0

@socha Casemiro jest gorszy od Pepe.

0

@cris2706 Skąd to wiesz ? Real w tym sezonie jest słaby, a PSG od momentu założenia jest słabe.

0

@dafik85 Po co nam Veratti ? Jest kupa dużo lepszych pomocników.

1

@Nazio87 Mógł iść do Manchesteru City, a nie do PSG.

2

Jak ja nie trawię tego Casemiro, jak oglądam piłkę nożną tyle lat to większego dzbana od niego to nie było.

0

@Vane Jak się nie pokażę w LM to nie ma gdzie, bo przecież Ligue 1 to poziom naszej Ekstraklasy tylko trochę z lepszym budżetem.

0

@socha W City nie gra Lewandowski to nie pokażą.

0

Real czy PSG jak awansują dalej to nie mają szans z Manchesterem City czy Bayernem.

0

@JoseArkadioMorales Co z tego, że była siła ? Tak się karnych nie kopie. Karne się wali "szczura" po ziemi w boczną siatkę, albo w okno. Dobry karny to taki, że mówisz bramkarzowi gdzie strzelasz, a piłka i tak wpada do bramy. Karny uderzony przez Messiego był na idealnej wysokości i odległości dla bramkarza, łatwiej się nie da bramkarzowi.

5

Dobra zmiana Desta i Nico.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Filipfcb2000 Grał u Guardioli, ale też jest szkolony w Hiszpanii.

1

Savic jaki cwaniaczek :D

0

@Mr8lack Przecież busquets faulował.

18

Ferran Torres cały mecz walczy i zasuwa.

0

@mientusek1407 z 7 - 8 pewnie tak

0

Carrasco cały mecz szuka fulu i nic sędzia nie robi.

1

@kuz Doliczy 6 - 8 minut.

0

Czerwona za kopnięcie w twarz..

0

Faul był, ale nie w polu karnym. Faul był wcześniej.

16

Był faul przed polem karnym na Torresie ....

2

@Sapos93 Chyba dopiero mecz włączyłeś. FDJ jeden z najlepszych w pierwszej połowie i tym meczu.

0

@qchulainn Bez przesady. Atletico więcej dokłada, a sędzia łyka jak pelikan. Parę żółtych kartek powinni piłkarze Aleti dostać za dyskusje bo po każdym faulu są przy arbitrze całą drużyną prawie.

1

Trzy punkty z Alletico przy jednoczesnej stracie punktów przez Real Sociedad są dzisiaj dużo warte i muszą być.

1

Sędzia już nie ogarnia meczu. Po każdym faulu Barcy całe Atletico przy arbitrze, a kartek nie daje za dyskusje.

0

@POLAK12345 Nie ma to żadnego znaczenia. Kartkę można dostać nawet przed meczem i po meczu. I po gwizdku.

0

Idiotyzm totalny. :/

0

Nico wchodzi to trochę bardziej defensywnie.

2

Przydałby się ktoś do pomocy jak Franck Kessie i ktoś na środek obrony porządny. I było by dużo lepiej.

0

@bartekvisca Lepszy byłby Kessie z Milanu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?