stoją ...
0
@LuQa_ Bo piłka nożna to prosty sport. Wystarczy popatrzeć na Liverpool Klopa. Nie trzeba miliona podań.
0
De Jong faul za faulem...
0
Dają nam piłkę, a my nic z tego nie robimy ....
0
Z taką grą to nic z tego nie będzie.
3
Jest Araujo i będzie Kounde, na ławce Eric Garcia i Pique, Mingueza out i Umtiti out.
1
@adi7adi8 Jaka egzotyczna LM, Bate, Tel-Aviv, Astana... Dawno już takich klubów nie było egzotycznych w fazie grupowej.
2
Koziarze do domu :P Łatwy tie-break.
0
Wstyd jak ten klub się stoczył i sięgnął dna. Nie sądziłem, ze jakiś klub co ciężko go nazwać średnim będzie jechał Barcelonę. Chyba trzeba sprzedać klub szejkom i zrobić drugi Manchester City z dobrym składem i gwiazdami.
0
@Matheu12 Real ledwo awansował z Chelsea. Real i Atletico są słabi.
0
Liczę, ze Eintracht strzeli jeszcze 3-4 gole. Niech w końcu ktoś wyjaśni, ze taktyka Xaviego nic nie daje.
1
@POLAK12345 To pokazuje gdzie naprawdę jest Barcelona.
0
@Matheu12 Wygrywał bo nie grał z drużynami co pressuja. Nie chce wiedzieć co by było gdyby Barca zagrała z Liverpoolem.
0
@jedrek7000 Na taktykę Xaviego wystarczy presing i koniec tiki taki.
3
Xavi nie ma pomysłu na mecz. Dostajemy baty od średniaka ligowego, a my tu marzymy o grze w LM. Liga Mistrzów skończy się 6 meczami w grupie i do domu.
0
@MesQueUnClub_87 Trener Eintrachtu nakrywa czapka Xaviego. Gramy jak nasza kadra.
0
Zero pomysłu Xaviego. Z tym trenerem nigdzie nie zajdziemy.
0
@Jacu327 Raczej trenera nie zmienią bo zdobędzie mistrzostwo Hiszpanii.
0
@Witekk10 Chyba do cyrku. Bo Casemiro nigdzie indziej się nie nadaje.
1
To Casemiro tak poszedł na raz; tym wślizgiem ? Przy pierwszym zwodzie Wernera ?
0
@Janas11224 Mam tak samo. Jak oglądam pilkę nożną to chyba tylko Pepe był gorszy. W żadnym klubie taki dzban nie gra.
19
Ja się dziwię, że żadna instytucja jeszcze dożywotnio nie zawiesiła Casemiro. Większego dzbana przez ostatnie lata w żadnym klubie nie widziałem. Gościu jest średnim piłkarzem, ale najlepszym aktorem, klaunem i symulantem na świecie. Spokojnie by mógl grać Jokera w Batmanie.
0
@Zirike I po meczu pojedzie zagrać w golfa. :D
0
@Hellrider Przecież on nie dostał w rękę, a nawet jak dostał to nie powiększył obrysu ciała i ta ręka w niczym mu nie pomogła bo ręce trzymał przy jajach. Jaka ręka ? Alonso nie miał rąk w powietrzu i nie przyjął ręką.
0
@Thoms94 Ja oglądam na BT Sport 2. Polecam.
4
Marciniak myśli, że sędziuje Legię bo też na biało jak Real i trzeba "przepchnąć". Rękę miał przy ciele i ta ręka w niczym mu nie pomogła...