KaJoFCB
Dołączył/a: luty 2014
Kalisz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piszecie o zmianach kadrowych i trenera, ale kto ma według was przyjść do klubu na ławkę trenerską i jacy zawodnicy żeby było lepiej ? Skąd na to weźmiemy kasę i kogo można kupić? Barca nie ma planów na przyszłość i jest źle, a będzie jeszcze gorzej. Nie ma perspektywy na kilka lat do przodu jak w innych klubach i jak się nic nie zmieni w zażądaniu klubem to będzie gorzej i takie wyniki będą co rok.
0
Legia Warszawa by straciła mniej bramek. Żenada.
1
@Konradomoreno 4 sezon "Dom z papieru", 1 sezon "Ozark" , 3 sezon "Dark" i skończyłem 9 sezon "The Walking Dead" i skończyłem "W głębi lasu".
0
@Encore Gościu waży prawie 90 kg i ma chyba 187 cm to nie ma co się dziwić. XD
1
@MichalZZZ Ja będę dzisiaj oglądał.
1
@Comentateiro Obecnie w LM Barcelona to chyba najsłabiej grająca drużyna spośród tych co pozostali i Ci co awansują dalej. Z taką grą jak się nic nie zmieni to ciężko może być nawet z Napoli, a później Bayern Monachium.
1
Alejandro Gomez obrót z piłką jak Messi i to podanie prostopadłe.
0
Ale ten Alejandro Gomez
jest świetny. Kopia Messiego w niektórych aspektach gry.
1
@Kozinho. Afera maseczkowa, afera kopertowa (wybory i karty do głosowania), 2 mld dla TVP, Centralny Port Komunikacyjny (póki co jest pole i 4 prezesów), Komisja Smoleńska i Macierewicz i nic nie ustalili, a nadal biorą kasę, przekop Mierzei Wiślanej, sprawa GetBack, Dwie Wieże na Srebrnej, wycinka Puszczy, Kryształowy Banaś, Polski samochód elektryczny, mieszkanie+, ponad 100 ministrów i wiceministrów przez 5 lat, za rządów Tuska nawet nie było ich 100. Ponad 30 nowych podatków wprowadzonych przez 5 lat i ponad 1000 podpisanych ustaw przez Dudę, a tylko 9 zawetowanych. Odrzucenie sędziego Wróbla na I prezesa SN mimo, że miał ponad 50 % i wsadzenie Manowskiej bo była z PISU. O łamaniu konstytucji i "wojenkach" z UE nie wspomnę jak taka Kempa czy Szydło smarowali po UE, a później jak się dostali do koryta to już nagle UE dobra bo się lepiej zarabia w Brukseli. Jeszcze PAD mówił 5 lat temu, że podniesie kwotę wolną od podatku w innym przypadku się poda do dymisji i jakoś się nie podał. I jeszcze kilka wersji tarczy antykryzysowej na którą 80 % pieniędzy zostało dodrukowane w 2020 roku. I jeszcze 400 mln zł dla Rydzyka z państwowych pieniędzy. Stocznia która miała budować polskie okręty, a nic nie ma. I gdzie jest cały zapas polskiego złota z Anglii ? Afera z Trójką, Kaczyński na cmentarzu.
Ogólnie długo by wymieniać, a gadanie po 5 latach rządów Pisu, że to wina Tuska to jest najbardziej śmieszne bo Tusk nie rządzi od ponad 5 lat, a w Polsce nie wydaję mi się, że jest lepiej bo ludzie dostają kasę i nawet im się robić już nie chce bo po co jak można żyć na socjalu.
Kiedyś Margaret Thatcher mówiła: "Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś 'da', to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy."
2
FC Barcelona co musi poprawić na nowy sezon to przygotowanie fizyczne. Przez to przegrywamy mecze i nie biegamy za każdą piłkę i zawodnicy łapią kontuzje. Widać w takim Man. City czy Liverpoolu, że tam zawodnicy zostawiają serducho i biegają cały czas i kontuzji też mniej. U nas tego nie ma, zawodnicy stoją i w 50 minucie są zmęczeni.
1
GOOOOOLLLLLLLLLLLLL !! XDXD
0
@Ratamahatta Van de Beek jest już w 99 % zawodnikiem Realu Madryt. Niestety.
0
Ter Stegen zarabia 4,68 mln euro. Powinien dostać podwyżkę gdzieś do 5,5 - 6 mln euro.
Ogólnie Barcelona za dużo wydaje na pensję. Zawodnicy nie powinni zarabiać po 7- 10 mln. Messi też zarabia za dużo i wielu innych zawodników Barcy.
5
Nie dla psa kiełbasa. Z taką grą, bez walki, bez biegania, zaangażowania i pokazywania na boisku jaj tak jak to pokazał np. Manchester City z Realem nie zasługujemy na ligę czy LM. Jesteśmy bez formy i bez pomysłu na grę. Jeszcze jak była kondyncja w pierwszej połowie to jakoś to wyglądało, ale druga połowa pokazała czym się kończy brak przygotowania fizycznego i źle przeprowacany okres przed sezonem. Chiny, USA, Japonia, Chiny i co jeszcze? Po co ? Żeby zarobić te śmieszne kilka milionów dolarów które później i tak utopimy w niewypałach transferowych? Lub zapłacimy zawodników którzy powinni zarabiać 2 - 4 mln, a zarabiają 6 - 12 mln ? Płacimy zawodnikom horendalne kwoty i nic z tego nie wynika. FC Barcelona z każdym sezonem gra moim zdaniem co raz gorzej i staczamy się. Bez gruntownych zmian w zarządzie i przyjdzie taki moment, że w składzie nic nie wygramy.
0
@Borneo https://footybite.com/category/football/
0
Zapraszam teraz wszystkich na skróty spotkań. ;) Proszę nie odchodzić o telewizorów. :D
0
@socha Real jak wygra z nami to będzie liderem.
0
@kolo123 Szkoda tylko, że Juve u siebie nie przgrało 1:0. Bo w rewanżu pewnie Lyonu nie będzie.
1
Mahrez świetnie gra w tym meczu, ale brakuje mu ostatniego podania czy celnego strzału. :)
0
@Rumcyk No tak, ale Ramos nie musiał faulować.
0
@Tasde Raczej na przyszłą edycji LM i fazę grupową.
5
Błąd Ramosa. Poźniej błąd Carvalaja i karny i teraz błąd Casemiro i faul Ramosa i czerwona. Trzy największe dzbany u białych przyczynili się do porażki i ciężkej sytuacji przed rewanżem. :D
4
Czerwony Ramos. XD Klasyka :D
0
@dafik85 Nie stać nas.
4
Ramos i Carvalaj dwa największe dzbany w Realu Madryt. Dwa błędy i dwie stracone bramki. Brakuje tylko, żeby jeszcze Casemiro coś odwalił i będzie trplet. :D
0
Belg vs Belg :D
0
@Hanok Pewnie chciał wymusić faul bo wiedział, że jest źle ustawiony i nie sięgnie piłki. Przy erze VAR takie coś nie przejdzie.
3
Ramos mistrzu. XD
0
@Damian11 Nie ma co ich oceniać po akurat aktualnym spotkaniu.
4
Rodri i Mendy w City trochę nie ogarniają :D