KaJoFCB
Dołączył/a: luty 2014
Kalisz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@socha Casemiro jest gorszy od Pepe.
0
@cris2706 Skąd to wiesz ? Real w tym sezonie jest słaby, a PSG od momentu założenia jest słabe.
0
@dafik85 Po co nam Veratti ? Jest kupa dużo lepszych pomocników.
1
@Nazio87 Mógł iść do Manchesteru City, a nie do PSG.
2
Jak ja nie trawię tego Casemiro, jak oglądam piłkę nożną tyle lat to większego dzbana od niego to nie było.
0
@Vane Jak się nie pokażę w LM to nie ma gdzie, bo przecież Ligue 1 to poziom naszej Ekstraklasy tylko trochę z lepszym budżetem.
0
@socha W City nie gra Lewandowski to nie pokażą.
0
Real czy PSG jak awansują dalej to nie mają szans z Manchesterem City czy Bayernem.
0
@JoseArkadioMorales Co z tego, że była siła ? Tak się karnych nie kopie. Karne się wali "szczura" po ziemi w boczną siatkę, albo w okno. Dobry karny to taki, że mówisz bramkarzowi gdzie strzelasz, a piłka i tak wpada do bramy. Karny uderzony przez Messiego był na idealnej wysokości i odległości dla bramkarza, łatwiej się nie da bramkarzowi.
5
Dobra zmiana Desta i Nico.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Filipfcb2000 Grał u Guardioli, ale też jest szkolony w Hiszpanii.
1
Savic jaki cwaniaczek :D
0
@Mr8lack Przecież busquets faulował.
18
Ferran Torres cały mecz walczy i zasuwa.
0
@mientusek1407 z 7 - 8 pewnie tak
0
Carrasco cały mecz szuka fulu i nic sędzia nie robi.
1
@kuz Doliczy 6 - 8 minut.
0
Czerwona za kopnięcie w twarz..
0
Faul był, ale nie w polu karnym. Faul był wcześniej.
16
Był faul przed polem karnym na Torresie ....
2
@Sapos93 Chyba dopiero mecz włączyłeś. FDJ jeden z najlepszych w pierwszej połowie i tym meczu.
0
@qchulainn Bez przesady. Atletico więcej dokłada, a sędzia łyka jak pelikan. Parę żółtych kartek powinni piłkarze Aleti dostać za dyskusje bo po każdym faulu są przy arbitrze całą drużyną prawie.
1
Trzy punkty z Alletico przy jednoczesnej stracie punktów przez Real Sociedad są dzisiaj dużo warte i muszą być.
1
Sędzia już nie ogarnia meczu. Po każdym faulu Barcy całe Atletico przy arbitrze, a kartek nie daje za dyskusje.
0
@POLAK12345 Nie ma to żadnego znaczenia. Kartkę można dostać nawet przed meczem i po meczu. I po gwizdku.
0
Idiotyzm totalny. :/
0
Nico wchodzi to trochę bardziej defensywnie.
2
Przydałby się ktoś do pomocy jak Franck Kessie i ktoś na środek obrony porządny. I było by dużo lepiej.
0
@bartekvisca Lepszy byłby Kessie z Milanu.