0

@ShinobiQWE Problemu z zagadkami nie miałem, ale to jest raczej błąd gry przez który nie mogę nic zrobić. Bo nie mogę wyjść.

0

@Rust_Cohle Ukończyłem grobowiec i wyjście z grobowca jest przez ognisko (szybka podróż) i oglądałem na YT i u innych osób szybka podróż jest aktywna, a u mnie nie jest aktywna i nie mogę z niej skorzystać, a innego wyjścia z tego grobowca nie ma. Grobowiec to starożytny akwedukt. Nawet w poradniku jest, że po ukończeniu grobowca skorzystaj z ogniska, ale ja nie mogę z niego skorzystać i utknąłem przez błąd gry.

0

Grał ktoś tutaj z obecnych osób w Shadow of the Tomb Raider? Bo mam problem w jednym miejscu, utknąłem tam i nie mam pojęcia jak wyjść, a zaczynać grę od nowa mi się nie nie widzi.

0

@Ratamahatta Zobacz z kim oni grają mecz dzisiaj. My z Levante czy innym Cadizem też strzelamy gole i o niczym to nie świadczy.

3

@FCB24 I tak pewnie większa część ludzi nie wie kto jest Zmarzlik i Laguta. Przynajmniej ja nie wiem i pewnie takich osób jest więcej. :D

0

@Explode Gdzie Ty człowieku widziałeś umyślną rękę i czemu to porównujesz do Suareza z MŚ? James chciał zablokować piłkę klatką piersiową czy barkiem, a wcześniej piłka odbiła się od jego uda. Albo jesteś kibicem Liverpoolu i taka decyzja Cię cieszy bo sędzia "pomógł" słabemu Liverpoolowi w pierwszej połowie, albo jesteś ślepy i widziałeś tam "celowe" zagranie ręką. Karny zasłużony bo ręka była, ale to nie było celowe. Moim zdaniem sędzia wypaczył mecz taką decyzją i mam nadzieję, że Chelsea strzeli 1 czy 2 bramki bo bardziej zasługują na 3 punkty w meczu. Też James gdzie miał rękę zabrać? Nie było widać ruchu ręki do piłki czy jakiegoś powiększenia obrysu ciała ręką. Po prostu piłkarz ma ręce i miał pecha dużego z interwencją.

0

@POLAK12345 Liverpool nie wiem w czym jest lepszy. :D Pierwsza połowa na stronę Chelsea. Zobaczymy gdzie Liverpool wyląduje na koniec sezonu. City, United, Chelsea ich zjedzie w tabeli. Cristiano już czeka na Liverpool i jak poprzestawia tego cieniasa Matipa tak jak go dzisiaj przesuwa Lukaku. Dla Liverpoolu miejsce zwolnił 4rsenal.

0

@MisterGuardiola Faworyzowanie gospodarza przez sędziego. Moim zdaniem nie było celowego zagrania ręką, ale sędzia może woli Liverpool i nie pasował mu wynik. Żółta za takie coś to spoko, ale nie czerwona bo to jest wypaczenie meczu na drugą połowę, ciekawe czy kibice Liverpoolu też by tak pisali jakby to było w drugą stronę, ale śmiej wątpić, że nie i by bronili swoich piłkarzy.

0

Lepszy taki napastnik niż żaden.

5

@ranger3120 Jeszcze Liverpool w LE.

0

Przynajmniej w żeńskiej piłce można jeszcze zobaczyć błąd przy wyrzucaniu piłki z autu. :D haha.

1

Ciekawe za ile sezonów męska sekcja zagra w finale LM. Bo już 6 lat bez finału LM.

0

Karny dla Barcelony. :)

0

@Barca25 Wydaje mi się, że najpierw mecze bezpośrednie. Bo w przypadku takiej samej ilości punktów to Lille raczej będzie mistrzem.

2

Dajcie spokój z tymi patałachami, cieszmy się chociaż z sekcji żeńskiej, że chociaż one trzymają poziom i dobrze reprezentują klub i nie dają plamy.

0

@adasko1998 Jeżeli dla kibica Barcelony pozytywne to nie wygrać nic to gratuluje. Barcelona to co sezon powinna walczyć o mistrzostwo i minimum półfinał czy finał LM, a zespoły typu Celta, Granada to nie powinny strzału oddać w meczu.

0

@July_6_BcN Będziemy walczyć o miejsca 5-7 w przyszłym sezonie. Bo z takimi piłkarzami jak Pique, Lenglet, Pjanic, Sergi Roberto, Braithwaite itd. nie osiągniemy nic lepszego niż w tym sezonie.

0

@Kurkmen Ter Stegen sam nie gra. Ciężko bronić jak masz Lengleta, Pique przed sobą. To nie są obrońcy na poziomie Barcelony.

2

Możemy się cieszyć, że Sevilla przegrała bo byśmy spadli w ostatniej kolejce na 4 miejsce.

10

Cieszymy się z goli Atletico tylko dlatego żeby Real mistrzostwa nie zdobył, a Barcelona przegrywa kolejny mecz w sezonie. Do jakiego niskiego poziomu upadł ten klub. Chyba będziemy musieli przejść przez co co przechodził Milan. Bo z taką grą to w przyszłym sezonie nas Sevilla i Villareal wyprzedzą.

0

@elmayakos Mistrzostwa na koniec sezonu wyglądają zawsze tak samo, nie ważne gdzie jesteś na 8 kolejek przed końcem sezonu.

4

I 35 mistrzostwo Realu Madryt. Totalna dominacja w Hiszpanii. Z taką grą nigdy nie dogonimy Realu w mistrzostwach kraju, a co dopiero w LM.

0

@mekston Przy pierwszym golu stał za wysoko i za blisko środka bramki i nie sięgnął piłki, a brakło mu kilka cm. Dobrze by się ustawił to by wyciągnął bo strzał był stosunkowo lekki.

0

@Messibestplayerintheworld Tak samo jak Liverpoolu do gry w LM.

1

@Lordzi Niee bo Real mając tyle samo punktów co Barcelona to Real będzie mistrzem.

1

Bramkarz Sevilli to niezły ręcznik. Dwa gole i dwa z jego winy. W pierwszym źle ustawiony za daleko od linii bramkowej i za blisko środka, a drugi gol to przecież leciało w niego, a on podniósł nogę. :D Nie wiem czemu Vaclik nie stał w tym meczu to by było 2:0 dla Sevilli.

3

Real z tytułem, a zapominacie, że Real gra jutro z Sevilla i nie jest powiedziane, że wygra. Patrząc jaki Real był cienki w dwumeczu z Chelsea to bardziej faworytem jest Sevilla do wygrania, a może być remis i jeszcze nic nie będzie pewne. Ja bym poczekał z rozdawaniem mistrzostwa do momentu jak się skończy sezon.

0

@Pogba Bo nie mamy napastnika :D

1

Czemu Trincao i Pjanic na ławce?

2

Burak Ylmaz jaki gol w meczu RC Lens - Lille

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?